Ostatnie stadium demencji

12 marca 2016 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Wiola1989

Ja od wczoraj mam terror, boje sie spać nie będąc zamkniętą:(

To się zamknij, trudno. Wiolu, myśl o sobie :)!
12 marca 2016 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Wiola1989

Ja od wczoraj mam terror, boje sie spać nie będąc zamkniętą:(

Napisz coś bliżej bo nie wiemy w czym problem....))))))
12 marca 2016 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Wiola1989

Ja od wczoraj mam terror, boje sie spać nie będąc zamkniętą:(

Jesli się boisz to zamykaj.A co się dzieje,że az terror napisałaś?Jesli PDP stał sie agresywny to przede wszystkim zgłoś rodzinie i agencji w poniedziałek.Miałam taki przypadek gdzie w ciągu jednej nocy nastapiła taka zmiana gwałtowna i z miłego dziadeczka  PDP stał sie bardzo agresywny dla otoczenia.Skonczyło się szpitalem.
12 marca 2016 22:45 / 8 osobom podoba się ten post
poznanianka1

Co za bełkot,taka naprawdę  niwiem o co biega?

Jak to wg Ciebie bełkot tzn.,że nie masz bladego pojęcia o czym mowa w tym topiku.
13 marca 2016 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Wiola1989

Mam pytanie, czy zamykacie się na noc w swoim pokoju?

Wiolu1989 co u Ciebie?
13 marca 2016 09:39 / 2 osobom podoba się ten post
jolars

Wiolu1989 co u Ciebie?

Dziekuję , wszyscy zdrowi , czego i Tobie życzę z całego serca ....a to nie do mnie , sorry
13 marca 2016 09:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dziekuję , wszyscy zdrowi , czego i Tobie życzę z całego serca :-)....a to nie do mnie , sorry :-)

Zaloz okulary Baska  
13 marca 2016 09:42 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Zaloz okulary Baska :-) 

Okulary mam założone , tylko mi się nie chce ich umyć ! ......a paszła ode mnie , paszła won !
13 marca 2016 09:59 / 2 osobom podoba się ten post
jolars

Wiolu1989 co u Ciebie?

Obrazki Online
13 marca 2016 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
jolars

Obrazki Online

O i tak powinno być ! Co to jakimś obcym mówić " dzień dobry " i jakieś tam słodzenie Od siebie trzba zacząć !
13 marca 2016 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jesli się boisz to zamykaj.A co się dzieje,że az terror napisałaś?Jesli PDP stał sie agresywny to przede wszystkim zgłoś rodzinie i agencji w poniedziałek.Miałam taki przypadek gdzie w ciągu jednej nocy nastapiła taka zmiana gwałtowna i z miłego dziadeczka  PDP stał sie bardzo agresywny dla otoczenia.Skonczyło się szpitalem.

Tak właśnie dokładnie jak napisałaś, na początku  był raj, babcia podobno miała być tylko lekko demencyjna a teraz nagly odwrót o 360 stopni. Robi awantury, chowa mi klucze,niedługo pewnie dojdzie do tego,że będe oknem wychodzić bo mieszkam na parterze, nie moge czasem piec, gotować, prać a przedwczoraj prawie mnie pobiła,tyle siły dostała. Na dodatek nie ma żadnych leków na to, jedynie na ciśnienie. Wczoraj rozmawiałam ze zmienniczką i się okazało, że różnie tutaj bywało...z czego wynika,że rodzina o wszystkim wie. Zostało mi 3 tygodnie do końca....
13 marca 2016 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
Wiola1989

Tak właśnie dokładnie jak napisałaś, na początku  był raj, babcia podobno miała być tylko lekko demencyjna a teraz nagly odwrót o 360 stopni. Robi awantury, chowa mi klucze,niedługo pewnie dojdzie do tego,że będe oknem wychodzić bo mieszkam na parterze, nie moge czasem piec, gotować, prać a przedwczoraj prawie mnie pobiła,tyle siły dostała. Na dodatek nie ma żadnych leków na to, jedynie na ciśnienie. Wczoraj rozmawiałam ze zmienniczką i się okazało, że różnie tutaj bywało...z czego wynika,że rodzina o wszystkim wie. Zostało mi 3 tygodnie do końca....

Nie wiem co Ci poradzić oprócz standartu - rozmowa z rodziną w celu wezwania lekarza, aby pdp ustawił na prochach wyciszajacych... Ja mam swoje taktyki w postępowaniu z tego typu pdp, ale muszę znać pdp ... Na odległośc nie jestem w stanie takiego pdp poznać, a kazdy z nich jest inny ... Choroba niby ta sama , ale kazdy z nich czerpie z tego czym było kiedyś ich życie ... I oczywiście poinformować firmę... Rodzine powiedzieć, że zjeżdżasz jeżeli nie podejmą jakis kroków w kierunku wyciszenia pdp...))))
14 marca 2016 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dziękuje Wszystkim za rady i pomoc!;)Córka przyjeżdża w sobote więc z nią porozmawiam, do firmy też juz dzwoniłam na co oni stwierdzili, że jeśli rodzina nie wyraża chęci i zgody na leczenie babci i podawanie jej leków uspokajających to im nic do tego i na to wpływu nie mają...Dziś specjalnie robi mi na złość i udaje,że nie rozumie jak do niej mówie po niemiecku. Włązyłam tryb ignoracji jej zachowania, robie co do mnie należy i ide do siebie..
14 marca 2016 16:49 / 4 osobom podoba się ten post
Zadzwoń że babcia cię uderzyła i idziesz do lekarza.Ciekawe czy wtedy też powiedzą że im nic do tego
14 marca 2016 17:16
Marta

Zadzwoń że babcia cię uderzyła i idziesz do lekarza.Ciekawe czy wtedy też powiedzą że im nic do tego

Marta ale Ty hardocrem jesteś