Zmienniczki 2

15 lutego 2018 19:54 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

To wyjątkowo inteligentna osoba była.....:smiech3: no i jaka kreatywna....? Farbe do wlosow chciala gdzie indziej nakladać....ciekawam gdzie ? :smiech3:

Iiiii....pewnie jakaś miss mokrego podkoszulka a nie opiekunka .
15 lutego 2018 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

To wyjątkowo inteligentna osoba była.....:smiech3: no i jaka kreatywna....? Farbe do wlosow chciala gdzie indziej nakladać....ciekawam gdzie ? :smiech3:

Ewunia miałam tak jej dość, ze nie pytałam  
15 lutego 2018 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Iiiii....pewnie jakaś miss mokrego podkoszulka a nie opiekunka .

Panna z mokrą glową....takie fiu bździu 
15 lutego 2018 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewunia miałam tak jej dość, ze nie pytałam :-) 

Wcale się nie dziwię Nugatku....ja bym ja po którymś telefonie opierniczyla zdrowo.....
15 lutego 2018 20:03 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

To wyjątkowo inteligentna osoba była.....:smiech3: no i jaka kreatywna....? Farbe do wlosow chciala gdzie indziej nakladać....ciekawam gdzie ? :smiech3:

teraz podobno się nie farbuje tylko goli
15 lutego 2018 20:06 / 4 osobom podoba się ten post
maras1

teraz podobno się nie farbuje tylko goli:radosc:

Farbuje....farbuje.....włosy na glowie 
15 lutego 2018 20:09 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Wcale się nie dziwię Nugatku....ja bym ja po którymś telefonie opierniczyla zdrowo.....:-)

Ewunia, zeby to pomogło. Nie każdy rozumie, co sie do niego mówi. Sama pomysl, osoba, która jeździ i robi zakupy do Pl dość obfite dla siebie...i idzie do Pdp pokazując jej własne przetarte spodnie i mówi: to moje ostatnie spodnie :( przetarły sie...Pdp z dobrym sercem oddaje jej własne jakieś tam markowe i ona bierze, a pozniej opowiada o tym i sie cieszy jak spodnie wyrwała..., to czy zrozumie, ze Ty juz masz serdecznie dość? Nie zrozumie....
15 lutego 2018 20:14 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewunia, zeby to pomogło. Nie każdy rozumie, co sie do niego mówi. Sama pomysl, osoba, która jeździ i robi zakupy do Pl dość obfite dla siebie...i idzie do Pdp pokazując jej własne przetarte spodnie i mówi: to moje ostatnie spodnie :( przetarły sie...Pdp z dobrym sercem oddaje jej własne jakieś tam markowe i ona bierze, a pozniej opowiada o tym i sie cieszy jak spodnie wyrwała..., to czy zrozumie, ze Ty juz masz serdecznie dość? Nie zrozumie....

poznałem taką panią ,przyjechała w...,nawet nie wiem jak to nazwać,plus 3 walizki,w tym 2 puste
15 lutego 2018 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewunia, zeby to pomogło. Nie każdy rozumie, co sie do niego mówi. Sama pomysl, osoba, która jeździ i robi zakupy do Pl dość obfite dla siebie...i idzie do Pdp pokazując jej własne przetarte spodnie i mówi: to moje ostatnie spodnie :( przetarły sie...Pdp z dobrym sercem oddaje jej własne jakieś tam markowe i ona bierze, a pozniej opowiada o tym i sie cieszy jak spodnie wyrwała..., to czy zrozumie, ze Ty juz masz serdecznie dość? Nie zrozumie....

Nie, taka osoba nie zrozumie.....zgadzam się z Tobą. 
15 lutego 2018 21:07
doda1961

Pisałaś wczesniej, że musisz karmić dziadka. Ok, ale dlaczego musisz w tym samym czasie jesć również? Ja bym nie dała rady. Najpierw nakarm dziadka, umyj ręce i sama zjedź posiłek. Albo zjedz wczesniej, przed dziadkiem. Ja bym tak zrobiła.

Nie moge.tak jest i byc musi. Zimny obiad juz zaczal nawet smakowac. Juz nauczylam sie karmic moja prawa reka dziadka.a swoja lewa siebie
15 lutego 2018 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
Anettep

Nie moge.tak jest i byc musi. Zimny obiad juz zaczal nawet smakowac. Juz nauczylam sie karmic moja prawa reka dziadka.a swoja lewa siebie

Nie rozumiem tego. Jak to tak musi być? Dziadek tak zarządził? On Ci dyryguje, kiedy masz jeść? Jesteś z nim sama, czy jest jeszcze żona dziadka czy jakieś dzieci? Przecież to się w głowie nie mieści. Terroryzuje Cię, czy o co chodzi?
 
15 lutego 2018 21:39 / 6 osobom podoba się ten post
Anettep

Nie moge.tak jest i byc musi. Zimny obiad juz zaczal nawet smakowac. Juz nauczylam sie karmic moja prawa reka dziadka.a swoja lewa siebie

  To są jakieś jaja. Może jeszcze jedną nogą froterujesz podłogę a drugą bujasz babcię we wózku ? A dziadkowi śpiewasz leci samolocik ....   bo tak jest i tak musi być.  Weź.  
15 lutego 2018 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Nie moge.tak jest i byc musi. Zimny obiad juz zaczal nawet smakowac. Juz nauczylam sie karmic moja prawa reka dziadka.a swoja lewa siebie

Co znaczy musi????Zwariowałaś???Wygląda na to,że boisz się PDP.Masz jeść zimny obiad bo on Ci tak każe?!Nakarm go a potemsama zjedz,odgrzej w mikrofali czy na patelni co tam masz na tapecie ,nie pokazuj mu że bez szemrania do bzdurnych poleceń się dostosowujesz!Nie wolno tak!Prawdopodobnie każda jedna tak robiła i on przyzwyczajony,ktos musi to zmienić! 
15 lutego 2018 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Co znaczy musi????Zwariowałaś???Wygląda na to,że boisz się PDP.Masz jeść zimny obiad bo on Ci tak każe?!Nakarm go a potemsama zjedz,odgrzej w mikrofali czy na patelni co tam masz na tapecie ,nie pokazuj mu że bez szemrania do bzdurnych poleceń się dostosowujesz!Nie wolno tak!Prawdopodobnie każda jedna tak robiła i on przyzwyczajony,ktos musi to zmienić! 

Jak to każda jedna tak robiła? To jakiś żart jest? Dziewczyna jest wystraszona strasznie jak widać i nie działa racjonalnie. Dziadek natomiast widząc to, dokucza jej po prostu, bo ona się go panicznie boi jak widać. Kobieto otrząsnij się!!!!!
15 lutego 2018 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Jak to każda jedna tak robiła? To jakiś żart jest? Dziewczyna jest wystraszona strasznie jak widać i nie działa racjonalnie. Dziadek natomiast widząc to, dokucza jej po prostu, bo ona się go panicznie boi jak widać. Kobieto otrząsnij się!!!!!

Chodzi mi o to,że poprzednie tak robiły i on tego wymaga bo nauczony!I o to ,ze się boi go też,on o tym wie i wykorzystuje.Nic innego nie napisałałam!Anette nie jest świeżynką ,już wyjeżdżała,akurat trafił się jej terrorysta i nie może sobie poradzić.Jak przestanie swój strach okazywać to ogarnie wszystko.Nie mam się z czego otrząsać,cóż ja jej złego radzę wg Ciebie???Bo nie rozumiem tego oburzenia.Ile razy trafia się na sztele gdzie poprzedniczki tak dupami trzęsły przed PDP ,że posłusznie się podporządkowywały różnym bzdurnym zasadom???Ile???Właziły w przysłowiową dupę byle mieć spokój??Potem przyjeżdżasz na taką sztelę i w szoku jesteś pierwszy tydzien zanim ogarniesz i uświadomisz PDP/jeśli zdrowy na umyśle/, że sa rzeczy do których nie masz się zamiaru ślepo dostosować.....Przerabiałam.I wiem co piszę.Anette chyba bardziej potrzebuje racjonalnego wsparcia i rady niż żałowania ,jak to biedna jest ,bo to jej na pewno nie pomoże.