Na wyjeździe #17

27 listopada 2014 18:28 / 3 osobom podoba się ten post
beata

Co racja to racja:-)  do 50 tki zapuszczam a po :-)  obetne:-) :-) :-) :-) 

Hehe Beata jak masz ładne i ładnie podcięte to czemu nie. Mnie zastanawia ilość topielic w DE, bo widuję sporo takich pań. Jakoś nie przypadły mi do gustu. Nie wiem, jakos pretensjonalnie odbieram  te ich włosy. 
27 listopada 2014 18:30 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Hehe Beata jak masz ładne i ładnie podcięte to czemu nie. Mnie zastanawia ilość topielic w DE, bo widuję sporo takich pań. Jakoś nie przypadły mi do gustu. Nie wiem, jakos pretensjonalnie odbieram  te ich włosy. 

Oj Myszko toz ja wiem o co Tobie chodzi  tezzauwazylam te topielice  
27 listopada 2014 18:32 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Też mi sie nie podobają długie, zwłaszcza jak twarz - muzeum.....Do 30tki miałam warkocz za tyłek ,potem ścięłam na krótko i tak mam do dziś:)Bardzo to wygodne i prędko schną,I takie mam ,ze nie musze nic układać,gęste,palcami przeczochram ,wysuszę i gotowe:)Na dobra sprawe nawet grzebienia nie muszę używać:)

Kiedyś widziałam panią w aptece. Miała siwe włosy spięte w bardzo ładny koczek, tak "artystycznie" acz niedbale zawinięte. Bardzo fajnie to wyglądało. A przy tym schludnie i czysto. A te topielice to tak flejtuchowato wyglądają, chociaż takie nie są. No nie mogę sie przekonac. Twarz muzeum a reszta ......
27 listopada 2014 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Hehe Beata jak masz ładne i ładnie podcięte to czemu nie. Mnie zastanawia ilość topielic w DE, bo widuję sporo takich pań. Jakoś nie przypadły mi do gustu. Nie wiem, jakos pretensjonalnie odbieram  te ich włosy. 

buha,ha,ha no nie wpadlabym na to aby tak je  nazwac,Mycha dobre kupuje ta nazwe,;-;-;-;-;-;-;-
27 listopada 2014 18:39 / 5 osobom podoba się ten post
Niemra chyba wyczuła cosik , bo dziś nie chciała papierosa .
A ja już byłam tak psychicznie nastawiona i w głowie sobie poukładałam co jej odpale jak bedzie sępiła , a tu d,,,,blada .

Co zaś do włosów o których piszecie to moja Niemra to taka fleja ma długie , siwe włosy w nieładzie i nie raz nawet nie umyte , a fuujjj .
27 listopada 2014 18:39 / 6 osobom podoba się ten post
Siostrunia mojej PDP pojechała sama do domku w górach. Ja zostałam z PDP i mamy spokój. Chociaż powiem Wam, że zachowujemy się obie bardzo wstrzemięźliwie. Nie słyszę już bezczelnych uwag i nie ma czepiania się o wszystko. Mam więcej wolnego czasu w ciągu dnia. Chyba dotarło do nich co to jest dyspozycyjność. Ale nie zostanę tutaj dłużej. Chyba dałyśmy sobie obie popalić. Ale siostrunia nie patrzy już na mnie jak na kupkę gówna. Nie wiem czy przyjedzie tutaj jakakolwiek dziewczyna. Mam nadzieję, że będzie jej łatwiej.
Ale dobrze mi zrobił ten wypad ;-)))
27 listopada 2014 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
alinka1339

Niemra chyba wyczuła cosik , bo dziś nie chciała papierosa .
A ja już byłam tak psychicznie nastawiona i w głowie sobie poukładałam co jej odpale jak bedzie sępiła , a tu d,,,,blada .

Co zaś do włosów o których piszecie to moja Niemra to taka fleja ma długie , siwe włosy w nieładzie i nie raz nawet nie umyte , a fuujjj .

Ale nie wyrzucaj z głowy tego "nastawienia". Może sięjeszcze przydać. Kurcze !!!  Może ona nasze forum czyta !!!!! 
27 listopada 2014 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ale nie wyrzucaj z głowy tego "nastawienia". Może sięjeszcze przydać. Kurcze !!!  Może ona nasze forum czyta !!!!! 

Myslisz Mycha ,że sie kamufluje i zna nasz piekny język??????Alinka -miej sie na bacznosci!!!!
27 listopada 2014 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ale nie wyrzucaj z głowy tego "nastawienia". Może sięjeszcze przydać. Kurcze !!!  Może ona nasze forum czyta !!!!! 

Myszko to więcej niż pewne ,że się przyda to moje nastawienie haha
27 listopada 2014 18:52
Mycha

Tak sobie chodzę po tym Freibyrgu i widze sporo pan w słuszny wieku z długimi rozpuszczonymi włosami. Takie topielice. No nie podoba mi się to i już. Młode dziewczyny maja siłą rzeczy ( a właściwie siłą wieku ) ładne, lśniące włosy. Panie, które już dawno przekroczyły 50 lat niekoniecznie. A najgorzej wyglądają siwe, długie włosy. Rozpuszczone ;-/// No nie mam przekonania. Podobają mi się długie włosy ale nie każde wyglądają ładnie jak są rozpuszczone.

Komp mi nadal szankuje ,ale tu muszę się wypowiedzieć -jestem po 50 ,mam długie włosy, i noszę je od czasu do czasu rozpuszczone -bardzo dobrze się w nich czuję. Zaznaczam - bardzo ładnie wyglądam .
27 listopada 2014 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Komp mi nadal szankuje ,ale tu muszę się wypowiedzieć -jestem po 50 ,mam długie włosy, i noszę je od czasu do czasu rozpuszczone -bardzo dobrze się w nich czuję. Zaznaczam - bardzo ładnie wyglądam .

Ja też. :)
Tylko nie wiem, czy ładnie wyglądam, ale ważne, jak ja sama ze sobą się czuję. :)
27 listopada 2014 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Ja też. :)
Tylko nie wiem, czy ładnie wyglądam, ale ważne, jak ja sama ze sobą się czuję. :)

Napewno ładnie ,jak włosy zadbane i nie trzy na krzyż to ok.
27 listopada 2014 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Siostrunia mojej PDP pojechała sama do domku w górach. Ja zostałam z PDP i mamy spokój. Chociaż powiem Wam, że zachowujemy się obie bardzo wstrzemięźliwie. Nie słyszę już bezczelnych uwag i nie ma czepiania się o wszystko. Mam więcej wolnego czasu w ciągu dnia. Chyba dotarło do nich co to jest dyspozycyjność. Ale nie zostanę tutaj dłużej. Chyba dałyśmy sobie obie popalić. Ale siostrunia nie patrzy już na mnie jak na kupkę gówna. Nie wiem czy przyjedzie tutaj jakakolwiek dziewczyna. Mam nadzieję, że będzie jej łatwiej.
Ale dobrze mi zrobił ten wypad ;-)))

Myszko,Ty od adrenaliny opiekunkowej jesteś uzależniona hi,hi. Wrócisz do swojego uroczego dziadka jak na skrzydełkach,wypoczeta u sióstr,zrelaksowana,naładowana....pozytywnie hi,hi
 
Ja nie mogę wciąż pozbyc się myśli,że rodzina pdp coś do mnie ma,choć na pewno nie ma,ale ja od początku czepiam sie ich.
Np. przed chwilą wpadła jedna z córek,a mnie skoczyło ciśnienie,bo o tej porze jestem juz na górze u siebie. Myślałam,że babcia naskarżyla na mnie,że nie chcę z nią tv oglądać,a córka wpadła tylko żeby z wnuczka mieszkającą po sąsiedzku menu ułożyć na niedziele...Już sobie w myślach ukladałam różne sceniariusze,riposty,a córka weszla do mnie,przywitała się i życzyła miłego wieczoru....aż mi wstyd ,że tak sie ich czepiam ,no....
27 listopada 2014 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
mam pytanie,mój PDP ma założony cewnik i te z Pflegedienst,nie cha mu zmienić z dziennego na nocny bo twierdza,że ja to powinnam robic,,,jak to w rzeczywistosci wygląda,ja rozumiem opróznic w ciągu dnia ale zmieniać,???
27 listopada 2014 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

mam pytanie,mój PDP ma założony cewnik i te z Pflegedienst,nie cha mu zmienić z dziennego na nocny bo twierdza,że ja to powinnam robic,,,jak to w rzeczywistosci wygląda,ja rozumiem opróznic w ciągu dnia ale zmieniać,???

nie twoja robota....one to powinny zrobic.....popros o ustalenie rodziny