Active-Intercare Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
18 października 2011 17:18 / 3 osobom podoba się ten post

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Active-Intercare z Warszawy. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.


 

24 października 2012 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
Pracowałam jakiś czas w Active IT, nie mam pretensji a wręcz uważam, że to dobra agencja. Miejsca dają sprawdzone, rodziny dobre i płacą nie zgorzej. Na pewno lepiej niz wiele innych agencji. Na razie pracuję na czarno ale jak zabraknie roboty chętnie się do nich zwrócę. Pozdrawiam wszystkie opiekunki.
24 października 2012 21:13
Magoda, a zatrudniają na umowę zlecenie czy może na umowę o prace ? Pozdrawiam :)

24 października 2012 23:20
Zawsze byłam na umowę o pracę, ale można też na umowe zlecenie, wypłata może byc w złotówkach lub euro. :)
14 marca 2013 20:53
Miesiąc temu wracałam z Wurzburga z opiekunka z tej firmy .P.Basia b yła na umowie zleceniu .Chwaliła że wypłata na czas wszystko było ok.Acha no i musiała być 3 miesiące bo dopiero po takim czasie zwracają koszty podróży a zarobki miała 1100.Pozdrawiam
21 marca 2013 09:34
Z tego co mi wiadomo,bo dziś dzwoniłam i się dowiadywałam to zatrudniaja jedynie na umowę zlecenie.
26 maja 2013 19:58

Czy to jest miejsce na pytanie o biuro tłumaczeń z Głogowa? Moderator

27 maja 2013 17:11
 Do: wdowa2207
Wysłałam do nich dane, czekam na oferty pracy, ale chyba nie mają za wiele. Nie płacą chyba więcej niż 1000E, chociaż panie w biurze miłe i jak mi powiedziano - są otwarte, by dopasować ofertę do oczekiwań opiekunki, aby jedna i druga strona była w miarę zadowolona.
05 lipca 2013 17:56
Witam.A była moża któraś z Pań w Wertheim?
11 listopada 2013 15:58

Zupełnie się nie mogę zgodzić ze swoją przedmówczyni. Ilekroć miałam jakiś problem, firma Active IT zawsze interweniowała. Gdy dojechałam do rodziny i okazało się, że nie ma dla mnie oddzielnego pokoju, natychmiast uprzejma pani z biura zadziałała w tej sprawie co doprowadziło do tego, że rodzina przygotowała dla mnie pokój :) Z czasem wolnym też nie było problemów. Panie z biura są sympatyczne, kompetentne oraz służą pomocą i chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania (np. odnośnie warunków umowy).  Podobało mi się też to, żę pytają się przy jakich chorobach u podopiecznych nie chce pracować, niczego nie narzucają i to jest ok. Zarobki też są bardzo przyzwoite. Bardzo szybko znaleźli dla mnie pracę, wyjechałam w zasadzie z dnia na dzień i trafiłam do przesympatycznej rodziny koło Wertheim. Na Święta tam wracam :) To szczerze solidna i godna polecenia firma!


 


Witam na forum. Moderator

25 listopada 2013 09:23 / 1 osobie podoba się ten post

www.google.pl Ci pomoże. Moderator

12 grudnia 2013 20:09 / 2 osobom podoba się ten post

Witam na forum i zarazem żegnam. Kolejny taki numer i zamykam temat o tej firmie. Moderator

19 grudnia 2013 23:17 / 1 osobie podoba się ten post

Ja również witam na forum. Moderator

19 marca 2014 15:17
Placa w zlotowkach
12 maja 2014 10:35
a ja mialam nie za mile odczucie podczas rozmowy, bo jezyk doswiadczenie wszystko ok ale powiedzieli mi ze oni maja tylko zlecenia na 3miesiace czy tez o tym slyszeliscie?? glupio jednak wyszlo bo gdy powiedzialam ze jestem zainteresowana tylko na 2 to mi podziekowali ale na drugi dzien sami za mna dzwonili tylko ja juz nie bylam zainteresowana bo i czekalam na potwierdzenie oferty ale tez nie wywarlo to na mnie dobrego wrazenia o firmie.