Równouprawnienie

01 kwietnia 2013 19:55
margolcia

Nie mam dostępu do prasy Niemieckiej, corka babci przywozi jej, tylko te pare stron z ogłoszeniami kto umarl.

margolcia,może otworzymy zakład pogrzebowy,masz informacje na bieżąco a ja resztę załatwie.masz coś na poczcie,popatrz.

01 kwietnia 2013 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
termit

margolcia,może otworzymy zakład pogrzebowy,masz informacje na bieżąco a ja resztę załatwie.masz coś na poczcie,popatrz.

Lowcy skor w Niemczech. Ha ha , rozrabiara jestes ! Pisze sie !


 


Termit dostalas poczte? Pytam, bo ostatnio mi rozrabia.

01 kwietnia 2013 21:53
margolcia

Lowcy skor w Niemczech. Ha ha , rozrabiara jestes ! Pisze sie !


 


Termit dostalas poczte? Pytam, bo ostatnio mi rozrabia.

pogronrzona w wielkim smótku donoszę,że poczta do mnie nie dotarła masz muj nr wyśli sms-a

01 kwietnia 2013 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
termit

pogronrzona w wielkim smótku donoszę,że poczta do mnie nie dotarła masz muj nr wyśli sms-a

a ja óprzejmnie donoszem, żem wysłała smesa 

01 kwietnia 2013 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
termit

pogronrzona w wielkim smótku donoszę,że poczta do mnie nie dotarła masz muj nr wyśli sms-a

a ja óprzejmnie donoszem, żem wysłała smesa beyz ukólaruw, hoć slepo jak kret jezdem. 

03 kwietnia 2013 20:23

wzywam kaziulka do raporu-walczymy ostro o rownouprawnienie jeśli nie zmieniasz pampersów,nie pieczesz ciasta,nie sprzatasz strychów i piwnic (idzie lato bo wiosny nie będzie)oraz nie wykonujesz prac ogrodowych i opiekujesz sie podopiecznym a nie podopieczną to jesteś przeciwnikiem równouprawnienia.a jeżeli jesteś z piękną bladolicą damą około 90-tki to jesteś z nami i rozumiesz problem.

03 kwietnia 2013 20:34 / 2 osobom podoba się ten post

Kaziulek chiba nam sie gdzies zawieruszyl, hi hi hi w tym gaszczu tematow.

03 kwietnia 2013 20:40
Nieeeeeeeeee mierzy spodniczki przeciez obiecal no nie ?;-)
03 kwietnia 2013 20:46

jestem jestem.Staje do raportu,Termit.Zmieniam pampersy,pieke ciasta ,sprzatam strychy i opiekuje sie biadolicym.Dziewczyny mam prasowanie,na urlopie brak odpoczynku tylko praca i praca,zmywam sie.Do jutra.

03 kwietnia 2013 20:49

E no to Ty swoj chlop jestes.Witaj w klubie.Ale prosze nie zakladaj spodniczki:)

03 kwietnia 2013 22:02

no to Ty Kaziulek lepszy od MAC GYVERA a spawanie to się też przyda bo nieraz trzeba coś przyspawać.Będzie Ci bardzo dobrze w naszej rodzince szarpiących się i lubiących się słabych istot.

01 lipca 2013 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Cos mnie naszla dzisiaj ochota a wznawianie starych tematow,sa fajne i takie bliskie poprostu z zycia wziete.
 
Chce Was dziewczyny zapytac jak rozumicie rownouprawnienie, napiszcie co mozna by bylo zmienic w zyciu i w przepisach zeby wszyscy byli rowno traktowani,co Was razi, co boli i czy naprawde uwazacie,że męzczyżni maja lepiej?
01 lipca 2013 13:59 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Cos mnie naszla dzisiaj ochota a wznawianie starych tematow,sa fajne i takie bliskie poprostu z zycia wziete.
 
Chce Was dziewczyny zapytac jak rozumicie rownouprawnienie, napiszcie co mozna by bylo zmienic w zyciu i w przepisach zeby wszyscy byli rowno traktowani,co Was razi, co boli i czy naprawde uwazacie,że męzczyżni maja lepiej?

Ja ta, wolalabym byc facetem, co dzien sie golic, lepsze to niz przezywanie tego co miesiecznego horroru!
 
Teraz na powaznie Mleczko, zalezy z jakiej perpektywy patrzysz, np nasze chlopy to takie pol-baby. Moj musi robic wszystko, sprzata(ok, tylko dol domu, reszta moja jak wracam), gotuje, pierze, robi przetwory, nie wspomne o pieleniu i prasowaniu i wielu innych. Nie wiem czy faceci zon-opiekunek maja klawe zycie, ja nie mam malych dzieci, o tyle lzej, ale jak wracam do domu to tydzien leze jak stonka, nic mi sie nie chce, nawet palcem w bucie ruszyc, a on robi.
01 lipca 2013 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
W naszej pracy rownouprawnienia nie ma.Zarowno agencje jak i rodziny preferuja panie.Wynika to z błędnego przekonania,że mężczyzna nie umie ugotowac,posprzątac,pomoc starszej osobie w codziennych czynnosciach.Wiąże sie to z tradycyjnym pojmowaniem ról męskich i żeńskich.Czasy się zmieniaja znacznie szybciej niż zakorzenione w ludziach poglądy.Przysięgam że jak bede stara będe mieć opiekuna a nie opiekunkę.
01 lipca 2013 14:49 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Ja ta, wolalabym byc facetem, co dzien sie golic, lepsze to niz przezywanie tego co miesiecznego horroru!
 
Teraz na powaznie Mleczko, zalezy z jakiej perpektywy patrzysz, np nasze chlopy to takie pol-baby. Moj musi robic wszystko, sprzata(ok, tylko dol domu, reszta moja jak wracam), gotuje, pierze, robi przetwory, nie wspomne o pieleniu i prasowaniu i wielu innych. Nie wiem czy faceci zon-opiekunek maja klawe zycie, ja nie mam malych dzieci, o tyle lzej, ale jak wracam do domu to tydzien leze jak stonka, nic mi sie nie chce, nawet palcem w bucie ruszyc, a on robi.

No...i to jest rownouprawnienie.Lubie to.Ciekawe co na to Mleczus.