Na wyjeździe #20

25 stycznia 2015 06:10
Może się bateria rozładowała i sprawdzanie dysków się właczyło?? Musisz uważać, żeby nie rozładować baterii do zera. Bo faktycznie w końcu lapek sie nie pozbiera :)))
25 stycznia 2015 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Alinka ja jestem "lejek komputerowy" ciagam swojego lapka juz chyba ok 5 lat i odpukać, ale do tej pory jest sprawny a urzęduje nie raz, nie dwa 20 godz na dobe.Staram sie nie sciągać niczego z ciekawości tylko to co mi jest potrzebne.Jesli grzebie w nim to tylko w albumach ze zdjęciami.Ogladam filmy na ipli i mam zainstalowany TVN i TVP -1 darmowy.Jak coś zrobie żle to cofam,bo tez mam obawy,że sama nic nie zrobie żeby przywrócić mu życie.Odpukam w nie malowane - ale mam nadzieje że jeszcze mi po towarzyszy w podróżach.Kupiłam sobie net-booka podrasowany jest, ale cos mi nie lezy lubie mieć cos konkretnego na kolanach.A zresztą jak juz się do czegos (kogoś) przyzwyczaje, to nie ma mocnych na mnie

Mleczko kochana ja tez nic nie sciagam na kompa ,bo moj internet jest slaby i nawet mi nie otwiera filmow i muzyki .
Cos slabo mi dzialalo i chcialam ,go przywrocic do stanu z przed kilku dni , wiec przywrocilam ,go w stan spoczynku hahaha
 
Andrea , a Twoj lapek tez calkiem wysiadl ?
25 stycznia 2015 07:35
Faktycznie wygląda na to ,że narzędzie diagnostyczne-sprawdzanie dysków Ci się załączyło, tak jak MeryKy pisała.Niepokojące jest to, że podczas tej operacji komputer się wyłącza, gdzieś musi być błąd.Natomiast trudno powiedzieć, czy to sygnał ,że lapek padnie. Przyczyna może być błaha, ale jak się nic z tym nie zrobi, to może być niewesolo.
25 stycznia 2015 07:45 / 2 osobom podoba się ten post
alinka1339

Mleczko kochana ja tez nic nie sciagam na kompa ,bo moj internet jest slaby i nawet mi nie otwiera filmow i muzyki .
Cos slabo mi dzialalo i chcialam ,go przywrocic do stanu z przed kilku dni , wiec przywrocilam ,go w stan spoczynku hahaha
 
Andrea , a Twoj lapek tez calkiem wysiadl ?

Coś mi się tak wydaje,że lapkowi niechcący format zafundowałaś:)
Jak masz tam kogoś kumatego odnośnie komputerów , to niech Ci Linuxa wgra.To bezpłatny ,dobry system.
Systemu już nie masz, a Windows kosztuje trochę.
25 stycznia 2015 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Coś mi się tak wydaje,że lapkowi niechcący format zafundowałaś:)
Jak masz tam kogoś kumatego odnośnie komputerów , to niech Ci Linuxa wgra.To bezpłatny ,dobry system.
Systemu już nie masz, a Windows kosztuje trochę.

Nie sądze , że to format ...żeby zrobic format trzeba odpowiednie komendy wpisać w Biosie .Napewno nie można tego zrobić przypadkiem.
25 stycznia 2015 08:31
tina 100%

Coś mi się tak wydaje,że lapkowi niechcący format zafundowałaś:)
Jak masz tam kogoś kumatego odnośnie komputerów , to niech Ci Linuxa wgra.To bezpłatny ,dobry system.
Systemu już nie masz, a Windows kosztuje trochę.

Ja nie mam pojecia co sie mi porobilo z tym lapkiem .System juz kiedys przywracalam i bylo wszystko ok . No zobaczymy po powrocie co dolega mojemu lapkowi , no a jak system usuniety to trzeba bedzie zaplacic za nowy .
25 stycznia 2015 09:00
tina 100%

Coś mi się tak wydaje,że lapkowi niechcący format zafundowałaś:)
Jak masz tam kogoś kumatego odnośnie komputerów , to niech Ci Linuxa wgra.To bezpłatny ,dobry system.
Systemu już nie masz, a Windows kosztuje trochę.

Tina , potrzebuję pomocy w innej sprawie : o ile mnie pamięć nie myli ( czyt. uważnie czytam ) Ty też " pociągasz elektryka " , jesli tak to , czy wiesz gdzie można kupić w D. " liquid-y " ??? .... pytałam w dwóch punktach , wczoraj facio z kiosku z fajkami powiedział , że " na miescie " może dostanę ...........a miasto nie malutkie jest - 160 tys. mieszkańców ....-:)))))
25 stycznia 2015 09:10 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tina , potrzebuję pomocy w innej sprawie : o ile mnie pamięć nie myli ( czyt. uważnie czytam ) Ty też " pociągasz elektryka " , jesli tak to , czy wiesz gdzie można kupić w D. " liquid-y " ??? .... pytałam w dwóch punktach , wczoraj facio z kiosku z fajkami powiedział , że " na miescie " może dostanę ...........a miasto nie malutkie jest - 160 tys. mieszkańców ....-:)))))

hej Basia :))
jak Twoja noc?
25 stycznia 2015 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tina , potrzebuję pomocy w innej sprawie : o ile mnie pamięć nie myli ( czyt. uważnie czytam ) Ty też " pociągasz elektryka " , jesli tak to , czy wiesz gdzie można kupić w D. " liquid-y " ??? .... pytałam w dwóch punktach , wczoraj facio z kiosku z fajkami powiedział , że " na miescie " może dostanę ...........a miasto nie malutkie jest - 160 tys. mieszkańców ....-:)))))

Kurcze ja w DE kupowałam liquidy w sklepach z fajkami tymi normalnymi też.Wpisz w googla frazę-e-cigaretten Geschäfte i miasto w którym jesteś, a wyskoczą punkty w których możesz kupić liquidy.
 
25 stycznia 2015 09:26 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Ja nie mam pojecia co sie mi porobilo z tym lapkiem .System juz kiedys przywracalam i bylo wszystko ok . No zobaczymy po powrocie co dolega mojemu lapkowi , no a jak system usuniety to trzeba bedzie zaplacic za nowy .

Jak jest komunikat,że systemu niet, to chyba go tam nie ma:)Tak ,czy owak musi Fachmann obejrzec,bo sama nic nie zrobisz.No, zdarza się, czasem format można nieuważnie przy jakiej innej operacji zrobić-" przekliknąć się" niechcący i dalej samo leci.Jeżeli miałas Windows preinstalowany, to może nie poniesiesz wysokich kosztów, bo mozna instalkę z Microsoftu dostać, ale do tego jest potrzebny hologram z tzw-serialem, jest na kompie przyklejony, jak miałaś windowsa preinstalowanego.
25 stycznia 2015 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

Nie sądze , że to format ...żeby zrobic format trzeba odpowiednie komendy wpisać w Biosie .Napewno nie można tego zrobić przypadkiem.

A tu się mylisz, wcale w Biosie grzebać nie trzeba.Wystarczy wejść w system i przy odrobinie "szczęścia" wcale nie łatwo o "wypadek";)))
 
25 stycznia 2015 09:31 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Dzięki

nie ma za co, znam ten ból kupowania nowego sprzętu, jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało na mojego maila jest na moim profilu :)
25 stycznia 2015 09:47 / 3 osobom podoba się ten post
agamor

hej Basia :))
jak Twoja noc?

Cudowna - spalam od 21-ej do 6-tej rano , ok. 4 -tej zawołała , ale powiedziałam , że ma spać i była grzeczna - ja też od razu usnęłam ..... Nawet mój man nie dowierzał , że ja potrafię jescze spać 9 godzin bez przerwy , bo w domu też mi wystarcza 5 - 6 godzin snu - pózniej w południe , jak grzeczne dziecko zdrzemnę się na 1 -2 godzinki i dalej funkcjonuję jak niektórzy po 10-ciu godzinach nocnego spania -:)))).......musiałam edytować : tutaj za cholerę nie umiem spać w dzień , wiele razy próbowałam i lipa ! kręciłam się , przewracałam z boku na bok i nie mogłam zasnąć a jesli już się oko trochę przymykać zaczynalo to Pusia miała jakąś nagła potrzebę wezwania mnie do pomocy i sen natychmiast przechodził ....-:)
25 stycznia 2015 09:49
tina 100%

A tu się mylisz, wcale w Biosie grzebać nie trzeba.Wystarczy wejść w system i przy odrobinie "szczęścia" wcale nie łatwo o "wypadek";)))
 

Tina całkiem możliwe :) Ja znam tylko formatowanie z poziomu Biosa :)
25 stycznia 2015 09:59
tina 100%

Jak jest komunikat,że systemu niet, to chyba go tam nie ma:)Tak ,czy owak musi Fachmann obejrzec,bo sama nic nie zrobisz.No, zdarza się, czasem format można nieuważnie przy jakiej innej operacji zrobić-" przekliknąć się" niechcący i dalej samo leci.Jeżeli miałas Windows preinstalowany, to może nie poniesiesz wysokich kosztów, bo mozna instalkę z Microsoftu dostać, ale do tego jest potrzebny hologram z tzw-serialem, jest na kompie przyklejony, jak miałaś windowsa preinstalowanego.

No wyskakuje mi taki napis ,,trwa uruchamianie uslug przez instalatora ,, i tak sie instaluje i instaluje , a potem wyskakuje ramka i w niej napisane
,, system Windows nie moze dokonczyc instalacji w trybie awaryjnym .Aby kontynuowac instalowanie systemu Windows , uruchom ponownie komputer ,,
I nic nie mozna dalej zdzialac