Kuchnia Niemiecka - przepisy

22 maja 2019 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
Może już w tych niemieckich lepiej niech będą
22 maja 2019 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Na kuchni niemieckiej mam ja polskie przepisy zamieszczać?
No co Wy mnie tutaj sugerujecie?
Jeszcze jakiś Niemiec sobie zajrzy, przetlumaczy i będzie się później chwalił, jak to oni świetnie gotują. 
Albo wszystko przetłumaczy i książkę kucharską niemiecką wyda, z naszym polskim jedzeniem najlepszym 
 
 
22 maja 2019 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Za siebie tylko mówię :-)

A pozwoleństwo na reprezentowanie całego,szanownego "Ciała" Opiekunkowego u Obywatelki K. jest?
Nie ma, kolegium się nie zebrało i nie wybrało, no to wiadomo, że Obywatelka K.za siebie tylko mówić może. 
A na przyszłość, pouczenie, o oczywistej oczywistości, pisać nie ma potrzeby. 
Tylko "bajty"sie marnują, No ale jak darmowe, niemnieckie internety mają, to wykorzystują, oj wykorzystują i popierdółki wypisują, oj wypisują, tak jak Obywatelka G.w tej chwili na przykład 
 
 
22 maja 2019 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A pozwoleństwo na reprezentowanie całego,szanownego "Ciała" Opiekunkowego u Obywatelki K. jest?
Nie ma, kolegium się nie zebrało i nie wybrało, no to wiadomo, że Obywatelka K.za siebie tylko mówić może. 
A na przyszłość, pouczenie, o oczywistej oczywistości, pisać nie ma potrzeby. 
Tylko "bajty"sie marnują, No ale jak darmowe, niemnieckie internety mają, to wykorzystują, oj wykorzystują i popierdółki wypisują, oj wypisują, tak jak Obywatelka G.w tej chwili na przykład :-)
 
 

No się właśnie zaraz poprawiłam że za siebie pisze 
22 maja 2019 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Hahaha,właśnie się odezwała, Ta co ma buźkę wyparzoną :gwizdanie:

Wiesz jaka ze mnie spokojna dusza?
22 maja 2019 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze do powyższego, żeby mnie Konwalia nie myślała i nie zarzucała,że może ja w stanie jakimś na coś wskazującym, nie nie, pijaństwa żadnego na wychodnym nie było. 
Tylko elegancko,jak się należy, z koleżanką w kawiarni eleganckiej, kawa i ciastko skonsumowane. 
     :-wybaczcie,ale jakaś głupawka mnie naszła, pośmiać się człowiekowi chce, a jak takie pierdóły piszę, to mam lepsze mnienanie o sobie-no nie, jeszcze tak źle ze mną nie jest, nie gadam przecież sama do siebie i sama ze swoich głupot się nie śmieję, tylko z Wami. 
A jak ktoś nie chce, to przecież czytać nie musi ,obowiązku nie ma 
22 maja 2019 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Wiesz jaka ze mnie spokojna dusza?:-)

Wiem,dlatego tak napisałam 
22 maja 2019 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jeszcze do powyższego, żeby mnie Konwalia nie myślała i nie zarzucała,że może ja w stanie jakimś na coś wskazującym, nie nie, pijaństwa żadnego na wychodnym nie było. 
Tylko elegancko,jak się należy, z koleżanką w kawiarni eleganckiej, kawa i ciastko skonsumowane. 
     :-):-):-wybaczcie,ale jakaś głupawka mnie naszła, pośmiać się człowiekowi chce, a jak takie pierdóły piszę, to mam lepsze mnienanie o sobie-no nie, jeszcze tak źle ze mną nie jest, nie gadam przecież sama do siebie i sama ze swoich głupot się nie śmieję, tylko z Wami. 
A jak ktoś nie chce, to przecież czytać nie musi ,obowiązku nie ma :-)

Kobieto ja też się sama do siebie śmieje a jak pisze  to i do Was I fajnie jest 
22 maja 2019 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No się właśnie zaraz poprawiłam że za siebie pisze :-)

No i bardzo dobrze,i tego niech się Obywatelka K trzymie
22 maja 2019 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
A Luke to nam znikł nagle pewnie poszedł do kuchni zupę z gara pochliptać
22 maja 2019 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A Luke to nam znikł nagle pewnie poszedł do kuchni zupę z gara pochliptać:-)

A,wiedziałam, nie dał ciotce na wynos !
Dziadka do spania, a On cichaczem do gara z łyżką dużą stołową w dłoni. 
Wiedziałam, udaje,że taki niby miły, taki fajny, ale cicha woda...
22 maja 2019 23:19 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Może już w tych niemieckich lepiej niech będą :-)

Jednak to prawda,że kobieta zmienną jest,a ile w niej sprzeczności, ohohoho!!!
No bo na ten przykład,kliknęłam,że mnie się podoba, a przecież nie podoba mnie się to,co na tym miejscu zacytowałam,ale nie ma obrazka "nie podoba się ",To jak mam kliknąć?
No ale podoba mnie się ,że tak jakby ,prosząco napisałeś
Hm,sama nie wiem..
Ok,polubuje za całokształt, a nie polubuje, że chcesz na niemieckiej, i to jeszcze, że lepiej na niemieckiej, i za to nie polubuję.
A już na zapas kilka razy polubuję,za to że doczytaleś do końca 
23 maja 2019 09:29 / 3 osobom podoba się ten post
Jak nazwa topiku wskazuje- zamieszczamy tu przepisy z kuchni niemieckiej...Ostatecznie mogą być kuchnie innych narodowości , ale obowiązkowo podajemy do dań- Kartoffelsalat...
23 maja 2019 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak nazwa topiku wskazuje- zamieszczamy tu przepisy z kuchni niemieckiej...Ostatecznie mogą być kuchnie innych narodowości , ale obowiązkowo podajemy do dań- Kartoffelsalat...

Ten ich Kartoffelsalat jest okropny
23 maja 2019 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak nazwa topiku wskazuje- zamieszczamy tu przepisy z kuchni niemieckiej...Ostatecznie mogą być kuchnie innych narodowości , ale obowiązkowo podajemy do dań- Kartoffelsalat...

Protestuje, nawet wśród tubylców są osobniki nie jadające Kartoffelsalat. Im  podajemy sam Kartoffel