Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

15 grudnia 2019 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na bół gardła?

Ahh zapomnialam dodac uwaga ze stosowaniem miodu z cytryna! Ostroznie. Mozna bardzo podraznic gardlo tym i zrobic sobie nawet duza krzywdę. Wzmozy to ból gardla. Wiec to nie jest na gardlo zawsze. Cytryna i miod sa ostre draznia. 
15 grudnia 2019 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na bół gardła?

Spróbuj wodą utlenioną do 3%max, czyli ten powszechny nadtlenek wodoru z apteki, mnie w początkowym stadium zawsze pomaga. 
16 grudnia 2019 11:15 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Lo masz następna :yo:  epidemia w Deutschland

Jakaś maskara, tak z dnia na dzień mnie zaczęło boleć.. Mozliwe, że to epidemia. 
16 grudnia 2019 11:17 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Spróbuj wodą utlenioną do 3%max, czyli ten powszechny nadtlenek wodoru z apteki, mnie w początkowym stadium zawsze pomaga. 

Dzięki, spróbuje, oby pomogło. 
16 grudnia 2019 12:25 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Spróbuj wodą utlenioną do 3%max, czyli ten powszechny nadtlenek wodoru z apteki, mnie w początkowym stadium zawsze pomaga. 

Niemiecki neoangin mnie z anginy wyleczy. Wcześniej brałam 3 serię antybiotyku i ciągle nawracalo
Woda z solą na płukanie gardła jest zalecana. Przy przeziębienie 6 kiwi zjeść w ciągu dnia 
17 grudnia 2019 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Niemiecki neoangin mnie z anginy wyleczy. Wcześniej brałam 3 serię antybiotyku i ciągle nawracalo
Woda z solą na płukanie gardła jest zalecana. Przy przeziębienie 6 kiwi zjeść w ciągu dnia :-)

Wszelkie tabsy mnie odrzucają, ale jak muss wyjścia nie ma. Za to kiwi to bomba witaminowa i uwielbiam, a zwłaszcza te złote
17 grudnia 2019 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Wszelkie tabsy mnie odrzucają, ale jak muss wyjścia nie ma. Za to kiwi to bomba witaminowa i uwielbiam, a zwłaszcza te złote:-)

To samo powiedziałam koleżance o kiwi. 
W Polsce te złote są mniej popularne niż tutaj. 
Przypomniało mi się jak pierwszy raz jadłam kiwi. Pojechałam do koleżanki, która tu się przeniosła z Polski i ona chciała mi nieba przychylic 
Poczestowala mnie kiwi i powiedziała, że to jest taki owoc, który jak go jemy to czujemy smaki wszystkich owoców świata 
14 stycznia 2020 14:40
Wczoraj tak machnęłam ręką że zabolało pieruńsko. Nie wiem dlaczego ale boli, wygląda to na nerw. Masuje czym sie da, kupiłam wit. B12 w płynie, nie przeciążam jej. Poczekam, zobaczymy co z tego wyjdzie. 
14 stycznia 2020 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Wczoraj tak machnęłam ręką że zabolało pieruńsko. Nie wiem dlaczego ale boli, wygląda to na nerw. Masuje czym sie da, kupiłam wit. B12 w płynie, nie przeciążam jej. Poczekam, zobaczymy co z tego wyjdzie. 

wyjdzie na dobre, ba pewno 
14 stycznia 2020 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Wczoraj tak machnęłam ręką że zabolało pieruńsko. Nie wiem dlaczego ale boli, wygląda to na nerw. Masuje czym sie da, kupiłam wit. B12 w płynie, nie przeciążam jej. Poczekam, zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Może nadwerężyłaś, bądź naderwałaś jakiś mięsień . W stawie chyba dalej jest co? Chłodź to- bo to uraz. B12 nie zaszkodzi, ale Voltarenem w żelu smaruj- na bogato. 
14 stycznia 2020 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może nadwerężyłaś, bądź naderwałaś jakiś mięsień . W stawie chyba dalej jest co? Chłodź to- bo to uraz. B12 nie zaszkodzi, ale Voltarenem w żelu smaruj- na bogato. 

Z tą ręką mam trochę kłopotu, wlaśnie z mięśniem. Dopiero co wypracowałam sobie "spokój" a tu doopa. I apiat at nawa kurka wodna. I to w taki głupi sposób  Boję się że stracę do niej cierpliwość i sobie ją utnę 
14 stycznia 2020 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Może nadwerężyłaś, bądź naderwałaś jakiś mięsień . W stawie chyba dalej jest co? Chłodź to- bo to uraz. B12 nie zaszkodzi, ale Voltarenem w żelu smaruj- na bogato. 

Z tą ręką mam trochę kłopotu, wlaśnie z mięśniem. Dopiero co wypracowałam sobie "spokój" a tu doopa. I apiat at nawa kurka wodna. I to w taki głupi sposób  Boję się że stracę do niej cierpliwość i sobie ją utnę  Kurcze nie lubię chłodzenia. 
14 stycznia 2020 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Z tą ręką mam trochę kłopotu, wlaśnie z mięśniem. Dopiero co wypracowałam sobie "spokój" a tu doopa. I apiat at nawa kurka wodna. I to w taki głupi sposób :nerwowy2: Boję się że stracę do niej cierpliwość i sobie ją utnę :smiech3:

Nie ucinaj łapki  Nie jest fajnie ani spoko. Własnie się ciachnełam robiąc kolację i się wykrwawiam wlasnie  ale piszę dzielnie , bo mam jeszcze drugą 
14 stycznia 2020 19:00 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie ucinaj łapki :-) Nie jest fajnie ani spoko. Własnie się ciachnełam robiąc kolację i się wykrwawiam wlasnie :lol2: ale piszę dzielnie , bo mam jeszcze drugą :lol2:

Mycha ma jeszcze trzy zdrowe 
14 stycznia 2020 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mycha ma jeszcze trzy zdrowe :-)

No właśnie