Tanie prefixy do Polski

04 grudnia 2013 00:04
truskawkowy_koktajl

straszny mam szum informacyjny, kiedy czytam te wszystkie wpisy - czy może mi ktoś powiedzieć jaki starter najlepiej kupić, żeby rzeczywiście wychodziło dzwonienie do Polski za ludzkie pieniądze?:)

Ja  mam T mobila niemieckiego. Kupiłam prawie rok temu za 10 euro starter i chociaż nie mam już prawie nic na koncie, to i tak jest numer aktualny. Mąż ma polskiego T mobila i za 50 zł na miesiac wykupił usługę - chyba " wszędzie rozmawiaj" i  dzwoni do mnie za darmo. Jak ja coś potrzebuję, to wysyłam mu sygnałka i oddzwania. U mnie się to sprawdza, bo rozmawiamy godzinami.
04 grudnia 2013 00:07
truskawkowy_koktajl

straszny mam szum informacyjny, kiedy czytam te wszystkie wpisy - czy może mi ktoś powiedzieć jaki starter najlepiej kupić, żeby rzeczywiście wychodziło dzwonienie do Polski za ludzkie pieniądze?:)

polecam dzwonienie ze skype, jesli masz komputer i internet.... wykupujesz tylko abonament...
04 grudnia 2013 08:37
85marzena

polecam dzwonienie ze skype, jesli masz komputer i internet.... wykupujesz tylko abonament...

tez tak robie i moge tylko polecic:)
04 grudnia 2013 19:03
Annika

Ja  mam T mobila niemieckiego. Kupiłam prawie rok temu za 10 euro starter i chociaż nie mam już prawie nic na koncie, to i tak jest numer aktualny. Mąż ma polskiego T mobila i za 50 zł na miesiac wykupił usługę - chyba " wszędzie rozmawiaj" i  dzwoni do mnie za darmo. Jak ja coś potrzebuję, to wysyłam mu sygnałka i oddzwania. U mnie się to sprawdza, bo rozmawiamy godzinami.

A jak tego T-mobile kupię, to jest taka opcja, że do mnie z Polski się będzie można dodzwonić za darmo? Bo mam taką świeżo poznaną koleżankę i ona mówi, że do niej na niemiecką komórkę dzwoni mąż z Polski za darmo, tylko ma w Play. I mówiła, że on korzysta z takiej usługi jak alenumer czy coś takiego i że tam jakieś kody wpisuje i że to niby oszukuje system, że się dzwoni na stacjonarne w Polsce. Tylko tam trzeba minuty mieć właśnie na stacjonarne wykupione... Ale nie dokończyłyśmy rozmowy, więc pomyślałam, że Was zapytam czy o czymś takim słyszałyście?:)
04 grudnia 2013 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
truskawkowy_koktajl

A jak tego T-mobile kupię, to jest taka opcja, że do mnie z Polski się będzie można dodzwonić za darmo? Bo mam taką świeżo poznaną koleżankę i ona mówi, że do niej na niemiecką komórkę dzwoni mąż z Polski za darmo, tylko ma w Play. I mówiła, że on korzysta z takiej usługi jak alenumer czy coś takiego i że tam jakieś kody wpisuje i że to niby oszukuje system, że się dzwoni na stacjonarne w Polsce. Tylko tam trzeba minuty mieć właśnie na stacjonarne wykupione... Ale nie dokończyłyśmy rozmowy, więc pomyślałam, że Was zapytam czy o czymś takim słyszałyście?:)

O Play nie słyszałam, bo też się tym nie interesowałam za bardzo. T mobila kupisz bez problemu w Niemczech, prosisz tylko o starter za 10 euro. Mi sprzedawca od razu zarejestrował, podałam tylko adres  - musisz podać niemiecki, ale nikt tego nie sprawdza. W niektórych domach jest możliwość dzwonienia do Polski ze stacjonarnego na stacjonarne, warto o to zapytać, bo czesto rodziny niemieckie mają wykupioną taką opcję, a to kosztuje kilka euro, a opiekunka może bez problemu dzwonić i nic nie płaci
05 grudnia 2013 14:41
Zrobiłam tak jak radziła Annika, kupiłam w kiosku starter T-mobile i skorzystałam z porady znajomej z tym alenumerem i wyobraźcie sobie, kochane, że to naprawdę działa!!! Jestem przeszczęśliwa, bo mój mężuś teraz do mnie dzwoni za darmo i swobodnie możemy pogadać nie martwiąc się ze strasznie dużo zapłacimy:D dziękuję Wam za pomoc:*
05 grudnia 2013 14:48
magdalena_k

tez tak robie i moge tylko polecic:)

A jak wyku[c ten abonament w Niemczech,zeby dzwonic ze skejpa?
05 grudnia 2013 15:34
kruszynka1964

A jak wyku[c ten abonament w Niemczech,zeby dzwonic ze skejpa?

wchodzisz na strone skypa masz rozne abonamenty wpisujesz ze na polske i za 4 zl cos masz 60 min na stacjonarny wykupujesz przez bank 
05 grudnia 2013 17:51
magdalena_k

wchodzisz na strone skypa masz rozne abonamenty wpisujesz ze na polske i za 4 zl cos masz 60 min na stacjonarny wykupujesz przez bank 

o.k..dzieki,moze mi sie uda,spokojnego wieczoru.
05 grudnia 2013 20:12
kruszynka1964

A jak wyku[c ten abonament w Niemczech,zeby dzwonic ze skejpa?

Ja kupiłam kartę "Lebara" i teraz doładowywuje /na stacjach paliw/ za 10 czy 15 EUR. Za grosze dzwonię do Kraju na stacjonarne.
I na komórki też ale kosztuje trochę więcej. 
06 grudnia 2013 08:10
mi sie lebara nie oplaca raczej ja z moja rodzinka gadam przez skypa a dzwonie tylko do babci i ewentualnie raz kiedy gdzie indziej wiec nawet i tego czasem nie wygafuje chociaz trzeba by bylo bo nie przechodzi na nastepny m-c ale za 4 zl to nie majatek
07 grudnia 2013 12:31
truskawkowy_koktajl

Zrobiłam tak jak radziła Annika, kupiłam w kiosku starter T-mobile i skorzystałam z porady znajomej z tym alenumerem i wyobraźcie sobie, kochane, że to naprawdę działa!!! Jestem przeszczęśliwa, bo mój mężuś teraz do mnie dzwoni za darmo i swobodnie możemy pogadać nie martwiąc się ze strasznie dużo zapłacimy:D dziękuję Wam za pomoc:*

Jak będziesz dłużej w Polsce, to można tą usługę wyłączyć  , a przed wyjazdem znów załączyć, tylko wolno to zrobić raz w miesiacu. Ja tego nie robię, bo dzięki tej usłudze jak jestem w Polsce, to dzwonię sobie też na wszystkie telefony w T mobilu  w Polsce za darmo
07 lutego 2014 14:58
bardzo dziękuję.
korzystałam ztakiego 01040-taki zostawiła mi zmienniczka ale tam wychodzi za minutę 0,97 centów-szok ;-)
04 kwietnia 2014 18:01
Czy któraś z Was może mi udzielić wskazówek jak doładowac konto LYCAMOBILE ? Nabyłam karte sim i kupiłam doładowanie i ni w ząb nie umiem doładowac , każą podać PIN a ja takowego nie posiadam . Pomocy ....
04 kwietnia 2014 18:06
alinka1339

Czy któraś z Was może mi udzielić wskazówek jak doładowac konto LYCAMOBILE ? Nabyłam karte sim i kupiłam doładowanie i ni w ząb nie umiem doładowac , każą podać PIN a ja takowego nie posiadam . Pomocy ....

Alinko,wejdź na polską stronę Lycamobile tam będzie napewno wszystko napisane.Ja niestety nie mam pojęcia jak ci pomóc