Forumowo - Imbirowy zawrót głowy!

29 listopada 2015 12:21 / 1 osobie podoba się ten post
Lubię pić herbatę z plasterkami imbiru jednak nie jest to odchudzająca herbatka bo cukier też w niej jest.Cóż nie potrafię inaczej
29 listopada 2015 12:59
Marta gdybys widziala ile cukru jest na kandyzowanym imbirze z Rossmanna... Twoja herbatka do dietetycznych zaliczac sie przy nim moze
29 listopada 2015 13:15
Nie chcę dietetycznej bo i odchudzać sie nie chcę:) słodycze imbirowe lubię pamiętasz jak zażarłam ostatnio cale opakowanie haribo imbirowo- cytrynowe,to w poskarzyjkach z bólem brzucha wylądowałam
29 listopada 2015 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
Pamietam, pamietam Te z haribo to moje dzieci jedzaIm smakuja. Dla mnie za slabe. Ja w ogole nie lubie tych zelowych rzeczy. Jedyne co mi z haribo smakuje to colorado, te czekoladowe np. Ale czekolade ogolnie lubie, wiec co tu duzo tlumaczyc Teraz na urodziny syna zrobilam czekoladowe szalenstwo, tort czekoladowy przelozony nutella i polany czekolada... A na ozdobe czekoladowe figurki... Dzieciaki zachwycone byly A co tam, im jeszcze w doooopska nie idzie
29 listopada 2015 13:25 / 1 osobie podoba się ten post
Moncherie jak juz sobie tak tu piszemy to obiecaj mi że gdybym tu wróciła to mnie odwiedziszPrzywiozę ci z Pl imbir kandyzowany i nawet postaram sie nie zeżreć go po drodze...
29 listopada 2015 13:31
Marta jak tylko okazja bedzie to przyjade. Z prawdziwa przyjemnoscia. Na mojej liscie tych, ktore poznac z forum chce zajmujesz bardzo wysoka pozycje Ale najpierw jedz do Darka. On juz pewnie po nocach z radosci spac nie moze. A jak juz wrocisz do Mannheim to krzycz glosno, ze juz jestes
29 listopada 2015 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
Darek to juz chyba stracił nadzieję że przyjadę....mimo że drukował mi bilet powrotny
Będę się wydzierać,spokojna głowa,usłyszysz:)
Do zobaczenia
29 listopada 2015 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Nie martw się. U mnie też imbir odchudzająco nie zadziałał. Ale może za mało cierpliwa byłam.

U mnie też nie, ale ja wiem czemu. To nie jest wina imbiru, tylko moja 
08 grudnia 2015 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Co ja sie najem cytusow ,o herbatce imbiorowej nie wspomne i nic Cynamonu nie prubowałam wiec pewnikiem sprubuje ale z przymruzenmiem oka kazdy organizm jest inny!!Na mnie zaczyna gimnastyka działaccwiczenia na biezaco spalanie i juz sa efekty po mału ale co nagle to po diable
08 grudnia 2015 09:56 / 5 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Co ja sie najem cytusow ,o herbatce imbiorowej nie wspomne i nic:-( Cynamonu nie prubowałam wiec pewnikiem sprubuje ale z przymruzenmiem oka kazdy organizm jest inny!!Na mnie zaczyna gimnastyka działaccwiczenia na biezaco spalanie i juz sa efekty po mału ale co nagle to po diable:-)

08 grudnia 2015 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Co ja sie najem cytusow ,o herbatce imbiorowej nie wspomne i nic:-( Cynamonu nie prubowałam wiec pewnikiem sprubuje ale z przymruzenmiem oka kazdy organizm jest inny!!Na mnie zaczyna gimnastyka działaccwiczenia na biezaco spalanie i juz sa efekty po mału ale co nagle to po diable:-)

coś w tym jest...bo ja jem imbir.....i  prawie do wszystkiego dodaję troszkę cynamonu.....i choć jem...... wydawało by się dużo to mi nie przybywa wagi.
Ciekawe jest też to, że imbir i cynamon lubiłam zanim się dowiedziałam o zdrowotności...tegoż........
08 grudnia 2015 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

a co z moim reumatyzmem ????
08 grudnia 2015 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

O własnie kocha Tylko nie az tak ostro heheh
08 grudnia 2015 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

O własnie kocha Tylko nie az tak ostro heheh:lol2:

Za ostro?? hiii,
08 grudnia 2015 20:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

:lol1: a co z moim reumatyzmem ????

To może taką gimnastyka?