Na wyjeździe #20

22 lutego 2015 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

o matko ,,,dziewczyny ale ja mam 59 kg,  jak się okaże, że to gluten jest sprawca tego zamieszania to co ze mnie zostanie...jak waga tak leci ????

Może być całkiem inaczej - możesz przytyć. Gluten rozregulowuje przemianę materii - ci, co są zbyt szczupli mogą lekko przytyć po odstawieniu glutenu, albo zachować wagę, a ci, co mają w nadmiarze glutenowych kilogramów, mogą schudnąć. Tu nie ma reguły. Po odstawieniu glutenu wszystko powoli sie normuje.
22 lutego 2015 10:21 / 2 osobom podoba się ten post
a ja chce byc zdrowa :( skrzecze jak wrona coraz gorzej sie czuje i mam wszystkiego dosc
22 lutego 2015 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Dzisiaj rano na regionalnym kanale rbb pokazywano reportaż o berlińskiej bibliotece .... no i okazało się ,że do tej pory w piwnicach jest pełno książek zrabowanych w czasie II wojny swiatowej z Polski .... i jakoś nikt nie spieszy się z oddaniem bo są nieskatalogowane.... hmmmm trochę dziwne .... Szczecińska Księżnica zaoferowała się ,że wyśle swoich pracowników , którzy to za darmo zrobią ale niestety państwo niemieckie nie chce się zgodzić ..... a są to naprawdę bardzo stare dzieła i tak trochę szkoda ,że leżą i niszczeją w wilgoci .... Kilku młodych polskich fanatyków próbuje robić wszystko ,żeby uratować te dzieła ale niestety ich zapał rozbija się o mur niechęci ze strony niemieckiej jak i polskiej .....

A berlińskie muzeum historyczne jest pełne wystawionych na widok publiczny eksponatów skradzionych w Polsce. Nawet nie niszczeją w magazynach, tylko są normalnie wystawiane. Mnie to nosiło, jak tam byłam z córką.
22 lutego 2015 10:50
magdalena_k

a ja chce byc zdrowa :( skrzecze jak wrona coraz gorzej sie czuje i mam wszystkiego dosc

życze ci zdrówka !!!
22 lutego 2015 10:55
iwunia

życze ci zdrówka !!!

dziekuje czekam az ktos z gory zejdzie ziec najprawdopodobnie bo corka tez sie rozlozyla moze mnie gdzies dzisiaj zawioza a jak nie to jutro pojde do lekarza......zamiast przechodzic co chwile cos nowego sie przykleja.............nie mam juz sily
22 lutego 2015 10:58
magdalena_k

dziekuje czekam az ktos z gory zejdzie ziec najprawdopodobnie bo corka tez sie rozlozyla moze mnie gdzies dzisiaj zawioza a jak nie to jutro pojde do lekarza......zamiast przechodzic co chwile cos nowego sie przykleja.............nie mam juz sily

Życzę zdróweczka .Koniecznie idż do lekarza .Sama zdychałam jeszcze w zeszłym tygodniu już nawet myślałam o zjezdzie 
do domu ,ale wkońcu doszłam do siebie.Pozdrawiam.
22 lutego 2015 11:00
magdalena_k

dziekuje czekam az ktos z gory zejdzie ziec najprawdopodobnie bo corka tez sie rozlozyla moze mnie gdzies dzisiaj zawioza a jak nie to jutro pojde do lekarza......zamiast przechodzic co chwile cos nowego sie przykleja.............nie mam juz sily

ja od 1 lutego walcze z różnymi choróbskami i teraz jak mam jechac do domu to idzie ku lepszemu,,,,,dlatego cię rozumiem,,,,kuruj się.....
22 lutego 2015 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Życzę zdróweczka .Koniecznie idż do lekarza .Sama zdychałam jeszcze w zeszłym tygodniu już nawet myślałam o zjezdzie 
do domu ,ale wkońcu doszłam do siebie.Pozdrawiam.

nie mysle o zjezdzie mam jeszcze 3 tyg i obiecalam kolezance zastepstwo na 2 po moim miejscu a pozatym moja zmienniczka tez chora i tu jest klops............jak nie dzisiaj to jutro ale pojde
22 lutego 2015 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

o matko ,,,dziewczyny ale ja mam 59 kg,  jak się okaże, że to gluten jest sprawca tego zamieszania to co ze mnie zostanie...jak waga tak leci ????

Nic się nie stanie. Zdrowsza będziesz.
22 lutego 2015 12:48 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Ja tam od razu chcę lato :)))

W zasadzie ja też, ale jestem skłonna już pójść na kompromis z tą wiosną ;)
22 lutego 2015 12:49
basiaim

W Polsce wiosna :)
 
Co prawda w nocy lekki przymrozek,ale teraz ładne słońce i powietrze pachnie już inaczej :)

Za tydzień będę w Pl i mam nadzieję, że śnieg za mną nie przyleci :P
22 lutego 2015 13:18
Jest 10 na plusie,nocą też powyżej zera wiec śnieg nie ma szans!
Ale nie straszcie że w D tak zimno...jadę niedługo,naprawde zima tam jest??
Toż zawsze tam cieplej niż w Pl było
22 lutego 2015 13:49
Marta

Jest 10 na plusie,nocą też powyżej zera wiec śnieg nie ma szans!
Ale nie straszcie że w D tak zimno...jadę niedługo,naprawde zima tam jest??
Toż zawsze tam cieplej niż w Pl było

Kiedy Marta dolaczysz do nas  dokaldnie ?:D
22 lutego 2015 13:53
Jolek

Kiedy Marta dolaczysz do nas  dokaldnie ?:D

Ja się podłączę do postu o pogodzie. Ciekawi mnie jaka jest pogoda w okolicach Monachium bo wiem Jolek, że tam jesteś, a dołączę w czwartek.
22 lutego 2015 13:57 / 1 osobie podoba się ten post
Pola1122

Ja się podłączę do postu o pogodzie. Ciekawi mnie jaka jest pogoda w okolicach Monachium bo wiem Jolek, że tam jesteś, a dołączę w czwartek.

A no dzisiaj zimno, ostatnio byla wiosna, a dzisiaj deszcz ze sniegiem, ale nie jest zle :))