Co zabrać na pierwszy wyjazd

16 listopada 2014 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

i tu popieram : wygodne ciuchy i buty. Rada ta zwlaszcza dla "swiezonek" Wszystkie szykowne patalaszki beda lezaly w szafie.No cos tam trzeba zabrac w razie W

No tak sukienki zostawiamy na zjazd opiekunek :)
16 listopada 2014 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
frymusek

No tak sukienki zostawiamy na zjazd opiekunek :)

ha ha ha zostawiacie w szafie hihi a nowe na zjazd. I to dopiero bedzie jak sie trafi taka sama kiecka na dwoch opiekunkach ha ha
16 listopada 2014 19:57
Ja wezmę nastepnym razem zapasowe słuchawki, bo mie wczoraj zepsuły:(
16 listopada 2014 20:00
A ja dokupię tablet,na wypadek jakby lapek umarł.
16 listopada 2014 20:59
Zabieram takie rozmówki z medycznymi zwrotami -z jakiejś firmy dostałam kiedyś- zabieram je od czasu kiedy koleżanka co mówi słabiej prosiła mnie o pomoc przy zakupie lekarstwa,a ja trąba zapomniałam jak jest po niemiecku wątroba......
16 listopada 2014 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
ja to jestem najlepsza,albo za dużo albo za mało,a szczegolnie buty notorycznie zapominam adidasów i teraz np.ma rowerze ujeżdżam w skórzanych bucikach i skórzanej kurteczce,bo oczywiście zapomniałam drugiej
16 listopada 2014 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Zabieram takie rozmówki z medycznymi zwrotami -z jakiejś firmy dostałam kiedyś- zabieram je od czasu kiedy koleżanka co mówi słabiej prosiła mnie o pomoc przy zakupie lekarstwa,a ja trąba zapomniałam jak jest po niemiecku wątroba......

Kasia  tzeba było pójśc do mięsnego kupić kawałek wątroby i wrócić do apteki i pokazać aptekarce o co ci biega ....
  Tuning chyba przecholowany i na mózg mi dziś siadło
16 listopada 2014 21:07
alinka1339

Kasia  tzeba było pójśc do mięsnego kupić kawałek wątroby i wrócić do apteki i pokazać aptekarce o co ci biega ....
  Tuning chyba przecholowany i na mózg mi dziś siadło

świetny pomysł 2w1,bo wątróbka na obiad się przyda
16 listopada 2014 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Zabieram takie rozmówki z medycznymi zwrotami -z jakiejś firmy dostałam kiedyś- zabieram je od czasu kiedy koleżanka co mówi słabiej prosiła mnie o pomoc przy zakupie lekarstwa,a ja trąba zapomniałam jak jest po niemiecku wątroba......

A propos wątroby.
 
Też miałam chwilowe zaćmienie i zapomniałam,jak się to nazywa :/
Ale tłumaczono mi w drugą stronę, bo było pytanie czy jadam watrobke.
No i metodą skojarzeń - jak się pije dużo alkoholu ,to ona choruje ;)
16 listopada 2014 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

A propos wątroby.
 
Też miałam chwilowe zaćmienie i zapomniałam,jak się to nazywa :/
Ale tłumaczono mi w drugą stronę, bo było pytanie czy jadam watrobke.
No i metodą skojarzeń - jak się pije dużo alkoholu ,to ona choruje ;)

dobre,hi,hi,hi,;-;-;-
21 kwietnia 2018 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
martynadln

Startuję w przyszłą środę :).Żebym tylko dobrze wylądowała :):)


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/1508/dyskusje-o-artykulach/co-zabrac-na-pierwszy-wyjazd/page/10


 



 

To dobrze,ino sie spakuj odpowiednio,jakies dresy,wygodne ubrania,buty zakryte,adidaski iklapki albo sandaly, tyz ubranie wyjsciowe do sklepu i na spacer. Ja mam tyz wiecej koszulek,kosmetyki,leki,ktore biore,kapcie tyz,laptop albo tablet............ no i upewnij sie czy bedziesz miala interneta
22 kwietnia 2018 18:46 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

To dobrze,ino sie spakuj odpowiednio,jakies dresy,wygodne ubrania,buty zakryte,adidaski iklapki albo sandaly, tyz ubranie wyjsciowe do sklepu i na spacer. Ja mam tyz wiecej koszulek,kosmetyki,leki,ktore biore,kapcie tyz,laptop albo tablet............ no i upewnij sie czy bedziesz miala interneta :aniolki:

Internet jest i podobno śmiga :)Juz mam częściowo przygotowane co mam wziąć ze sobą.Na spacery z Panem na wózku trzeba też mieć ubranie wyjściowe ? Nie biorę za dużo, bo można prać bez żadnych ograniczeń, więc tylko kilka zmian ciuchów, tym barddziej, że jadę na krótko :)
22 kwietnia 2018 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Lepiej być przygotowanym. Z moją pdp. byłam na koncertach, na urodzinach. Poprzednio nie było to potrzebne. Teraz z kolei jadę w takie miejsce, gdzie pani nie wychodzi za często, ale jest rower i piękne okolice wokół- to trochę inne rzezy potrzebne. Ale zmienniczka może podpowiedzieć, co jest potrzebne.
22 kwietnia 2018 22:16 / 3 osobom podoba się ten post
martynadln

Internet jest i podobno śmiga :)Juz mam częściowo przygotowane co mam wziąć ze sobą.Na spacery z Panem na wózku trzeba też mieć ubranie wyjściowe ? Nie biorę za dużo, bo można prać bez żadnych ograniczeń, więc tylko kilka zmian ciuchów, tym barddziej, że jadę na krótko :)

Jak lubisz ale jak bedziesz miala dla przykladu wyjscie na jedzenie do restauracji albo urodziny pdp,albo kogos od niej to trza miec jakas bluzeczke,spodnie czy spodnice,no jak tam lubisz. W najgorszym wypadku to tyz spodnie dzinsowe i koszulka tyz bedzie dobrze tak bys sie dobrze czula. A najlepsze jest ubranie domowe,no to jest plus,tu kiedys ktos pisal ale nie pamietam kto,ze plus tej roboty jest taki,ze mozna w kapuciach od rana poginac,w pizamie i w szlafroku,w dresach albo jak kto mlodszy i ma figure to leginsy. Zycze szerokiej drogi i bezpiecznej
23 kwietnia 2018 09:41 / 3 osobom podoba się ten post
martynadln

Internet jest i podobno śmiga :)Juz mam częściowo przygotowane co mam wziąć ze sobą.Na spacery z Panem na wózku trzeba też mieć ubranie wyjściowe ? Nie biorę za dużo, bo można prać bez żadnych ograniczeń, więc tylko kilka zmian ciuchów, tym barddziej, że jadę na krótko :)

Biorę ze sobą 50 euro, może się przydać.