Pochwalijki

30 grudnia 2014 07:54 / 4 osobom podoba się ten post
Lili

Nie kochana, nie ten sam. Ten by od razu padł na kolana gdybym mu na to pozwoliła, ale sumienie i brak tego "czegoś" nie pozwala mi pozwolić jemu.
Ale namotałam w odpowiedzi... :)))))))))))))

Skoro już się ujawniłaś ...... czy w " Okruchach " jest już ten wiersz pt. " Poznałam cię w autobusie " , czy się opitalasz dalej ???? -:))))))))
30 grudnia 2014 09:34 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Skoro już się ujawniłaś ...... czy w " Okruchach " jest już ten wiersz pt. " Poznałam cię w autobusie " , czy się opitalasz dalej ???? -:))))))))

Jest :)))
A poza tym ostatnio wrzucone są - że się tak wyrażę - pisane na bieżąco, na gorąco... :)
Coś tam dorzucę, ale dopiero wieczorem, bo dziś mam wolny dzionek i zamierzamy wypuścić się do centrum na łażenie, między innymi po sklepach... We dwójkę jakoś milej ;) A ON to wyjątek jeden z nielicznych, do sklepów sam mnie ciągnie :))))))))))))
30 grudnia 2014 09:59 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Jest :)))
A poza tym ostatnio wrzucone są - że się tak wyrażę - pisane na bieżąco, na gorąco... :)
Coś tam dorzucę, ale dopiero wieczorem, bo dziś mam wolny dzionek i zamierzamy wypuścić się do centrum na łażenie, między innymi po sklepach... We dwójkę jakoś milej ;) A ON to wyjątek jeden z nielicznych, do sklepów sam mnie ciągnie :))))))))))))

Juz w wierszach wyczytałam,że świat się zmienia:):):)
30 grudnia 2014 10:15 / 5 osobom podoba się ten post
Lili

Jest :)))
A poza tym ostatnio wrzucone są - że się tak wyrażę - pisane na bieżąco, na gorąco... :)
Coś tam dorzucę, ale dopiero wieczorem, bo dziś mam wolny dzionek i zamierzamy wypuścić się do centrum na łażenie, między innymi po sklepach... We dwójkę jakoś milej ;) A ON to wyjątek jeden z nielicznych, do sklepów sam mnie ciągnie :))))))))))))

A płaci?Czy tylko ciągnie?:):):)
30 grudnia 2014 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Wy tak tylko pracą i biletami się chwalicie, a ja od razu z grubszej rury pojadę...
Się pochwalę, a co... W końcu nigdzie nie jest napisane że przede mną tylko porażki życiowe. Na chwilę obecną jestem happy, a czy już na zawsze to pokaże czas.
Dziś cieszę się tym co mam. A mam spóźniony prezent świąteczny (spóźniony, bo z przyczyn niezależnych od osób zainteresowanych otrzymany dopiero wczoraj).

Ślicznusi jest pierścioneczek Lili, czyżby to tylko spóźniony prezent świąteczny, czy może coś więcej. No nie bądź taka i pochwal się... Bo ja jak zwykle spóźniona i muszę doczytać, hihihi
30 grudnia 2014 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Jest :)))
A poza tym ostatnio wrzucone są - że się tak wyrażę - pisane na bieżąco, na gorąco... :)
Coś tam dorzucę, ale dopiero wieczorem, bo dziś mam wolny dzionek i zamierzamy wypuścić się do centrum na łażenie, między innymi po sklepach... We dwójkę jakoś milej ;) A ON to wyjątek jeden z nielicznych, do sklepów sam mnie ciągnie :))))))))))))

Lili,dużo szczęściaWam życzę,a ...prezent śliczny,czyżby to zapowiedz wielkich zmian?!
30 grudnia 2014 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Kurczę, dzięki wszystkim :) ale muszę dodać tyciuchne sprostowanie :)))
To jeszcze nie zaręczynowy. Jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - ten dostałam za to że jestem. No, że jestem w ogóle i że jestem "razem z NIM". Jak to określił: "przedzaręczynowy"... :)
A tak po cichu szepnę że spadło na mnie to "coś" znienacka (jak to zazwyczaj z miłością bywa) i w krótkim czasie, dlatego zanim wydarzy się coś więcej na pewno musi minąć jeszcze trochę czasu. Niemniej - jeśli dojdzie do "imprezy kolanowej" to relacja się tu znajdzie, obiecuję :)
Dziękuję Wam raz jeszcze! :*

ty to masz w zyciu ha ha ha "cos znienacka", pierscionek "przedzaręczynowy", cała reszta teraz to tez przedzareczynowa ha ha ha
Pomysl o jakims sliczniutkim autku dla ciebie to moze dostaniesz przedautko ha ha ha 
30 grudnia 2014 10:32 / 4 osobom podoba się ten post
Impala

Też się cieszę,że Lili się dobrze układa,ale czemu piszesz,że ładnej i sympatycznej każdy pomoże-a jak brzydka i też sympatyczna,to co???:)))

NIe ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane i to okropnie, hihihi
30 grudnia 2014 10:33
Edi

NIe ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane i to okropnie, hihihi

albo czasami wina brak ha ha ha ha
30 grudnia 2014 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

albo czasami wina brak ha ha ha ha

też tak może być, ha haha, 
30 grudnia 2014 10:50
Lili

Zdjęcia obiecywałam, ale nie wrzuciłam bo.....................................nie było czego wrzucać. Powód: z różnych przyczyn nie byłam na tamtym weselu :)
 

Lili zacytowałam post didusi i to było do niej ,a Ty się tłumaczysz.
Życzę dobrego i pozytywnego rozwoju sytuacji (pan +pani).
30 grudnia 2014 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
A ja sie pochwalam, dzisiaj moj Piterek koncy 4 miesiac :))))))))))))))))))))))
30 grudnia 2014 11:15
Jolek

A ja sie pochwalam, dzisiaj moj Piterek koncy 4 miesiac :))))))))))))))))))))))

gratulacje Lolek,powazny wiek twoj synus osiagnal...
30 grudnia 2014 11:17
ania52

gratulacje Lolek,powazny wiek twoj synus osiagnal...

No, a jakze, teraz juz trzeba warzywka miksowac, owoce, no niech mnie kopnie ges, musze kuna kupic blender.
30 grudnia 2014 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

No, a jakze, teraz juz trzeba warzywka miksowac, owoce, no niech mnie kopnie ges, musze kuna kupic blender.

sorty przechcilam cie niechcacy..w sensie imienia....rosnie twoj synus,pozazdroscic takiego kochania,,,