Nasze wpadki za granicą

24 stycznia 2012 15:34
hmm...dziwne...czyżby fora nie zaistniały w celu udzielania się na nich???

Zastanawiałam się Janusz ,co odpowiesz Rozalii ,na jej nieco nie miłą zaczepkę:)))

a ja się będę udzielać wszędzie ,gdzie się daPozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.
24 stycznia 2012 19:35
hmmm ... dziwne ... czyzby juz nie mozna zadać normalnego i prostego pytania? Anka , każdy z nas ma wybor , odpowiedziec lub nie , a nawet udzielic odpowiedzi wymijajacej , Pozdrawiam ślicznie.
24 stycznia 2012 19:38
coraz więcej nas tu.. to i różne osobowości się będą objawiać ;)
24 stycznia 2012 19:46
Witam jak najwiecej pytan i odpowiedzi bo u mie przyszlo lenistwo odlozylam jezyk a siedze na forum musze sobie pogadac i z roznymi ludzmi pozdrawiam
24 stycznia 2012 20:21
Do Janusza : - nie chodzilo mi o firmy z ktorych korzystasz ale o Kraj, w ktorym pracujesz jako opiekun ))))

24 stycznia 2012 20:25
No sorki, jezeli to tak Was wzruszylo, moje pytanie bylo bardzo proste, a tu taki nalot, hehe jak na czarownice, ja tylko stwierdzilam, ze Sklepy i Supermarkety w Germanii w niedziele sa pozamykane, ale do tej pory nie wiem w jakim kraju Janusz pracuje. Moja gafa, myslalam po prostu, ze w Deutschland siedzi. Wybaczcie mi i czytajcie prosze ze zrozumieniem ten nasz piekny polski jezyk. )))))
24 stycznia 2012 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
Kraj - Niemcy obecnie - tam pracuję. Wcześniej także na wyspach.

Aha - nie potraktowałem tych pytań jako zaczepki. Dopiero teraz się zorientowałem, ze można było xle zrozumieć mojego pierwszego posta. Napisałem w ostatnim zdaniu "bez niego do Niemiec się nie ruszam" - to o samochodzie - bo teraz jeżdże tylko tam. I to chyba mogło być mylące.



Aniu - ja się nie udzielam na innych forach dla opiekunek. tutaj się zarejestrowałem bo panuje tu względny porzadek, a na niektórych forach niemoderowanych, to jest obrzucanie się mięsem i pisanie takich bzdur, że człowiek po przeczytaniu tego nie wiedziałby gdzie ma przód, a gdzie tył. Swoją droga, to współczuję poczatkującym osobom chcacym znaleźć pracę jako opiekunka albo opiekun. Niektóre wypowiedzi z poszczególnych for mogą kompletnie wypaczyć niektóre poglądy. Tutaj się postanowiłem zarejestrować, bo atmosfera mi odpowiada.
24 stycznia 2012 20:42
Anka - nie uwazam, zebym zaczepiala, po prostu jestem dociekliwa i ten zawod opiekunki, tego wlasnie wymaga, nie machac na wszystko reka i mowic ...egal... ale sie interesowac. O ile cos mi sie nie zgadza to staram sie wyjasnic dlaczego mam watpliwosci. Pozdrowienia dla Was Wszystkich. )))
24 stycznia 2012 20:46
Janusz - szybka odpowiedz, dziekuje bardzo
24 stycznia 2012 20:59
Rozalia i tak wlasnie rob, badz dociekliwa i jest jedna madrosc zyciowa :".. kto pyta nie bładzi"

Pozdrawiam slicznie
24 stycznia 2012 21:13
Na internecie łatwo się czasem pogubić i źle coś zrozumieć - takie uroki słowa pisanego.
25 stycznia 2012 10:24
ok. sorry ...niewłaściwie zinterpretowałam intencje Rozalii
25 stycznia 2012 14:05
Witam. Jestem u Was od niedawna, ale staram się czytać wszystkie posty. Racja .... można poszlaenia dostać czytając niektóre wypowiedz,i koleżanek po fachu na innych forach.... włosy dęba stają. Wiem ponieważ czytam. A czytam, bo chę zebrać jak najwięcej, rzetelnych informacji o zawodzie i zatrudnieniu opiekunów na terenie Niemiec. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
25 stycznia 2012 19:11
GosiaO jak masz jakieś pytania, to pytaj smiało na pewno ktoś ci pomoże.
25 stycznia 2012 20:15
Witam wieczorową porą!

Miałam dziś fajną przygodę. Ponieważ dostałam dziś wolne 4 godziny postanowiłam pojechać do Bonn do centrum,bo jestem na peryferiach.Zapytałam babcię jakie numery autobusów jadą do centrum.

Wsiadłam do danego autobusu i pojechałam okazało się że wsiadłam w przeciwnym kierunku i dojechałam do jakiegoś dużego zakładu w lesie.Autobus zawrócił ponownie wsiadłam i wreszcie dojechałam do tego centrum ale okazało się że czasu miałam tyle żeby przejść na powrotny przystanek i wrócić do domu. Podobno podróże kształcą więc się dziś dokształciłam!