Na wyjeździe #13

20 sierpnia 2014 18:21 / 1 osobie podoba się ten post
Czy ktoś czytał mojego posta? 4 posty powyżej? Czy nikt tu nie interesuje się zbieraniem grzybów?
20 sierpnia 2014 18:24
pipeta

Czy ktoś czytał mojego posta? 4 posty powyżej? Czy nikt tu nie interesuje się zbieraniem grzybów?

=Ja =
20 sierpnia 2014 18:34
emi

Ja pisałam o tym:
 http://mobilka.ch/allnet-400

Ostatnie pytanie jak moja Mama ma komórke w Orange to jak ja dzwonie do Niej z Mobilki pakietu allnet400 to moja Mama tez płaci? 
Asik,tak, tutaj http://eco-onlineshop.de/sim-karte-mobilka/sim-karte-mobilka-15.html
20 sierpnia 2014 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

..... Wiesz , jak by tam tego to niech tam ...... co se będziesz załować  :))))))))))).......O , rany zamiast Romę to siebie zacytowałam - to miało być pod cytatem Romany :)))))

tylko cos o " rycerzach "  na bialych koniach napisac a juz sie bialoglowa na sama mysl o nich pogubila  hihi
20 sierpnia 2014 18:37
pipeta

Czy ktoś czytał mojego posta? 4 posty powyżej? Czy nikt tu nie interesuje się zbieraniem grzybów?

Ja uwielbiam grzyby ,ale jestem totalne beztalencie w ich zbieraniu.
20 sierpnia 2014 18:45
ORIM

tylko cos o " rycerzach "  na bialych koniach napisac a juz sie bialoglowa na sama mysl o nich pogubila  hihi

Bodnij się :)))))))))))......raz się pomyliłam a Ty już się " cepiasz " ..:))))))
20 sierpnia 2014 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Bodnij się :)))))))))))......raz się pomyliłam a Ty już się " cepiasz " ..:))))))

ja nie wnikam ile razy sie pomylilas hihi gdy o rycerzy chodzi ha ha i tam zaraz "cepiam" tak jakos samo sie napisalo ha ha
20 sierpnia 2014 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ja nie wnikam ile razy sie pomylilas hihi gdy o rycerzy chodzi ha ha i tam zaraz "cepiam" tak jakos samo sie napisalo ha ha

No ! chyba , że tak ! :))))))))))
20 sierpnia 2014 19:01
Asik

Emi powiedz skarbie czy i jak mogę tę karte zamówic kiedy jestem w DE?

Ja ją kupowałam w ruskim sklepie. Ale można też przez internet, do De również. Więcej tutaj:
 
http://mobilka.ch/zamowienie
20 sierpnia 2014 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Ostatnie pytanie jak moja Mama ma komórke w Orange to jak ja dzwonie do Niej z Mobilki pakietu allnet400 to moja Mama tez płaci? 
Asik,tak, tutaj http://eco-onlineshop.de/sim-karte-mobilka/sim-karte-mobilka-15.html

Nie, mama nic nie płaci :))))
20 sierpnia 2014 19:35
na programie ARTE leci wlasnie program o polsce ogladajcie
20 sierpnia 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję EMI za informacje,sypnełam plusikami;)Mam nadzieje że się nie gniewasz że tak Cię pytam,zamówiłam przez neta;) 40 euro(1oeuro STARTER+30EURO doładowanie) Jak przyjdzie od razu wybiorę ten kod allnet400 Ale bede wydzwaniała łech łech!!
20 sierpnia 2014 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Dziękuję EMI za informacje,sypnełam plusikami;)Mam nadzieje że się nie gniewasz że tak Cię pytam,zamówiłam przez neta;) 40 euro(1oeuro STARTER+30EURO doładowanie) Jak przyjdzie od razu wybiorę ten kod allnet400 Ale bede wydzwaniała łech łech!!

Oczywiście, że się nie gniewam:))))))). Mam nadzieję, że bedziesz tak samo zadowolona jak ja. Doczytaj na stronie o włączaniu i wyłączaniu allnet400. Bo jeżeli jedziesz na np. 2 miesiące do PL, a masz nadal kasę na koncie to warto wyłączyć. Po co płacić za coś z czego nie można korzystać :D
20 sierpnia 2014 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
pipeta

Przepraszam, Aniu, że nie na twój temat. Ale dla mnie - to ważne! No więc właśnie wróciliśmy z grzybów. Byliśmy na nowym, nieznanym sobie terenie. Już od dłuższego czasu słyszałam stale o tym "Eisenbergu". Wielokrotnie przejawiało się to miejsce w opowiadaniach moich pacjentów,jako bogate w grzyba, chociaż każdy zaznaczał -"byłem/am tam ostatnio- 30/ 40 lat temu. A jednak zaryzykowałam! I.... Pełny sukces! 2 kosze(takie jak w sklepach), pełne - prawdziwów, podgrzybków, kurek, maślaczków, rydzów. Na kolację - ? Kto zgadnie, co? Jutro sos z kurek do pieczeni z dziczka. A na kolejne dni - zupa grzybowa. Ponadto w całym domu pachnie suszonymi grzybami. No i.. 4 słoiczki się marynują.
Z grzybozbiórczm pozdrowieniem - "Darzgrzyb"! Piguła.

Nie wiedziałam, że już są grzyby. Jutro nie, ale pojutrze wybiorę się na pewno. Uwielbiam zbierać grzyby ).
Co tam uwielbiam, ja kocham zbierać grzyby. 
Nie lubię ich  jeść. Wyłącznie suszone ale jedynie jako dodatek do sosów i zup. Nadają aromatu )
21 sierpnia 2014 07:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien doberek a gdzie kawka lub herbatka no moze cos innego jeszcze!! Cos was wystraszyło wszyscy juz ciezko zapracowani ?Spokojnie z rezerwa!! Nawszystko znajdzie sie czas przekonałam sie wczoraj!!Jak poszłam do stomatologa,no i wszystko zaczeło sie pieknie az do momentu gdy zaczeli czekac na potwierdzenie z kasy chorych za co zapłaca a ja na fotelu godzine !!Az przyszła pani i powiedziała ze kasa chorych jeszcze nie dzwoni wiec moze oni oddzwonia do mnie jak zadzwonia bo nie wiedza co robic ale zaproponowac tez nic nie zaproponowali!! i tak czekam do dzis i pewnie bede czekała az do Polski zjade !!Powinnam w poskarzajkach ale jak zaczełam pisac to jakos mi tu przyszło do głowy!No i wez tu sie człowieku usmiechaj!!WRRRRRRRRRRRRRRRRRRR