Zmienniczki 2

16 lutego 2018 03:36 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Anette ...jesli Ci tam źle to zjeżdżaj stamtąd . Po co Ci zainteresowanie , że maja kasy jak lodu ? ...Następnym razem ugryź się w palec zanim coś takiego napiszesz ...o majątku , czy testamentach , bo wygląda to tak , że grzebiesz w czyichś papierach jakbyś czegoś szukała . Nie gniewaj się , ale tak to wygląda ....Polecę słowami ze skeczu z kaberetu  " Ani mru mru "....
Niechcący to można dziewkę z czworaków zbrzuchacić .

Dobra.spoko.kazdy ma prawo do wlasnego odbioru.dzieki za opinie.nie gniewam sie ☺
16 lutego 2018 06:52 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Dobra.spoko.kazdy ma prawo do wlasnego odbioru.dzieki za opinie.nie gniewam sie ☺

Anettep, każdy doradził co umiał i sam przeżył. Sama raz byłam w czarnej d....e i dałam się sterroryzować dziewięcdziesiątlatce. Siedziałyśmy w ciemnicy, bo z obawy przed złodziejami nie pozwalała otwierać okien i podnosić żaluzji. Gdyby nie przerwa to nie widziałabym słońca. Dzwoniłam do domu i mąż mnie trochę ustawiał do pionu i zmieniał prspektywę. To był jeden z pierwszych wyjazdów i bardzo się bałam, że pdp zadzwoni do agencji i naskarży na mnie. Wytrzymałam miesiąc, na szczęście było to tylko zastępstwo. Wiesz kiedy sytuacja się poprawiła? Jak powiedziałam, że zadzwonię po pomoc do odpowiednich służb ze skargą na jej postępowanie. Z moim charakterem to było niemożliwe, ale ona uwierzyła i potem było znośniej.
Wiem, że potrzebujesz wsparcia, jesteś zagubiona, ale jaki masz plan? Co zrobiłaś żeby sobie pomóc? Ja jestem zawsze daleka od rad typu "zjeżdżaj", ale tu chyba nie ma innego wyjścia. Pozdrawiam, trzymaj się.
16 lutego 2018 06:53 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

Dobra.spoko.kazdy ma prawo do wlasnego odbioru.dzieki za opinie.nie gniewam sie ☺

16 lutego 2018 13:53
doda1961

U mnie rozpiska wisi w kuchni od 7 lat. Jest czasami modyfikowana, bo coś w harmonogramie dnia się zmieniło na przykład , lub babcia zmieniła upodobania kulinarne. Są podane godzinny czynnosci, jakie nalezy przy PDP wykonać, godziny posilków, włącznie z tym co babcia je na sniadanie (ciągle to samo), co na obiad ( podany przykładowy jadłospis tygodniowy) co na podwieczorek a co na kolację ( też w sumie ciągle to samo). Bywało, że zmienniczka miała z tym problem. Dlaczego? Nie wiem! Dla mnie prawdziwym koszmarem i dramatem jest to, że zmienniczka ktorej proponuję pracę na mojej Stelli , potrafi mnie po prostu zadręczyć pytaniami i podejrzeniami, że chcę ją wpakować na minę. Bywało, że byłam podejrzana iż specjalnie źle opisuje pracę na Stelli, żeby ona źle tutaj wypadła jako opiekunka. Qrwa,nawet mi się nie chce tematu rozwijać. Jadą opiekunki z firmy, słowem się nie zająkną, zeby dopytać o szczegóły, o wolne, o pieniądze na wyzywienie, o stan PDP, o to co lubi a czego nie lubi. Jesli jadą drogą prywatnych kontaktów, potrafią człowieka pytaniami i podejrzeniami po prostu zamęczyć.

Rozpiska super pomysł. Pomyślę o tym u moich dziadziów. Może uda się wprowadzić jak się babcia nie zbuntuje.
16 lutego 2018 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

Przyjade do domu to wam napisze jak tu bylo.teraz ide spac bo moj pdp budzi sie 1-2 razy w nocy.a o 5.50 mam juz pobudke

Dobrze Ci radzą dziewczyny. Nie bądź durna jak ja, że do końca siedziałam w piekle dwa razy na prywacie, bo mi na zarobku zależało. Psu pod ogon taki wyjazd. Ty z agencji pojechałaś?
16 lutego 2018 22:56
yoann788

Dobrze Ci radzą dziewczyny. Nie bądź durna jak ja, że do końca siedziałam w piekle dwa razy na prywacie, bo mi na zarobku zależało. Psu pod ogon taki wyjazd. Ty z agencji pojechałaś?

Tak.z agencji.
durna to mniectu zrobila moja zmienniczka.to ona wkrecila ze pdp mnie nie chce i przez caly czas pprzez 3 dni pobytu razem mnie utwierdzala w tym.
Tu nie ja zrezygnowalam.tylko ze mnie.ja tu nic do gadania nie mialam
16 lutego 2018 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
Dobra , rzetelna zmienniczka to bardzo ważne ...
16 lutego 2018 23:11
yoann788

Nie znam agencji z umową o pracę. Może za malo ich znam :-) Dobrze oceniam te z ktorymi dotąd pracowałam.

Którą polecasz?
16 lutego 2018 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

Tak.z agencji.
durna to mniectu zrobila moja zmienniczka.to ona wkrecila ze pdp mnie nie chce i przez caly czas pprzez 3 dni pobytu razem mnie utwierdzala w tym.
Tu nie ja zrezygnowalam.tylko ze mnie.ja tu nic do gadania nie mialam

Jeśli trzy dni byłyście razem, to może uznała, że nie warto pisać, bo sama sobie zrobisz notatki? Te katusze przez które przeszłaś, to w obecności zmienniczki się działy? "Rzucanie okiem" na testament też?
 
Czekam na bardziej składną wersję tej opowieści :).
16 lutego 2018 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
coś jak picie do lustra,niby jest nas dwóch a i tak piję podwójnie
16 lutego 2018 23:19
kacperek

Którą polecasz?

Kacperek ...zdecyduj się w końcu na jakąś , bo pytasz i pytasz a  jak widać nie działasz . Dobrze chociaż , że te pytania o agencje zadajesz jak na forum tloku nie ma ....Ja Ci polecam HR Investment . Dobra agencja ...sparwdzona .
16 lutego 2018 23:22
maras1

coś jak picie do lustra,niby jest nas dwóch a i tak piję podwójnie:wino:

Może tak być ...że jak picie do lustra . Nie sprawdzałam . Mało piłam ...teraz to już można powiedzieć , że w ogóle , ale zawsze w towarzystwie .
16 lutego 2018 23:23
Barbara niepowtarzalna

Kacperek ...zdecyduj się w końcu na jakąś , bo pytasz i pytasz a  jak widać nie działasz . Dobrze chociaż , że te pytania o agencje zadajesz jak na forum tloku nie ma ....Ja Ci polecam HR Investment . Dobra agencja ...sparwdzona .

Nie wiedziałem, że ktoś tu jeszcze jest. Nocka? Czasami tu wchodzę dla zabicia czasu.
Szukam pracy od maja, podłapałem pracę za stróża. Jeśli polecasz będę dzwonił.
16 lutego 2018 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

Nie wiedziałem, że ktoś tu jeszcze jest. Nocka? Czasami tu wchodzę dla zabicia czasu.
Szukam pracy od maja, podłapałem pracę za stróża. Jeśli polecasz będę dzwonił.

E tam ....teraz to się ochroniarz nazywa ...nie stróż ...Zawód jak każdy inny . Nawet porównałabym go do astronoma ...Na gwiazdy może patrzeć do woli .
16 lutego 2018 23:30
Barbara niepowtarzalna

E tam ....teraz to się ochroniarz nazywa ...nie stróż ...Zawód jak każdy inny . Nawet porównałabym go do astronoma ...Na gwiazdy może patrzeć do woli .

W pomieszczeniu za dużo nie zobaczysz. Na zewnątrz zimno ale nie narzekam.
Posiedzimy razem, będę czytał ogłoszenia.