Co dzisiaj gotujesz na obiad ?

06 sierpnia 2014 11:35
U mnie dzis spagetti z warzywami (fasolka, marchewka,cukinia, czosnek, cebula), boczkiem (chudym takim ;)) i sosem z sera plesnowego (sama go zrobie).
06 sierpnia 2014 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja nie jestem na żadnej diecie Orimie, zdziwkoooooo? :)))))

no tak cos tam pisalas ze na inne teraz korzonki patrzysz a nie imbir hihi
06 sierpnia 2014 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

no tak cos tam pisalas ze na inne teraz korzonki patrzysz a nie imbir hihi

Kawalek ciasta nie odmówię nikomu,a imbir to inna namiętność :))
06 sierpnia 2014 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
AMOREK

moja sp. tesciowa byla z Brodnicy i mialam przyjemnosc jesc je czesto...pycha,
 

Pyszny expresowy  sos kaparowy do ryby albo białego miesa:łyżka masła rozpuszczona na patelni  do tego pół słoiczka kaparów i dodajesz sok z cytryny lub limonki.Jak troszke wystygnie dodajesz śmietane 18 i mieszasz az zgestnieje.Przyprawić pieprzem Jest pyszny i mojej babciuni też smakuje.Robiłam z różnymi rybami i miesem drobiowy.Przepis od koleżanki Joanki z forum.smacznego
06 sierpnia 2014 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
Makaron z sosem paprykowym i żółtym serem - troche takie spagetti wegetariańskie .
06 sierpnia 2014 12:28
kartoffelsalat,zrobiona przez babcie salataka z pomidorow i kielbaski badz jajko sadzone :)
06 sierpnia 2014 12:42
Mój szef zażyczył sobie Leberkaese z jajkiem sadzonym i preclem, a ja jadłam filet z indyka, ziemniaka pieczonego i sałatę z sosem jogurtowym.
06 sierpnia 2014 12:46
Poszłam dziś na łatwiznę odgrzewany od wczoraj makaron z sosem mięsno-pomidorowym i sałatka owocowa
06 sierpnia 2014 13:12
dzis ziemniaki z masłem i mlekiem-purre-kiszona kapusta zasmażana z boczkiem i do tego kawałek mięsa zdajsie ,że nazywa sie kajzer coś w tym stylu.
06 sierpnia 2014 13:27
Brokuł i ziemniaczki dla wszystkich, do tego dla mnie i Omy kurki w sosiku,
dla Opy sznycelek drobiowy.
06 sierpnia 2014 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Nic nie miałam to podsmażyłam cebulke z marchewką do tego trochę musztardy,keczupu i śmietanki,ugotowałam ziemniaki z kotletem mielonym.Taaakie było niedobre i słodkie (marchewka)że wszystko zjadła ;P Ja w Niemczech się dowiedziałam że potrafie gotować. :D Tu pierwszy raz z robiłam sos z kalarepy i pierogi z serem żółtym i szpinakiem (sos tylko śmietanka i czosnek).No nic jutro jedziemy na zakupy :)
06 sierpnia 2014 14:13
Junona_S

Nic nie miałam to podsmażyłam cebulke z marchewką do tego trochę musztardy,keczupu i śmietanki,ugotowałam ziemniaki z kotletem mielonym.Taaakie było niedobre i słodkie (marchewka)że wszystko zjadła ;P Ja w Niemczech się dowiedziałam że potrafie gotować. :D Tu pierwszy raz z robiłam sos z kalarepy i pierogi z serem żółtym i szpinakiem (sos tylko śmietanka i czosnek).No nic jutro jedziemy na zakupy :)

Widzisz kochana nie sztuka ugotowac jak sie ma z czego .Jak sie nie ma z czego a sie wymysłi cos pysznego to jest dopiero cos>:)
06 sierpnia 2014 14:31 / 1 osobie podoba się ten post
JA lubię takie dziwności jak kalarepa,szpinak czy Sonenweise(zabijcie nie pamiętam jak to po polsku-się k. Niemka zrobiła 3 dni z dojazdem!!! :D :D :D) ale też lubię z prostych składników.Uwielbiam kukurydze w sałatce nie wyobrażam sobie,tu mi się spodobało sałatka z oliwą,a nie tuczącym majonezem.Ja nie gotuje jakoś wystawnie,ale lubię jak dobrze jest przyprawione.W sypialni i w kuchni musi być smak :)
06 sierpnia 2014 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
A ja się wysiliłam-zrobiłam polski żurek,z boczusiem,jajkiem i d....,Frau tylko pomacała łyżką i z grzeczności powiedziała,że jest saat!Jutro robie gotowca :_(
06 sierpnia 2014 14:42
Junona_S

JA lubię takie dziwności jak kalarepa,szpinak czy Sonenweise(zabijcie nie pamiętam jak to po polsku-się k. Niemka zrobiła 3 dni z dojazdem!!! :D :D :D) ale też lubię z prostych składników.Uwielbiam kukurydze w sałatce nie wyobrażam sobie,tu mi się spodobało sałatka z oliwą,a nie tuczącym majonezem.Ja nie gotuje jakoś wystawnie,ale lubię jak dobrze jest przyprawione.W sypialni i w kuchni musi być smak :)

Niecierpię oliwek :( Szczególnie zielonych :(