Mr. Monk

04 sierpnia 2014 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Ja też uwielbiam czytać Wasze opowieści :D!!!

Ja nie mam takiego talentu do pisania, ale czytać tez lubię.
04 sierpnia 2014 15:46 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki temu że jesteś bystra i kreatywna! Ja tu mam wspaniała rodzinę-nie wiem co będzie po 10tym września :)
04 sierpnia 2014 15:52 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Ja nie mam takiego talentu do pisania, ale czytać tez lubię.

Ja też nie mam :)
ojjj pisz jak umiesz, to ma niesamowitą wartość bo opowiada co przezywasz, gorzej w drugą stronę... gdyby był pzrerost formy nad treścią :)
04 sierpnia 2014 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Ja też nie mam :)
ojjj pisz jak umiesz, to ma niesamowitą wartość bo opowiada co przezywasz, gorzej w drugą stronę... gdyby był pzrerost formy nad treścią :)

Nomka ,bardzo fajnie piszesz i też od razu biegnę do Twojego tematu:))
Zapytam bom ciekawa, wiesz może w jakich okolicznościach Monk został inwalidą?
04 sierpnia 2014 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nomka ,bardzo fajnie piszesz i też od razu biegnę do Twojego tematu:))
Zapytam bom ciekawa, wiesz może w jakich okolicznościach Monk został inwalidą?

Miał wypadek samochodowy ale nie dociekałam z czyjej winy, choć mogę tylko przypuszczać, że on zważywszy na jego sposób bycia spzred wypadku.
Taki macho :)
04 sierpnia 2014 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Nomka, bardzo lubisz Monka, co nie? :)
04 sierpnia 2014 20:41 / 7 osobom podoba się ten post
lena7

Nomka, bardzo lubisz Monka, co nie? :)

W zasadzie to nie wiem jak sie nomka ma ustosunkowac do Monka haha.
Z racji tego, że jest niewiele starszy ode mnie to zastanwiam sie czasem jakby to było żyć z takim hm... no musze go jeszcze poobserwować :D, niby poczucie humoru ma ale jest zbyt zasadniczy jak na me rozhasane gusta ^^ a swoją droga, co mam go nie lubić ^^ utrzymuje mnie, za bardzo nie zrzędzi i słucha dobrej muzy :D
04 sierpnia 2014 20:48 / 7 osobom podoba się ten post
nomka

W zasadzie to nie wiem jak sie nomka ma ustosunkowac do Monka haha.
Z racji tego, że jest niewiele starszy ode mnie to zastanwiam sie czasem jakby to było żyć z takim hm... no musze go jeszcze poobserwować :D, niby poczucie humoru ma ale jest zbyt zasadniczy jak na me rozhasane gusta ^^ a swoją droga, co mam go nie lubić ^^ utrzymuje mnie, za bardzo nie zrzędzi i słucha dobrej muzy :D

Ja tam lubię tego Twojego Monka,może i wnerwiający jest czasem,ale ogólnie chyba da się z nim wytrzymać,no i najważniejsze ze demencji nie ma:))
04 sierpnia 2014 20:50 / 10 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja tam lubię tego Twojego Monka,może i wnerwiający jest czasem,ale ogólnie chyba da się z nim wytrzymać,no i najważniejsze ze demencji nie ma:))

I nie ucieknie, jak go z oka spuścisz.
04 sierpnia 2014 20:50 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja tam lubię tego Twojego Monka,może i wnerwiający jest czasem,ale ogólnie chyba da się z nim wytrzymać,no i najważniejsze ze demencji nie ma:))

Haha, za to o mnie ciagle mówi "Izzi!! schon hast du Demenz??!!" jak czegoś zapomne, czasem sobie ze mnie jaja robi jak czegoś nie zrozumiem i mamy ubaw, ale ma pod skórą "typowego Niemca, ojjj ma".  A nawet dziś próbowałam rozkminić jak on mnie postzrega, bo ja i zmienniczka diametralnie się róznimy od siebie. No i wyszło mi, że ... ta Iza to ciagle coś gubi, zapomina, trzaska drzwiami i garami, ale jest wesoła, ruda i nieźle gotuje, acha i nie zawsze słucha co sie do niej gada, zwłaszcza po niemeicku :D
04 sierpnia 2014 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
scarlet

I nie ucieknie, jak go z oka spuścisz.

Hahahah dokładnie mialam to jeszcze napisać :))
04 sierpnia 2014 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

I nie ucieknie, jak go z oka spuścisz.

A wiesz, ze o tym myślalam jak nie mogłam zasnąć ?? Buhaha, nie ucieknie, nie zmolestuje, nie rzuci we mnie talerzem :D  
 
tzn on nie ucieknie tylko z łozka, bo na wózku jak wrzuci 5ty bieg to klekacjie narody ;d
Ale wiecie coooo... chciałabym babcie co by na ploteczki chciała chodzic i miała rozpuszczonego kocura :))
04 sierpnia 2014 20:53 / 4 osobom podoba się ten post
nomka

Haha, za to o mnie ciagle mówi "Izzi!! schon hast du Demenz??!!" jak czegoś zapomne, czasem sobie ze mnie jaja robi jak czegoś nie zrozumiem i mamy ubaw, ale ma pod skórą "typowego Niemca, ojjj ma".  A nawet dziś próbowałam rozkminić jak on mnie postzrega, bo ja i zmienniczka diametralnie się róznimy od siebie. No i wyszło mi, że ... ta Iza to ciagle coś gubi, zapomina, trzaska drzwiami i garami, ale jest wesoła, ruda i nieźle gotuje, acha i nie zawsze słucha co sie do niej gada, zwłaszcza po niemeicku :D

Nauczcie go mówić po polsku i będzie po kłopocie :))
04 sierpnia 2014 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nauczcie go mówić po polsku i będzie po kłopocie :))

Póki co to papuga nawigator ma już funkcję jezyka polskiego :D
04 sierpnia 2014 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze chwila, jeszcze moment i powstanie fan club Mr. Monka.
Ja piszę się jako pierwsza,haha....