Andrzejkowy wieczór

28 listopada 2014 17:50
mleczko47

Zaczynam dzisiaj trenować wróżby,bo jak wiadomo trening czyni mistrza.Musza mi sie sprawdzić.NIE MA MOCNYCH.
 
 
Kupilam dzisiaj pare kg jabłek bede trenowała.

A na czym ta wróżna polega ????
28 listopada 2014 17:54 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

A na czym ta wróżna polega ????

Trzeba obrac jabłko jak najdluższa obierke i rzucić za siebie i  zobaczyc w jaka literke sie ułozy.Trzeba mieć przy tym fantazje,żeby dojrzeć literke:))))))
 
Pobawic sie można.
28 listopada 2014 17:55
Z obierek można wyczytać imię 'przyszłego'.
Ale jakim cudem,to nie wiem.Silna motywacje chyba trzeba mieć
 
A,niezawodna Mleczko juz wyjasniła.
 
28 listopada 2014 18:11 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Z obierek można wyczytać imię 'przyszłego'.
Ale jakim cudem,to nie wiem.Silna motywacje chyba trzeba mieć:-)
 
A,niezawodna Mleczko juz wyjasniła.
 

O co ci znow chodzi? chcesz sobote powtorzyć? Co,nie moge pisać?
28 listopada 2014 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
O nic. Po prostu napisalam posta a w miedzyczasie ty wyjasnilas. Wiec zrobilam dopisek.
A co sie znowu stalo,obrazilam cie czyms?
Slowo 'niezawodna'jest pochwałą a nie obelgą.
29 listopada 2014 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
witam moi drodzy -cos burzliwa ten sobotni wieczor, dwa tematy odwiedzilam i pomyslalam ze wyciagne ten-moze ktos juz powrozyl sobie-ja przyznam ze jeszcze nie-noc zapowiada sie mrozna wiec opcja ,,spania na golaska,,aby luby sie przysnil oddpada,;-;-;-;-;-;-
29 listopada 2014 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
Cos do zabawy,rozchmurzmy się troche.....Wróżba na andrzejki

Pod trzema filiżankami schowaj: obrączkę, monetę, listek a czwartą zostaw pustą. Zamień miejscami filiżanki. Wybierz jedna z nich. Jeśli trafisz na obrączkę, czeka cię miłość, listek-ślub, monetę-bogactwo. Gdy wybierzesz pusta filiżankę, nowy rok nie przyniesie zmian.
29 listopada 2014 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

Cos do zabawy,rozchmurzmy się troche.....Wróżba na andrzejki

Pod trzema filiżankami schowaj: obrączkę, monetę, listek a czwartą zostaw pustą. Zamień miejscami filiżanki. Wybierz jedna z nich. Jeśli trafisz na obrączkę, czeka cię miłość, listek-ślub, monetę-bogactwo. Gdy wybierzesz pusta filiżankę, nowy rok nie przyniesie zmian.

Chcę wybrać tę pustą.
29 listopada 2014 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

Cos do zabawy,rozchmurzmy się troche.....Wróżba na andrzejki

Pod trzema filiżankami schowaj: obrączkę, monetę, listek a czwartą zostaw pustą. Zamień miejscami filiżanki. Wybierz jedna z nich. Jeśli trafisz na obrączkę, czeka cię miłość, listek-ślub, monetę-bogactwo. Gdy wybierzesz pusta filiżankę, nowy rok nie przyniesie zmian.

a mozna cztery puste ha ha
29 listopada 2014 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
Życzę wszystkim samych dobrych wróżb i oby sie spełniły w nadchodzącym roku
29 listopada 2014 20:44 / 7 osobom podoba się ten post
W sumie....to ja chyba tez nie bardzo bym chciała cos zmieniać.....chociaz może zmienie stan cywilny...ale jeszcze się boje,bo jak trzeba bedzie po nocy poslubnej prześcieradło pokazać....i co wtedy.....hmmmmm.dziewictwo nie odrosło...
29 listopada 2014 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
iwunia

W sumie....to ja chyba tez nie bardzo bym chciała cos zmieniać.....chociaz może zmienie stan cywilny...ale jeszcze się boje,bo jak trzeba bedzie po nocy poslubnej prześcieradło pokazać....i co wtedy.....hmmmmm.dziewictwo nie odrosło...

oj da sie zalatwic ha ha paluszki jak do badania morfologi ukuc a pan mlody nosek w przescieradlo wytrze hihi
29 listopada 2014 20:52 / 5 osobom podoba się ten post
iwunia

W sumie....to ja chyba tez nie bardzo bym chciała cos zmieniać.....chociaz może zmienie stan cywilny...ale jeszcze się boje,bo jak trzeba bedzie po nocy poslubnej prześcieradło pokazać....i co wtedy.....hmmmmm.dziewictwo nie odrosło...

Oj tam , oj tam Iwunia ! z góry możesz powiedzieć , że masz taką budowę , że nic nie huknie i nie pobrudzi , no , że niby jest taka grupa kobiet tzw. szerokopi........nych ...a w razie czego odeślesz " Pana młodego " na nasze forum i my wtedy to poświadczymy ! -:))))))))
29 listopada 2014 20:56 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj tam , oj tam Iwunia ! z góry możesz powiedzieć , że masz taką budowę , że nic nie huknie i nie pobrudzi , no , że niby jest taka grupa kobiet tzw. szerokopi........nych ...a w razie czego odeślesz " Pana młodego " na nasze forum i my wtedy to poświadczymy ! -:))))))))

i jak chce to moze sprawdzic empirycznie ze wiele kobiet tak ma hihi
29 listopada 2014 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj tam , oj tam Iwunia ! z góry możesz powiedzieć , że masz taką budowę , że nic nie huknie i nie pobrudzi , no , że niby jest taka grupa kobiet tzw. szerokopi........nych ...a w razie czego odeślesz " Pana młodego " na nasze forum i my wtedy to poświadczymy ! -:))))))))

Niewieścia cno­ta to war­tość jednorazowa ..Na miej­scu stra­conej nie od­rośnie nowaI, na­wet la­ment błagal­ny jej nie przywróci .Dla­tego tak cenną jest dla sam­czej chuci  .Is­tnieją w przy­rodzie też in­ne przyczynyUt­ra­ty skar­bu niewin­nej dziewczynyI   w kołys­ce przekręcając się na boczekMożna nie­chcący przy­siąść na smoczek...Tak, więc strzeżcie swej cno­ty choćby i maczugą...By w dziewic­twie dum­nie trwać…by­le nie za długo.