Nebenjob - dodatkowe prace na wyjeździe

14 stycznia 2015 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Mozna lezeć brzuchem do gory i tez zarabiać jak to napisalaś kazdy wiebiera sobie to co chce.

Każdy orze jak może
 
 
14 stycznia 2015 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Bo czas wolny to jest świętość:)I aż żal go marnować na pucki:)Ilez można tej kasiory zarabiac?Kiedy z niej korzystać?Do grobu sie przecież nie zabierze:)Masz rację:):):)

Do tego tematu każdy podchodzi inaczej. Jeden chce, drugi nie. Dla mnie nie jest to marnowanie czasu wolnego. Jak mi się chce i warunki na to pozwalaj  to czemu nie?
14 stycznia 2015 18:06 / 5 osobom podoba się ten post
Tylko po co innym wypominać ze wolą leżeć do góry brzuchem w wolnym czasie niz latać w aptece ze ścierą.
14 stycznia 2015 18:15 / 9 osobom podoba się ten post
a ja to bym chciała taka pracę żeby się nie narbić a zarobić
kto też tak chce?
14 stycznia 2015 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

a ja to bym chciała taka pracę żeby się nie narbić a zarobić
kto też tak chce?

co za "głupie" pytanie  Ja tak chcę !
14 stycznia 2015 18:20
agamor

a ja to bym chciała taka pracę żeby się nie narbić a zarobić
kto też tak chce?

ja chcę
14 stycznia 2015 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
to może nie róbmy nic przez parę dni, a kasa i tak wpadnie ::))))))))))))))
14 stycznia 2015 18:40 / 12 osobom podoba się ten post
A ja jak bym miała czas i okazję to bym sobie dorobiła a czemu nie !.... Też mogę napisać a wolę odpocząć - tak wolę , bo nie mam dodatkowej , płatnej fuchy , ale jak bym miała ?.... Żeby znowu mi się ktoś nie obraził ! To tylko moje zdanie i moja wola !..... " Organista lubi u księdza w ogródku ogórki
ksiądz lubi w ogródku organisty córki !...-:))))))
14 stycznia 2015 19:07 / 2 osobom podoba się ten post
 , palimy papierosy....
14 stycznia 2015 19:14 / 11 osobom podoba się ten post
Jolek

Hah super bieta :)) Czasem warto pomyslec o sobie nie tylko o geldach Mam przed soba cale zycie, wiec nie zamierzam tylko pracowac, coz kasa mi poprawi komfort zycia, ale do grobu jej nie zabiore :))
A za 40 lat to bede po 60siatce, to juz nie bede sie wgl przemczac, bo bede tylko marzyla zeby co dluzej pozyc. Hahahaha.

Czego Ci życzę z całego serca -:))))).....Czyli wychodzi na to , że ani teraz ani po 60-tce ?.... Ja będąc Tobą to bym wogóle nie pracowała - szkoda czasu i młodych lat  a w mysl powiedzonka : " robota to głupota - picie to jest życie ! " -:)..... Masz rację Joluś oszczędzaj się jak tylko najlepiej potrafisz , bo człowiek ciężko pracujący szybciej się starzeje , wyłażą zmarszczki , skóra wiotczeje , wzrok już nie taki , włosy i zęby wylatują - po prostu strasznie - znam to z autopsji ..... praca jest przereklamowana  a tak " apropopo " , czy przypadkiem nie masz na zbyciu z 1 tysiączka ojrasków ? .......chętnie przyjmę , bo coś mi robota brzydnie -:)))))))))DDDDDD
14 stycznia 2015 19:16
Barbara niepowtarzalna

Czego Ci życzę z całego serca -:))))).....Czyli wychodzi na to , że ani teraz ani po 60-tce ?.... Ja będąc Tobą to bym wogóle nie pracowała - szkoda czasu i młodych lat  a w mysl powiedzonka : " robota to głupota - picie to jest życie ! " -:)..... Masz rację Joluś oszczędzaj się jak tylko najlepiej potrafisz , bo człowiek ciężko pracujący szybciej się starzeje , wyłażą zmarszczki , skóra wiotczeje , wzrok już nie taki , włosy i zęby wylatują - po prostu strasznie - znam to z autopsji ..... praca jest przereklamowana  a tak " apropopo " , czy przypadkiem nie masz na zbyciu z 1 tysiączka ojrasków ? .......chętnie przyjmę , bo coś mi robota brzydnie -:)))))))))DDDDDD

wez, nie mam humoru. czyt. poskarzyjki, firma mnie obrobila o 170 euro. dziekuje dobranoc. i na co robic ? po co ? kurde.
14 stycznia 2015 19:18 / 9 osobom podoba się ten post
Arabrab,Ty sie nawet nie waz o jakims dodatkowym pucowaniu myslec! A kto bloga bedzie pisal, co?????? Do klawiatury Cie, a nie do szmaty:)
Odnosze wrazenie, ze u niektorych doba min.48h miec musi. 24 u PDP, pozniej czas wolny, jazda na rowerze, hobby, praca dorywcza... Z usmiechem i piesnia na ustach piora, sprzataja i gotuja...Kolo gospodyn w jednej;););) No i jeszcze multum czasu, zeby na forum godzinami siedziec i lepiej wiedziec;);););) Brakuje mi w tym wszystkim czasu na sen, na pielegnacje ducha... Na szczescie to nie moja doba taka dluga;)
14 stycznia 2015 19:21 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Czego Ci życzę z całego serca -:))))).....Czyli wychodzi na to , że ani teraz ani po 60-tce ?.... Ja będąc Tobą to bym wogóle nie pracowała - szkoda czasu i młodych lat  a w mysl powiedzonka : " robota to głupota - picie to jest życie ! " -:)..... Masz rację Joluś oszczędzaj się jak tylko najlepiej potrafisz , bo człowiek ciężko pracujący szybciej się starzeje , wyłażą zmarszczki , skóra wiotczeje , wzrok już nie taki , włosy i zęby wylatują - po prostu strasznie - znam to z autopsji ..... praca jest przereklamowana  a tak " apropopo " , czy przypadkiem nie masz na zbyciu z 1 tysiączka ojrasków ? .......chętnie przyjmę , bo coś mi robota brzydnie -:)))))))))DDDDDD

dziewczynę oszukali na 170 € a Ty jeszcze kasę chcesz od niej pozyczać, cały miesiąc cię zko pracowałą, kupy sprzątała,  a Ty jeszcze od niej kasę chcesz pożyczać!!!!!!:)))
No z tej strony Cie nie znałam, po trupach do celu!!!::)))))))
14 stycznia 2015 19:23 / 5 osobom podoba się ten post
Jolek

wez, nie mam humoru. czyt. poskarzyjki, firma mnie obrobila o 170 euro. dziekuje dobranoc. i na co robic ? po co ? kurde.

Znaczy się nie dasz mi ? buuuuuu -:)))).... Co Cię firma obrobiła ? to za telefon i alarmować !..... Nie chcę Cie drażnic , ale zupełnie na poważnie teraz : ja spodziewałam się ok. 400-500 zł ( w złotówach biorę ) mniej niż jak się okazało dzisiaj , że na koniec grudnia już na koncie były ! -:))))))
............Teraz do Agamorka : czytaj ze zrozumieniem ! czy ja napisałam pożycz ?....... ja chcę , żeby mi dała !!!!.....no ! bo Jolek taki luzak jest i do grobu nie weźmie przecież ! -:)))))))))))))))))))
14 stycznia 2015 19:26
Barbara niepowtarzalna

Znaczy się nie dasz mi ? buuuuuu -:)))).... Co Cię firma obrobiła ? to za telefon i alarmować !..... Nie chcę Cie drażnic , ale zupełnie na poważnie teraz : ja spodziewałam się ok. 400-500 zł ( w złotówach biorę ) mniej niż jak się okazało dzisiaj , że na koniec grudnia już na koncie były ! -:))))))
............Teraz do Agamorka : czytaj ze zrozumieniem ! czy ja napisałam pożycz ?....... ja chcę , żeby mi dała !!!!.....no ! bo Jolek taki luzak jest i do grobu nie weźmie przecież ! -:)))))))))))))))))))

Juz alarm sie uuchomil przez syna pdp jutro maja dzwonic do niemieckiej agencji w mojej nie dobieraja. No ja tez w zlotowkach biore, ale musialam synowi pdp w erikach obliczyc. Ale zla jestem. wychodzi na to, ze bedac od 2-31 grudnia, czyli 1 dzien grudnia sie nie liczy to mam dnike za 1 otracona 200 euro. Nie wiem jaki jest powod tego, ze mi za malo wyslali, ale jutro bedzie wojna, bo ja sobie nie wyobrazam ze je... tu swieta z dale od mojego dziecka z Niemcami, i mnie tak w balooona zrobili!!! 
Nie bede spala dzisiaj w nocy takie mam nerwy.