Pierwszy wyjazd - porady

07 listopada 2014 08:38
pytajka

Witam dziewczyny "skoro świt".Czytam Was i czytam.I zazdroszczę tym,które już jadą.No bo ja :"chciałabym-a boję się".No ale czas podjąć konkretne kroki,bo w portfelu zaczyna wiatr hulać!Tylko jakoś tak nie mogę nic znaleźć-jeśli chodzi o ogłoszenia.Coś mój anioł stróż zasnął chyba.Pozdrawiam.

witaj...................czytalas ogloszenia na naszej stronie jest tego cala masa w tej chwili................ a pozatym aplikujac do firm napewno cos znajdziesz wystarczy ,,chciec,, 
powodzenia
 
07 listopada 2014 08:47
No... u mnie firmy-"niekoniecznie".No i to "chcenie"muszę wzmocnić.Dziękuję za odzew!
07 listopada 2014 08:55
pytajka

No... u mnie firmy-"niekoniecznie".No i to "chcenie"muszę wzmocnić.Dziękuję za odzew!

ha ha pytajko, no jak ty nie chcesz, nie czujesz sie na siłach to może jeszcze troszkę poczekaj, bo na miejscu może się okazać, że psychicznie nie wyrabiasz.Pisząc to , nie mam zamiaru Cię zniechęcać, ale po przyjeżdzie do De zawsze na początku jest stress, nawet dziewczyny, które jeżdża długo a zmieniają stele, to mają stresa co i jak będzie.Najważniejsze są chęci i pozytywne nastawienie.Jeśli będziesz na 100% pewna, że chcesz to obieraj kurs na Niemcy, a dziewczyny z forum napewno będą Cie wspierały.Powodzenia!
07 listopada 2014 09:01
Mam już odpowiednią "motywację"-w postaci przeciągu w portfelu!Tylko ofert brak.Sama dałam ogłoszenie i też odpowiedziałam na jakieś i...cisza.No dobra!Nie marudzę już.Podobno "co komu przeznaczone,to na drodze rozkraczone"!
07 listopada 2014 09:08
pytajka

Mam już odpowiednią "motywację"-w postaci przeciągu w portfelu!Tylko ofert brak.Sama dałam ogłoszenie i też odpowiedziałam na jakieś i...cisza.No dobra!Nie marudzę już.Podobno "co komu przeznaczone,to na drodze rozkraczone"!

Dzwon do roznych firm, pytaj! Niemozliwe, zeby teraz, w tak goracym przedswiatecznym czasie nikt nie potrzebowal opiekunki. Nie czekaj! Dzwon!
07 listopada 2014 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
Joasiu-przeczytaj co napisałam kilka postów wyżej.Ale mimo wszystko-jestem dobrej myśli,że mój wyjazd dojdzie do skutku.I jeszcze trafie w dobre miejsce!-ale mam koncert życzeń-no nie?!
07 listopada 2014 09:28 / 1 osobie podoba się ten post
pytajka

Witam dziewczyny "skoro świt".Czytam Was i czytam.I zazdroszczę tym,które już jadą.No bo ja :"chciałabym-a boję się".No ale czas podjąć konkretne kroki,bo w portfelu zaczyna wiatr hulać!Tylko jakoś tak nie mogę nic znaleźć-jeśli chodzi o ogłoszenia.Coś mój anioł stróż zasnął chyba.Pozdrawiam.

Pomyśl że każda z nas jechała kiedyś po raz pierwszy!
07 listopada 2014 10:04 / 1 osobie podoba się ten post
No ja z myśleniem to..."niekoniecznie"!Nie napisałam,że z firmą jakąkolwiek-to odpada.No i z tego względu-moje pole do "popisu"jest wąziutkie!Ale jestem dobrej myśli-choć mam stracha.Naczytałam się jacy starsi ludzie potrafią być wredniaści i ich "famuła" też.Często taraktują dziewczyny jak woły robocze.Wiem,że nie zawsze-ale początki są trudne.No bo jesteś 24/h ze starszą,często b.chorą osobą.Trzeba być często jak skała-nie załamywać się.Pozdrawiam.
07 listopada 2014 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
pytajka

No ja z myśleniem to..."niekoniecznie"!Nie napisałam,że z firmą jakąkolwiek-to odpada.No i z tego względu-moje pole do "popisu"jest wąziutkie!Ale jestem dobrej myśli-choć mam stracha.Naczytałam się jacy starsi ludzie potrafią być wredniaści i ich "famuła" też.Często taraktują dziewczyny jak woły robocze.Wiem,że nie zawsze-ale początki są trudne.No bo jesteś 24/h ze starszą,często b.chorą osobą.Trzeba być często jak skała-nie załamywać się.Pozdrawiam.

Witaj.Jak sama nie pojedziesz to się nie przekonasz jak to jest z ludzmi.A więc spinaj pośladki i dalej w drogę.Powodzenia,kiedyś musi być ten pierwszy raz.
07 listopada 2014 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Z czekania nie zawsze wynika cosik...Sama sie poogłaszałaś?

Sama nie, po prostu pierwszy raz chce wyjechac z firma,ktora jest na forum.Boję się.Ale,że z natury jestem uparta i realizuję swoje cele więc licze,że i tym razem sie uda.Poczekam,mam prace w Rzymie od 26 lisopada, ale zarobki................. kicha.
07 listopada 2014 13:10
kotka

Sama nie, po prostu pierwszy raz chce wyjechac z firma,ktora jest na forum.Boję się.Ale,że z natury jestem uparta i realizuję swoje cele więc licze,że i tym razem sie uda.Poczekam,mam prace w Rzymie od 26 lisopada, ale zarobki................. kicha.

Nie czekaj! Teraz jest najlepszy czas na negocjacje z firmami, bo na gwalt potrzebuja opiekunek. Pozniej moga wybrzydzac. Chyba, ze nie chcesz tak od razu zrezygnowac z pracy w Rzymie
07 listopada 2014 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
kotka

Sama nie, po prostu pierwszy raz chce wyjechac z firma,ktora jest na forum.Boję się.Ale,że z natury jestem uparta i realizuję swoje cele więc licze,że i tym razem sie uda.Poczekam,mam prace w Rzymie od 26 lisopada, ale zarobki................. kicha.

nie czekaj teraz jest najlepszy czas na wyjazd dla Pan stawiajacych pierwsze kroki i ze slabszym niemieckim wiec masz duze szanse ze wyjedziesz zarobek napewno lepszy.................ja bym nie myslala za dlugo......... zobacz ile jest ogloszen przelam sie i dzwon    
07 listopada 2014 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
...ale wszędzie ogłaszają się tylko firmy.Łeeee!Mam wrażenie,że latem było więcej ofert-a może się mylę?!
07 listopada 2014 13:45
pytajka

...ale wszędzie ogłaszają się tylko firmy.Łeeee!Mam wrażenie,że latem było więcej ofert-a może się mylę?!

Czy to Twoj pierwszy wyjazd?Dlaczego nie chcesz jechac prze firmę,przecież to bezpieczniej.Jak dasz sobie rade sama jak coś nie wypali.Sama pisałas,że są rożni podopieczni a i rodziny ich też.Firma daje jakąś gwarancje,przynajmniej jak nie pomogą w pracy to zjazd Ci zapewnią.
07 listopada 2014 13:54
patka

Agrafka- czytając twoje posty to się czuję jakbym o sobie czytała-dosłownie. Czy Ty to nie mja??? ;););)

hehehe:) widocznie mamy podobne przeżycia. Ile ci zostało do wyjazdu?