Na wyjeździe #13

20 sierpnia 2014 10:25
JaninaWasiak

Oj u mnie sie zaczyna przedpoludniowy galimatias . O porannym juz zapomnialam .

Dasz rade.i jak widze nie tylko o porannym galimatiasie zapomnialas.Dalej smigasz w czapce Mikołaja hihi
20 sierpnia 2014 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ands

...o jak milo przyszla dzisiaj poczta z niemoc..PDP ma swoje czasopisma, nie będzie upierdliwy,tylko będzie czytal lub spal ;)...wlasnie dzwonila ex-PDP...ze dopiero dotrze na wyspę promem tym co ciało"ojca"...czyli spotkamy sie zapewne w kościele...tak sobie pomyslalem czy czasem nie specjalnie, żeby nie musieć z Nami za dlugo przebywać..w końcu miała być wczesniej ;p.. No nic plakac nie będę ;)...

Bo przecież chłopaki nie płaczą:)
20 sierpnia 2014 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Bo przecież chłopaki nie płaczą:)

...sie filmów naogladala:P...placza ;)...ale nie z powodu ex :P
20 sierpnia 2014 12:28 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Oooo,to ja też chyba:)No bo 3 pietro,wiec na wysokoscich i półki w kuchni tak wysoko ,że na krzesełko muszę wskakiwać:)Oooo,tak-na pewno jestem z najwyższej półki,hi hi hi.I patrz Romcia-nawet o tym nie wiedziałam:)

Podbijam stawkę-ja obecnie mieszkam na poddaszu w cudownym dziewczęcym pokoiku wnuczki:)
Wyzej juz sie nie da:)
20 sierpnia 2014 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Dasz rade.i jak widze nie tylko o porannym galimatiasie zapomnialas.Dalej smigasz w czapce Mikołaja hihi

hihi Janka ma tą czapę juz dobre dwa lata .
20 sierpnia 2014 13:09
BaskaS

hihi Janka ma tą czapę juz dobre dwa lata .

Janusz załozył chyba na kropelke:) ale fajnie przypomina nam o Mikołaju:):)
20 sierpnia 2014 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Ands

...o jak milo przyszla dzisiaj poczta z niemoc..PDP ma swoje czasopisma, nie będzie upierdliwy,tylko będzie czytal lub spal ;)...wlasnie dzwonila ex-PDP...ze dopiero dotrze na wyspę promem tym co ciało"ojca"...czyli spotkamy sie zapewne w kościele...tak sobie pomyslalem czy czasem nie specjalnie, żeby nie musieć z Nami za dlugo przebywać..w końcu miała być wczesniej ;p.. No nic plakac nie będę ;)...

Baba na prom - opiekunowi lzej ha ha
20 sierpnia 2014 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
od tego wypatrywania to oczy ci chyba mgla zaszly ha ha To dwoch rycerzy ( listonosz,spec od materaca) obaj umundurowani,obaj na rumakach (auto słóżbowe) a ty dalej w dal patrzysz ????? I jak tu nie mowic o romantycznej milosci jak obaj doszli do wniosku ze nie wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia wiec przybywaja ponownie i ponownie.Połamalas serca oblubiencow w dal patrzysz i uciekac chcesz za 12 dni hihi
20 sierpnia 2014 16:03
I kto to mówi --pisze :)))))))))......a juz wiem , to wczoraj , w " Jak długo wyjeżdzacie ........." to Ty tak z autopsji :))))))))))
20 sierpnia 2014 16:28
Barbara niepowtarzalna

I kto to mówi --pisze :)))))))))......a juz wiem , to wczoraj , w " Jak długo wyjeżdzacie ........." to Ty tak z autopsji :))))))))))

..... Wiesz , jak by tam tego to niech tam ...... co se będziesz załować  :))))))))))).......O , rany zamiast Romę to siebie zacytowałam - to miało być pod cytatem Romany :)))))
20 sierpnia 2014 16:31
Przepraszam,gdzie jest topik o telefonowaniu do Polski? Miałam zapytać EMI na temat MOBILKI,którą mi polecała 0,09centów na komórkowe w Polsce czyli 15€ guthaben starczy mi na niecałe 3 godziny gadania,a EMI mówiła za 10€ gada prawie 7godzin,chyba że żle liczę !
20 sierpnia 2014 18:01 / 4 osobom podoba się ten post
Przepraszam, Aniu, że nie na twój temat. Ale dla mnie - to ważne! No więc właśnie wróciliśmy z grzybów. Byliśmy na nowym, nieznanym sobie terenie. Już od dłuższego czasu słyszałam stale o tym "Eisenbergu". Wielokrotnie przejawiało się to miejsce w opowiadaniach moich pacjentów,jako bogate w grzyba, chociaż każdy zaznaczał -"byłem/am tam ostatnio- 30/ 40 lat temu. A jednak zaryzykowałam! I.... Pełny sukces! 2 kosze(takie jak w sklepach), pełne - prawdziwów, podgrzybków, kurek, maślaczków, rydzów. Na kolację - ? Kto zgadnie, co? Jutro sos z kurek do pieczeni z dziczka. A na kolejne dni - zupa grzybowa. Ponadto w całym domu pachnie suszonymi grzybami. No i.. 4 słoiczki się marynują.
Z grzybozbiórczm pozdrowieniem - "Darzgrzyb"! Piguła.
20 sierpnia 2014 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Przepraszam,gdzie jest topik o telefonowaniu do Polski? Miałam zapytać EMI na temat MOBILKI,którą mi polecała 0,09centów na komórkowe w Polsce czyli 15€ guthaben starczy mi na niecałe 3 godziny gadania,a EMI mówiła za 10€ gada prawie 7godzin,chyba że żle liczę !

Ja pisałam o tym:
 http://mobilka.ch/allnet-400
20 sierpnia 2014 18:05 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Baba na prom - opiekunowi lzej ha ha

...okazalo sie ze bardzo mila Pani ex :)...właśnie poszła na prom:P...PDP dzielnie zniosl cala ceremonie pogrzebowa i stypę takze...a i ceremonie prowadzila Pani w kosciele w śmiesznym staromodnym wdzianku ;)...nawet dlugo to nie trwalo..ale jak śpiewali to po 10 zwrotek :D...
20 sierpnia 2014 18:15
emi

Ja pisałam o tym:
 http://mobilka.ch/allnet-400

Emi powiedz skarbie czy i jak mogę tę karte zamówic kiedy jestem w DE?