Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

15 sierpnia 2014 17:21
ziolkowa

ja:)
polecam książkę Nieumawykina Woda Utleniona na strazy zdrowia:)

właśnie tę książkę czytałam  jest to dla mnie nieprawdopodobne że ta mała kropelka może tyle z działać,czy ty też czułaś się lepiej po tej terapii
15 sierpnia 2014 17:25
uzywam bardzo często, dodaje np. do sody oczyszczonej,w której maczam szczoteczkę i ząbki szczotkuje rano,wlewam kilka kropel popłucze zęby i...wypijam:) bede uchodzic moze za dziwaczke ale on mnie przekonał i nie boje sie wody utlenionej,raczej tego,ze koncerny zakaża jej uzywania co juz sie dzieje,a po co im zdrowi ludzie:)
15 sierpnia 2014 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

uzywam bardzo często, dodaje np. do sody oczyszczonej,w której maczam szczoteczkę i ząbki szczotkuje rano,wlewam kilka kropel popłucze zęby i...wypijam:) bede uchodzic moze za dziwaczke ale on mnie przekonał i nie boje sie wody utlenionej,raczej tego,ze koncerny zakaża jej uzywania co juz sie dzieje,a po co im zdrowi ludzie:)

dla mnie wcale nie jesteś dziwaczką ja jak poczytałam to nabrałam przekonania ,stwierdzam że napewno nie zaszkodzi moja bratowa stosuje tak jak tam napisane od 1 kropli i już stwierdziła że przestała ją głowa boleć a bolała czesto ponadto miała takie coś jak łuszczyca tylko na granicy włosów na karku i smaruje to i  mogę stwierdzić naocznie że to przygasa coś w tym musi być:) przecież to jest jakaś minimalna kropelka tlenu
 
15 sierpnia 2014 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

uzywam bardzo często, dodaje np. do sody oczyszczonej,w której maczam szczoteczkę i ząbki szczotkuje rano,wlewam kilka kropel popłucze zęby i...wypijam:) bede uchodzic moze za dziwaczke ale on mnie przekonał i nie boje sie wody utlenionej,raczej tego,ze koncerny zakaża jej uzywania co juz sie dzieje,a po co im zdrowi ludzie:)

soda oczyszczona i pare kropli wody utlenionej to rowniez doskonaly specyfik do kapieli.Zabija prawie wszystkie grzyby na skorze.Wypraktykowalem na pdp z grzybica stop.Dziala
15 sierpnia 2014 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
no własnie ale do takich kuracji nie wolno przekonywać ,trzeba w nie uwierzyć i zaufac:)
16 sierpnia 2014 12:43
Zakrzepica najczęściej dotyczy żyły w łydce,udzie lub miednicy.U połowy pacjentów powoduje typowe obejmujące jedną nogę objawy.
 
Wazne informacje.
 - obrzek kostki,stopy czy łydki,a nawet całej nogi,
 - ból nogi,który nasila sie podczas chodzenia,ale mija przy unieruchomieniu.Często pojawia się też tkliwość i bolesność przy dotyku,
 - zaczerwienienie skóry na nodze i jej ciepłota (druga zdrowa noga - ma wtedy normalną temp.)
 
U niektorych chorych zakrzepica przebiega bez wyraznych symptomów lub daje o sobie znac gdy skrzeplina powędruje do płuc.Wtedy powoduje zmecznie niedotlenieniem organizmu,ból w klatce piersiowej czy duszność.
 
Rozmasowana skrzeplina spowodowała zgon naszej sportsmenki K.Skolimowskiej.Powedrowała z łydki do płuc:(:(
18 sierpnia 2014 05:39 / 1 osobie podoba się ten post
Dlaczego bola stawy:
 
Dzwigałas ciężary - jakie masz objawy. Ból najczesciej obejmuje stawy kolanowe i biodrowe.Jest silny.Bywa,że przecoązone sa stawy w odcinku szyjnym kręgosłupa.Wtedy mozesz mieć bole głowy i zawroty głowy.
 
Jak sobie pomoc:najlepszym lekarstwem na dolegliwosci spowodowane przeciazeniem jest ruch.Dzieki niemu stawy są lepiej odzywione i mniej bolą.Ale nie tylko.Aktywnosc fizyczna pomoże tez schudnąć,wtedy obciażenie stawów automatycznie sie zmniejszy.Pomogą też ciepłe okłady.Nagrzewaj termoforem albo kocem elektrycznym.Można tez używać maści rozgrzewajacych.Lepsze odzywianie chrzastki zadbasz,stosujac produkty z kolagenem.
 
Bierze cie grypa:
jakie masz objawy: Odnosisz wrazenie,jakby bolały cie wszystkie stawy i kości.Do tego dołącza sie gorączka.
 
Jak sobie pomoc:
Ból stawow zmniejszy się,gdy wezmiesz tabletkę z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. Ibuprofen czy Nuroffen..
 
Zwyrodnienie stawów:
Choroba zwyrodnieniowa to efekt starzenia sie organizmu i zużycia stawów.A beposrednia przyczyną jest uszkodzenie chrzastki stawowej,ktorej zadanie jest amortyzacja ruchow.
 
Jakie sa objawy:
Ból pojawia sie kiedy sie poruszasz .A ustepuje  w czasie odpoczynku.Najsilniej odczuwasz gdy wstajesz z krzesła albo robisz pierwszy krok.Boli tylko chory staw.Może być opuchniety i trzeszczacy.
 
Jak sobie pomoc:
Stosowac ciepłe oklady zalecane sa kompresy z siemienia lnianego.Wystarczy trzy łyzki ziaren .Zalewasz je wodą doprowadzasz do wrzenia i gotujesz 5 min.Gotowa i wystudzona papke nakladasz na gaze i przykladasz do bolacego stawu.Na to folia i bandaz elastyczny.Taki kompres zostawiasz na 2-3 godziny.
Gdy bol jest bardzo dokuczliwy,mozna zastosowac paracetamol.Z silniejszych tabletek to Ibuprofen ewentualnie masci homeopatyczne np  Heel Zeel lub zawierajaca lek przeiwzapalny Dip Rilif.
 
18 sierpnia 2014 05:48 / 1 osobie podoba się ten post
 
Na co zwracac uwagę przy zakupie zywnosci.
 
Fosforany - zaburzaja wchlanianie sie wapnia dużo ich w zupach w proszku.
Sztuczne barwniki - niektore z nich powoduja nadpobudliwosc,dodawane m.in. do wędlin i jogurtów.
Benzoesan sodu może powodować kłopoty z koncentracją i uczulać,znajduje sie m.in. w przetworach,konserwach i napojach gazowanych.
Cukier - napedza apetyt,powoduje skoki poziomu glukozy we krwi,psuje zeby i powoduje otyłosc.
Sól- zatrzymuje wodę w organiżmie i sprzyja nadcisnieniu,dużo jej w chlebie i wędlinach.
18 sierpnia 2014 09:52
Witam serdecznie .Mam problem z moją podopieczna ,w nocy musze ja transportowa do toalety a to trwa dosyc długo .Moze ktos zna techniki pokładania basenu.Z gory dziekuje za pomoc i spokojnego dnia zycze
18 sierpnia 2014 09:57
witaj
z basenem to chyba nie wyjdzie...
ja bym pampersa Pani założyła...
18 sierpnia 2014 10:08
siora4

Witam serdecznie .Mam problem z moją podopieczna ,w nocy musze ja transportowa do toalety a to trwa dosyc długo .Moze ktos zna techniki pokładania basenu.Z gory dziekuje za pomoc i spokojnego dnia zycze

A ma Toilettenstuhl?Może stać w sypialni,taki nocniczek na kółkach:)
18 sierpnia 2014 10:29
ta osoba nie moze stac
18 sierpnia 2014 10:32
siora4

ta osoba nie moze stac

No to jak koleżanka napisała wczesniej pampersy .
 
Po pierwsze ile ta osoba wazy ,bo jesli nie dużo to taka pacjentkę można przenieść naprzenośna toaletę , jesli transfer jest nie możliwy jeszcze raz piszę pampersy.
18 sierpnia 2014 11:03
Ta osoba jest otyla pampersow nie chce zakladac wczesniej dziewczyny podkladaly jej basen .Ja tego nie robilam wiec w nocy musze ja transportowac do toalety, dzis wymyslila sobie ze musze sie tego nauczyc.Tu ogolnie jestskomplikowana sytuacja no ale to juz inny temat
18 sierpnia 2014 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
siora4

Ta osoba jest otyla pampersow nie chce zakladac wczesniej dziewczyny podkladaly jej basen .Ja tego nie robilam wiec w nocy musze ja transportowac do toalety, dzis wymyslila sobie ze musze sie tego nauczyc.Tu ogolnie jestskomplikowana sytuacja no ale to juz inny temat

Jeżeli Twoja podopieczna nie jest w stanie ugiąć nóg w kolanach i unieść pośladków,tak,abyś mogła podłożyć basen,to musisz obrócić ją w kierunku do siebie,podłożyć basen i położyć ją z powrotem na plecach.No chyba ,że podopieczna ma własną ,wygodną dla niej metodę i Cie poinstruuje.
Masz jakieś urządzenia pomocnicze do pracy przy takiej osobie?Jak zniszczysz kręgosłup,to zdrowia nikt Ci nie wróci.