Nebenjob - dodatkowe prace na wyjeździe

14 stycznia 2015 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Bo czas wolny to jest świętość:)I aż żal go marnować na pucki:)Ilez można tej kasiory zarabiac?Kiedy z niej korzystać?Do grobu sie przecież nie zabierze:)Masz rację:):):)

Nie wybieram sie do grobu - żadna z nas nie wie kiedy to nastąpi. Każda uczciwa praca, jest dla mnie do zaakceptowania.Nie muszę sobie podwyzszać EGO pisząc,że tylko zajmuje sie oprocz pracy zawodowej swoim hobby.Mam okazje to zarabiam.A czas wolny też mam i wykorzystuję go tak jak uważam,że to dla mnie najlepiej.
14 stycznia 2015 17:21 / 8 osobom podoba się ten post
mleczko47

Nie wybieram sie do grobu - żadna z nas nie wie kiedy to nastąpi. Każda uczciwa praca, jest dla mnie do zaakceptowania.Nie muszę sobie podwyzszać EGO pisząc,że tylko zajmuje sie oprocz pracy zawodowej swoim hobby.Mam okazje to zarabiam.A czas wolny też mam i wykorzystuję go tak jak uważam,że to dla mnie najlepiej.

Czy ja o Tobie pisałam,ogólnie napisałam a Ty oczywiście zaraz -"nie wybieram się":)Ja tez się nie wybieram ,ale jak to bedzie żadna z nas nie wie:):):)
A co,przepraszam złego jest w zajmowaniu sie hobby w czasie wolnym,jakie podwyższanie ego?Cos plączesz pojęcia.To ,że dziewczyny sobie wyszywają czy na drutach robią czy jakies inne ulubione zajecia to ma byc podwyzszanie ego????Moim hobby w czasie wolnym jest drzemka -juz drugi dzien z rzędu zajmowałam się swoim hobby w czasie wolnym ,znaczy moje ego juz jest na Evereście chyba:):):)Albo i wyżej:)Bo do dorabiania to ja się nie nadaje -nie chce mi sie ,za leniwa jestem i wystarcza mi to co zarabiam bez pucek i innych takich:)I tyle .
14 stycznia 2015 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Tzn. że nie kochasz aŻ tak pieniędzy:)Jakie to ma znaczenie kto płaci,ważne żeby płacil dobrze:)Kurze ,brudne okna czy śmieci i u Polki i u Żydówki i u Romki takie same:) 

Smieci takie same ale charaktery nie.
Moj brat byl na szparadze, gdzie szefowa byla Polka, Maryska... i byla zonata z Niemcem :))
Taraktowala Polakow jak szmaty i smiecie, a Rumunow w srodku nocy wygonila z barakow :))
Tak wiec praca u Polakow za granica to nie jest dory pomysl, chociaz moja kolezanka sprzata u lesbijki Polki, tez jest w zwiazku z Niemka i bardzo sobie chwali :))) Ale to chyba wyjatek od regulu :P
14 stycznia 2015 17:22 / 7 osobom podoba się ten post
No i wyszło na to że ci którzy nie dorabiają sprzątaniem to lubią brud albo podwyższają sobie ego:)
14 stycznia 2015 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Czy ja o Tobie pisałam,ogólnie napisałam a Ty oczywiście zaraz -"nie wybieram się":)Ja tez się nie wybieram ,ale jak to bedzie żadna z nas nie wie:):):)
A co,przepraszam złego jest w zajmowaniu sie hobby w czasie wolnym,jakie podwyższanie ego?Cos plączesz pojęcia.To ,że dziewczyny sobie wyszywają czy na drutach robią czy jakies inne ulubione zajecia to ma byc podwyzszanie ego????Moim hobby w czasie wolnym jest drzemka -juz drugi dzien z rzędu zajmowałam się swoim hobby w czasie wolnym ,znaczy moje ego juz jest na Evereście chyba:):):)Albo i wyżej:)Bo do dorabiania to ja się nie nadaje -nie chce mi sie ,za leniwa jestem i wystarcza mi to co zarabiam bez pucek i innych takich:)I tyle .

Kasia tropicielu odpuść.Drzem sobie nawet w godzinach pracy to nie moj problem.Niech sobie kazdy robi to co uważa i pozwolii drugiemu robic tez na co ma ochote. I to by było na tyle.................................:)
14 stycznia 2015 17:27 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

No i wyszło na to że ci którzy nie dorabiają sprzątaniem to lubią brud albo podwyższają sobie ego:)

A jak ja w moim czasie wolnym wyleguje sie w wannie pielnej wody i cwicze to kim jestem /?//???
Nie moge znalezc dobrego okreslenia. Hahahahah.
14 stycznia 2015 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
Wysportowaną księżniczką?
14 stycznia 2015 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
Aha,bo jeszcze bylo że ktos nie sprząta po domach bo sie boi,ze mu korona z głowy spadnie.Wiec pasuje,Jolek :)
14 stycznia 2015 17:33
Marta

Aha,bo jeszcze bylo że ktos nie sprząta po domach bo sie boi,ze mu korona z głowy spadnie.Wiec pasuje,Jolek :)

Wysportowana jeszcze ni jestem troche mi daleko jeszcze, ale moj czas wolny poswiecam dla siebie. Jezeli kiedys zajdzie mi potrzeba zebym cos ogarnela w moim czasie wolnym u kogos posprzatala, anawet jak by mi sie trafilo poszlabym, zawsze wiecej kasy. a poki co opitalam sie w moim czasie wolnym bo to lubie. Bo to jest moj czas. Nic co zwiazen z praca, nie ruszam tego :)))
14 stycznia 2015 17:36 / 5 osobom podoba się ten post
Jak się będziesz opitalać to się nic nie trafi,bo to trzeba po aptekach supermarketach biegac słupy ogloszeniowe czytać i bruki szlifować.
14 stycznia 2015 17:37 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

A jak ja w moim czasie wolnym wyleguje sie w wannie pielnej wody i cwicze to kim jestem /?//???
Nie moge znalezc dobrego okreslenia. Hahahahah.

Alexis z Dynastii????Hi hi hi,Jeszcze tylko Caringtona brak:):):)Plecki by umył:) 
14 stycznia 2015 17:40 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Alexis z Dynastii????Hi hi hi,Jeszcze tylko Caringtona brak:):):)Plecki by umył:) 

Kurde, masz racje, czasem to bym chcialazeby mi kto plecy umyl, ale nie ma chetnych aaaa.
 
 
Ja sie nie opitalam Marta, moze zle to ujelam, a swoj czas poswiecam dla siebie :)) Wiem jakie mam pryiorytety teraz. Czekam na lato to siade na radfhr i bede zapitalac po miescie :DDD
 
dla niektorych w tej robocie ttylko kasa sie lycz chyba, bo gdzie czas dla siebie ?? Co to my roboty zeby non stop zapiuerdzielac ?? Hahah. Smiac mi sie chce.
14 stycznia 2015 17:40 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Jak się będziesz opitalać to się nic nie trafi,bo to trzeba po aptekach supermarketach biegac słupy ogloszeniowe czytać i bruki szlifować.

Mozna lezeć brzuchem do gory i tez zarabiać jak to napisalaś kazdy wiebiera sobie to co chce.
14 stycznia 2015 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
Jolek

A jak ja w moim czasie wolnym wyleguje sie w wannie pielnej wody i cwicze to kim jestem /?//???
Nie moge znalezc dobrego okreslenia. Hahahahah.

moją forumową  siostrą bliźniaczą )))))))))))))
14 stycznia 2015 17:47 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

moją forumową  siostrą bliźniaczą )))))))))))))

Hah super bieta :)) Czasem warto pomyslec o sobie nie tylko o geldach Mam przed soba cale zycie, wiec nie zamierzam tylko pracowac, coz kasa mi poprawi komfort zycia, ale do grobu jej nie zabiore :))
A za 40 lat to bede po 60siatce, to juz nie bede sie wgl przemczac, bo bede tylko marzyla zeby co dluzej pozyc. Hahahaha.