Czy jest tu opiekunka, która pojechała bez znaj. języka?

20 grudnia 2016 19:29
no i ja też z niemieckiego jestem taka jak ten zmiennik.Zaczynam myśleć o nauce .jak się do tego zabrac ?ktoś moze podpowiedzieć.
20 grudnia 2016 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
jowa1969

no i ja też z niemieckiego jestem taka jak ten zmiennik.Zaczynam myśleć o nauce .jak się do tego zabrac ?ktoś moze podpowiedzieć.

Jest pełno fajnych blogów w necie, poszukaj 
03 stycznia 2017 14:37 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

serio pomaga

Kobietka, wyciągam dla Ciebie :)
03 stycznia 2017 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum2

Kobietka, wyciągam dla Ciebie :)

Dzięki
03 stycznia 2017 16:56 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Jest pełno fajnych blogów w necie, poszukaj 

Niemiecki w 10 minut dla poczatkujacych-you tube,1000 najpotrzebniejszych słów niemieckich,kurs bussu...und so weiter no i duzo czytania,rozmawiania z Niemcami i oczywista-telewizja.Ja mam o tyle fajnie,że mój senior chętnie mi pomaga,poprawia wymowę i za kazdym razem przeprasza Mam super darmowe korepetycje.
03 stycznia 2017 17:02 / 3 osobom podoba się ten post
Bardzo lubię krótkie filmiki na youtoube ,coś takiego np.. Nie zmęczą,a w głowie sporo zostaje.
03 stycznia 2017 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Jestem z pdp cały dzień sama,oprócz pauzy.Coś mruczy po swojemu,ale dla mnie nie ma takich słów w żadnym słowniku.Dlatego moje słownictwo robi się ubogie, łapię się na tym,że też czasem gadam jakieś głupoty.
03 stycznia 2017 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
muszelka

Jestem z pdp cały dzień sama,oprócz pauzy.Coś mruczy po swojemu,ale dla mnie nie ma takich słów w żadnym słowniku.Dlatego moje słownictwo robi się ubogie, łapię się na tym,że też czasem gadam jakieś głupoty.

Bo twoja pdp mówi " mruczendo",taki niemiecki też dobrze znać 
03 lutego 2017 16:35
ja nede jechac z slabym niemieckim bylam na kursie jezyka dobrze ze w ogole umiem pare zdan po niemiecku dzieki pracy wsrod niemcow w pralni pozdrawiam jest ktoś z kassel
03 lutego 2017 16:45
kubek123

ja nede jechac z slabym niemieckim bylam na kursie jezyka dobrze ze w ogole umiem pare zdan po niemiecku dzieki pracy wsrod niemcow w pralni pozdrawiam jest ktoś z kassel

Jest :)))))) , popatrz do topiku - Witam - dla nowicjuszy :)
03 lutego 2017 16:50
topik ?
03 lutego 2017 17:12
Ja
03 lutego 2017 18:14
TEZ KASSEL TO WITAM 
03 lutego 2017 18:18
MI MOWILO ZE MAM PAUZE 2GODZ PRZERWY TOP STWIERDZAM ZE JAKO SPRZATACZKA BEDZIE TO SIE DOGADAC MUSZE BY WYJSC I TE NOCNE WSTAWANIE ,
04 lutego 2017 16:14
Anna73

Basiu ja tak pierwszy raz wyjechałam odezwij się do mnie na priv to Ci opowiem co i jak:) Pozdrawiam

Witam ,proszę napisz jak to było u Ciebie przy pierwszym wyjezdzie.Znam kilka słówek tylko ,a szukam możliwości aby wyjechac i trochę zarobić.Trudno mi podjąc decyzję co do wyboru firmy.Tyle propozycji mają ,pięknie przez telefon mówią ,a ja się nie moge zdecydować ,boję sie ,że nie dam rady !