Nebenjob - dodatkowe prace na wyjeździe

14 stycznia 2015 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
Arabrab, znaczy sie Jolkowi zabrali, zeby Tobie dac?;);););)
14 stycznia 2015 19:46 / 7 osobom podoba się ten post
Po co zakladać topik  skoro nie mozna w nim pisać zgodnie z tytułem.Przeciez mógł być : "Sprzatanie nie przystoi opiekunce, bo to poniżające"  wiele opiekunek, a zwłaszcza te,ktore nie splamią ręki dodatkową pracą nie moze tego zrobić bo ma ciężką sztele więc po co pisać durnoty ze przedkladam lezenie ponad dodatkowe pieniądze.Mam czas wolny (dużo) więc korzystam i zarabiam, same sobie nic nie potraficie załatwić, oprocz nie wielu,ktore jadą do pracy a nie urlop. Nowa osoba napisze pierwszy post - po łapach dostaje,ktoś ma dobrą sztele - nie podoba sie innym,ma ułozone życie rodzinne - żle,jest szczęśliwy - jeszcze gorzej.Fałsz i obłuda.Pomyliłam sie - przepraszam.
 
Powinna to napisać w topiku  "zdrowiu psychiczne....................."
14 stycznia 2015 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
moncherie

Arabrab, znaczy sie Jolkowi zabrali, zeby Tobie dac?;);););)

Musi tak i byc ! -:)..... a wracając na poważnie do tematu :..... Moja zmienniczka Ywon prosto ode mnie pojechała na stelę , na 3 tygodniowe zastępstwo do K. , tam było sympatyczna para staruszków . Raz w tygodniu przychodziła Polka - sprzątaczka , akurat jak Ywon tam pojechała to kobitka w następnym tygodniu jechała na urlop do PL. ..... Fucha spadła na Ywon - za posprzątanie ( 3 h ) raz w tygodniu dostawała 30 euro  , wiadomo , że na codzień sama dbała o porządki w kuchni , łazience itd...... Tu gdzie jestem a ona była tę samą czynność wykonujemy w ramach obowiązków , jak ona była tutaj to umyła 4 okna i ? i na pożegnanie w łapkę wciśnięto jej ....20 e ( dwadzieścia )...tylko nie wiadomo za co ? za okna ? czy na pożegnanie ? ......... Matuchno , lubię sprzątać , ale jak mi się marzy taka sztela , żeby dodatkowo płacili za to ...... lubię pomarzyć , a co ?!!! -:)))))))))))
14 stycznia 2015 19:50
mleczko47

Po co zakladać topik  skoro nie mozna w nim pisać zgodnie z tytułem.Przeciez mógł być : "Sprzatanie nie przystoi opiekunce, bo to poniżające"  wiele opiekunek, a zwłaszcza te,ktore nie splamią ręki dodatkową pracą nie moze tego zrobić bo ma ciężką sztele więc po co pisać durnoty ze przedkladam lezenie ponad dodatkowe pieniądze.Mam czas wolny (dużo) więc korzystam i zarabiam, same sobie nic nie potraficie załatwić, oprocz nie wielu,ktore jadą do pracy a nie urlop. Nowa osoba napisze pierwszy post - po łapach dostaje,ktoś ma dobrą sztele - nie podoba sie innym,ma ułozone życie rodzinne - żle,jest szczęśliwy - jeszcze gorzej.Fałsz i obłuda.Pomyliłam sie - przepraszam.
 
Powinna to napisać w topiku  "zdrowiu psychiczne....................."

mleczko wysłałam ci zaproszenie  i czekam.
14 stycznia 2015 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
A marz, Kochana, marz... Marzenia lubia sie spelniac, czego Ci z calego serca zycze:):):)
14 stycznia 2015 20:01 / 10 osobom podoba się ten post
Bardzo chętnie dorobiłabym sobie parę groszy na dodatkowe przyjemności ( czyt.wyprzedaże),ale niestety nawet jakbym miała taką możliwość to rodzina by się nie zgodziła,nawet jakbym miała to robić w czasie wolnym,nie pytajcie dlaczego.
Zawsze miałam jakiś extra pieniądze,a tym razem posucha,a okazje kuszą.
Zaczynam powoli oswajać się z myślą,ze już tu nie wróce,bo niestety dalej szukam idealnej szteli,wiem, wiem niektórzy powiedzą że taka nie istnieje,ale ja mam takie hobby- szukanie :)
14 stycznia 2015 20:01 / 6 osobom podoba się ten post
kotka

mleczko wysłałam ci zaproszenie  i czekam.

No to poczekasz trochę:) Z Mleczko to nie taka łatwa sprawa:)
14 stycznia 2015 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bardzo chętnie dorobiłabym sobie parę groszy na dodatkowe przyjemności ( czyt.wyprzedaże),ale niestety nawet jakbym miała taką możliwość to rodzina by się nie zgodziła,nawet jakbym miała to robić w czasie wolnym,nie pytajcie dlaczego.
Zawsze miałam jakiś extra pieniądze,a tym razem posucha,a okazje kuszą.
Zaczynam powoli oswajać się z myślą,ze już tu nie wróce,bo niestety dalej szukam idealnej szteli,wiem, wiem niektórzy powiedzą że taka nie istnieje,ale ja mam takie hobby- szukanie :)

To masz takie hobby jak ja:) Szukam dla szukania, sztuka dla sztuki:)
14 stycznia 2015 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To masz takie hobby jak ja:) Szukam dla szukania, sztuka dla sztuki:)

Grunt to się nie nudzić,popatrz jak nasza Mycha dba o odpowiedni poziom adrenaliny,trzeba z niej przykład brać.:)))))
14 stycznia 2015 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Grunt to się nie nudzić,popatrz jak nasza Mycha dba o odpowiedni poziom adrenaliny,trzeba z niej przykład brać.:)))))

Cos w tym jest.Oswajanie pdp może być ekscytujące, a nawet niebezpieczne:)
14 stycznia 2015 20:10 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

No to poczekasz trochę:) Z Mleczko to nie taka łatwa sprawa:)

Masz racje z przyjaznią tak jest - to nie taka łatwa sprawa.Az musze zobaczyc kto mi tam tłok robi, bo nie czytam wiadomosci od razu usuwam,może zawieruszyło sie zaproszenie. Zrobie remanent:)
14 stycznia 2015 20:12
tina 100%

Cos w tym jest.Oswajanie pdp może być ekscytujące, a nawet niebezpieczne:)

Coś jak rodzaj behiawioryzmu? :)
14 stycznia 2015 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Coś jak rodzaj behiawioryzmu? :)

O ile bedzie czas,aby się zgłębić w zagadnienie:) Czasem trzeba wykazać się refleksem-słynne uniki:)
14 stycznia 2015 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Cos w tym jest.Oswajanie pdp może być ekscytujące, a nawet niebezpieczne:)

Z moją obecną pdp to raczej niebezpieczne. Świra można  a oswoić się i tak nie da. Prędziej moja pdp wszystkich oswoi.
14 stycznia 2015 22:33 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea, nic dodac nic ujac.