Pierwszy wyjazd - porady

06 listopada 2014 20:03
nie chodziło mi o to że pisze ciagle z dużej litery chociaż i ten przycisk mi się zacina :) tylko nie mogę zakumac jak wy piszecie odpowiedzi na np. moje wiadomości :) jakaś taka nieogarnięta jestem - im więcej techniki tym człowiek bardziej się gubi :)
06 listopada 2014 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
kotka

Wczoraj czytałam forum i też pisałas ze ktos jest przewrazliwiony:) moze Ty jestes na forum juz zadomowiona,ale nam nowym nie dawaj po łapach.Chcemy sie tu czuć dobrze.My tylko pytamy, bo mamy obiekcje przed wyjazdem,czy to coś złego?

Jak pytasz odpisuje ten , którego zaciekawił temat . Nie musisz odpisywać każdemu,  jak i czytać posty z którymi nie chcesz się utożsamiać :)) Proste :) Ja tak robię ... Czasem sobie żartuje z sytuacjii , ale nigdy nie naśmiewam się z osób :)) Popatrz czasem na niektóre wpisy z przymrużeniem oka :)) :)) 
06 listopada 2014 20:06 / 3 osobom podoba się ten post
Ciotka

Jak pytasz odpisuje ten , którego zaciekawił temat . Nie musisz odpisywać każdemu,  jak i czytać posty z którymi nie chcesz się utożsamiać :)) Proste :) Ja tak robię ... Czasem sobie żartuje z sytuacjii , ale nigdy nie naśmiewam się z osób :)) Popatrz czasem na niektóre wpisy z przymrużeniem oka :)) :)) 

Ciotka Dobra Rada:)
06 listopada 2014 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
patka

nie chodziło mi o to że pisze ciagle z dużej litery chociaż i ten przycisk mi się zacina :) tylko nie mogę zakumac jak wy piszecie odpowiedzi na np. moje wiadomości :) jakaś taka nieogarnięta jestem - im więcej techniki tym człowiek bardziej się gubi :)

Żeby dać odpowiedż na czyjąś wypowiedz, to trzeba kliknącn napis"cytuj" po prawej stronie, nad wpisem. Wdedy wyswietli sie treść cytowanego postu i w okienku pod spodem wpisujesz swoją wypowiedż.Ja tez dopiero tutaj jestem w "podstawówce"
06 listopada 2014 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
patka

nie chodziło mi o to że pisze ciagle z dużej litery chociaż i ten przycisk mi się zacina :) tylko nie mogę zakumac jak wy piszecie odpowiedzi na np. moje wiadomości :) jakaś taka nieogarnięta jestem - im więcej techniki tym człowiek bardziej się gubi :)

Po prawej stronie posta masz na zielono napisane"cytat" i "podoba mi się",jak naciśniesz "cytat" to pod tym co ktoś inny napisał dajesz swoją odpowiedz. 
06 listopada 2014 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Żeby dać odpowiedż na czyjąś wypowiedz, to trzeba kliknącn napis"cytuj" po prawej stronie, nad wpisem. Wdedy wyswietli sie treść cytowanego postu i w okienku pod spodem wpisujesz swoją wypowiedż.Ja tez dopiero tutaj jestem w "podstawówce"

Ale dobra uczennica jesteś,pojętna:)
06 listopada 2014 20:10
kotka

Ale dobra uczennica jesteś,pojętna:)

dzięki dziewczyny :)
 
06 listopada 2014 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Po prawej stronie posta masz na zielono napisane"cytat" i "podoba mi się",jak naciśniesz "cytat" to pod tym co ktoś inny napisał dajesz swoją odpowiedz. 

zgodnie z instrukcja  wcisnelam podoba mi sie ha,ha,ha
06 listopada 2014 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
Mam jakieś dziwne wrażenie,że znam ten styl pisania, nie podoba mi się taki stosunek do reszty użytkowników. To tylko moje zdanie.
06 listopada 2014 20:13
kotka

Ale dobra uczennica jesteś,pojętna:)

A dziękuję. Zdobywam wiedzę i pnę się zawzięcie po szczeblach kariery. Czasami udaje mi się przeskoczyć kilka szczebelków.
06 listopada 2014 20:13
margaritka59

To ciekawe, czy tak bez bólu zastąpiłabyś picie- paleniem?

Raczej nie :)) Jestem mięsożercą , nie potrafię funkcjonować jak nie zjem raz dziennie kawałka mięcha ...kiedyś spróbowałam być wegetarianką :) udało mi się miesiąc , dopóki mój mąż nie zrobił kiełbaski , i taką pyszną wędzoną podstawił mi pod nos !!!! mmmyyy!!! co za bół !!!oczywiście wszystko dziabli wzieli , bo nawsówałam się kiełbachy ... :))) Mój mąż powiedział że tak samo się czół przez kilka m-cy jak żucał palenie ... Wystarczyło że ktoś przy nim stanął i poczuł dym :))) 
06 listopada 2014 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
patka

dzięki dziewczyny :)
 

No to Patka juz cytowac potrafisz.Ja mam brata mlodszego to mnie wprowadził w sztuke poruszania sie necie i  okresleń młodziezowych tez mnie nauczył.Juz mnie nie wkręci nikt:)Zeby jeszcze ten niemiecki podkuc trochę.
06 listopada 2014 20:17
kotka

Ciotka Dobra Rada:)

Nie dobra rada tylko pytałaś , to odpowiada :)) A teraz będzie rada: na drugi raz mnie omiń :)
06 listopada 2014 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

A dziękuję. Zdobywam wiedzę i pnę się zawzięcie po szczeblach kariery. Czasami udaje mi się przeskoczyć kilka szczebelków.

No to jeszcze nie dość,że pojetna to wygimnastykowana też:)
06 listopada 2014 20:17
kotka

No to Patka juz cytowac potrafisz.Ja mam brata mlodszego to mnie wprowadził w sztuke poruszania sie necie i  okresleń młodziezowych tez mnie nauczył.Juz mnie nie wkręci nikt:)Zeby jeszcze ten niemiecki podkuc trochę.

haha zapytac nigdy nie zaszkodzi... tak bym siedziala pewnie do rana i myślała jak "to się robi" a musze jeszcze jutro córci urodziny wyprawić bo w niedziele - komu w drogę...