Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

10 kwietnia 2018 15:12
GabrysiaK

W ogóle, nie wiem czy któraś z Was słyszała lub stosowała jakieś testy domowe? Ostatnio dużo czytam (link usunięty) na temat nietolerancji, badań na zakrzepicę... myślę czy nie kupić całego pakietu dla swojej rodziny. Wychodzi dużo taniej i jakby nie patrzeć - będziemy mogli wiele skontrolować.

Robiłam testy na nietolerancję pokarmową. Coś tam wyszło. Polecałabym je jednak zrobić z kimś kto ma doświadczenie. Siostra nie mogła wycisnąć kropli krwi
26 sierpnia 2018 11:42
Czy macie jakieś patenty na migreny?
29 sierpnia 2018 12:17
Odpoczynek
Wyciszenie się
Dużo snu
Napar z rumianku
Ograniczenie stresu ( w wielu przypadkach migreny sa powodowane przez stres, przynajmniej było tak właśnie u mnie, ale od czasu od kiedy staram sie mniej denerwować to jednak jest o wiele lepiej).

Na stronie jest artykuł o tym co może pomagać
https://rehaorthopedica.pl/index.php?id=bole-glowy

Polecam zastanowić sie również nad wizyta u osteopaty
21 października 2019 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Napiszę Wam co jest bardzo skuteczne na kleszcze . To nasze zielsko rosnace po rowach, ugorach i innych tajemnych miejscach .
WROTYCZ - wiem to od naszej Malgi, ale sama już wypróbowałam . Odstrasza skutecznie, wystarczy popryskać psa, a sobie odzież i spokojnie mozna iść na spacer .
21 października 2019 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
A ja dziś ogórecznika wsuwalam, dziadek z ogródka przyniósł Patrzę a na stole obok talerza ze spaghetti leży cosik zielonego z ciemnoniebieskimi kwiatkami Myślę se urwał dla babki jak przyjedzie z dializy to jej wręczy .A on mi pod nos przy jedzeniu podkłada i mówi spróbuj Co ja z nim mam 
21 października 2019 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja dziś ogórecznika wsuwalam, dziadek z ogródka przyniósł :-)Patrzę a na stole obok talerza ze spaghetti leży cosik zielonego z ciemnoniebieskimi kwiatkami :-)Myślę se urwał dla babki jak przyjedzie z dializy to jej wręczy .A on mi pod nos przy jedzeniu podkłada i mówi spróbuj :zaskoczenie1::hihi:Co ja z nim mam :hihi:

Bardzo smaczny w dodatku pachnie swiezym ogórkiem . Dodawałam do sałatki .
21 października 2019 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Bardzo smaczny w dodatku pachnie swiezym ogórkiem . Dodawałam do sałatki .

Fakt
07 grudnia 2019 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
07 grudnia 2019 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Może nie całkiem w temacie...
 
https://zywienie.abczdrowie.pl/zdrowa-kolacja-co-jesc-a-czego-unikac

A może by tak zrezygnować z kolacji? Nie jem kolacji od jakichś 4 lat.. czasami skusze się na jogurt..
07 grudnia 2019 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A może by tak zrezygnować z kolacji? Nie jem kolacji od jakichś 4 lat.. czasami skusze się na jogurt..:-)

Do rana bym nie wytrzymała 
07 grudnia 2019 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Do rana bym nie wytrzymała :boi sie:

Uwierz mi można. Kwestia przyzwyczajenia. I nie raz jak mi przyjdzie imprezować wieczorkiem to zmuszam się do jedzenia. Katorga to jest wtedy dla mnie. 
15 grudnia 2019 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na bół gardła?
15 grudnia 2019 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na bół gardła?

Lo masz następna   epidemia w Deutschland
15 grudnia 2019 10:44 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na bół gardła?

Jeśli początek to płukam solą rozpuszczoną w ciepłej wodzie- łyżka na 1/3 szklankę wody.
15 grudnia 2019 10:49
GrazynaM55

Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na bół gardła?

Taaa jesli początek płukanko i unikamy oczywiście gazowanej wody i zimnych napojów i innych gazowanych     i   poki jutro apteki nie otworzą