Zmienniczki 2

15 lutego 2018 22:06 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Chodzi mi o to,że poprzednie tak robiły i on tego wymaga bo nauczony!I o to ,ze się boi go też,on o tym wie i wykorzystuje.Nic innego nie napisałałam!Anette nie jest świeżynką ,już wyjeżdżała,akurat trafił się jej terrorysta i nie może sobie poradzić.Jak przestanie swój strach okazywać to ogarnie wszystko.Nie mam się z czego otrząsać,cóż ja jej złego radzę wg Ciebie???Bo nie rozumiem tego oburzenia.Ile razy trafia się na sztele gdzie poprzedniczki tak dupami trzęsły przed PDP ,że posłusznie się podporządkowywały różnym bzdurnym zasadom???Ile???Właziły w przysłowiową dupę byle mieć spokój??Potem przyjeżdżasz na taką sztelę i w szoku jesteś pierwszy tydzien zanim ogarniesz i uświadomisz PDP/jeśli zdrowy na umyśle/, że sa rzeczy do których nie masz się zamiaru ślepo dostosować.....Przerabiałam.I wiem co piszę.Anette chyba bardziej potrzebuje racjonalnego wsparcia i rady niż żałowania ,jak to biedna jest ,bo to jej na pewno nie pomoże.

Anecie się kazałam otrząsnąć a nie Tobie Kasiu  i całym sercem jestem za tym, żeby jej pomóc. Prawda jest jednak taka, że ona musi sobie sama pomóc. Na spokojnie, drobnymi kroczkami powinna wprowadzić zmiany na tej chorej Stelli.
15 lutego 2018 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Tak.dokladnie moje kobietki.ja sie go panicznie boje.moja zmienniczja tak mi chaotycznie przekazala zmiane.ja zupelnie z nerwow przestalam sobie tlumaczyc niemiecki i bylo jeszcze gorzej.ze ja niemieckiego nie znam.a tutaj to podstawa.Jeszcze tu jestem i myslalam ze jak wroce do PL to od razu po prochy na uspokojenie (jestem z dniem dzisiejszym 4 dzien)
Tu tak jest.o wszystko pytaj sie pdp i on ci mowi co masz robic. Pan kaze sluga musi.mam 2 godz.pauzy i nawet wyjsc nie moge bo nie moze byc sam w domu
No ale za to ze moja zmienniczka tak jak jajeczko traktowala pdp to jej cos zapisal w testamencie. Wiem zevjej nazwisko widnieje. "Niechcacy" dzis wylukalam.
15 lutego 2018 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Anecie się kazałam otrząsnąć a nie Tobie Kasiu :-) i całym sercem jestem za tym, żeby jej pomóc. Prawda jest jednak taka, że ona musi sobie sama pomóc. Na spokojnie, drobnymi kroczkami powinna wprowadzić zmiany na tej chorej Stelli.

Aaaaaa,no bo już kurna myślałam ,że Ci kontakt z fallusem zaszkodził:):):)I se myslę,Dodzia?Dodzia na mnie  warczy????Warum???Uff uff,ulżyło:):)
15 lutego 2018 22:13 / 4 osobom podoba się ten post
Anettep

Tak.dokladnie moje kobietki.ja sie go panicznie boje.moja zmienniczja tak mi chaotycznie przekazala zmiane.ja zupelnie z nerwow przestalam sobie tlumaczyc niemiecki i bylo jeszcze gorzej.ze ja niemieckiego nie znam.a tutaj to podstawa.Jeszcze tu jestem i myslalam ze jak wroce do PL to od razu po prochy na uspokojenie (jestem z dniem dzisiejszym 4 dzien)
Tu tak jest.o wszystko pytaj sie pdp i on ci mowi co masz robic. Pan kaze sluga musi.mam 2 godz.pauzy i nawet wyjsc nie moge bo nie moze byc sam w domu
No ale za to ze moja zmienniczka tak jak jajeczko traktowala pdp to jej cos zapisal w testamencie. Wiem zevjej nazwisko widnieje. "Niechcacy" dzis wylukalam.

Albo coś rób z tym tyranem,albo żądaj zjazdu do domu.No żesz k..a mać ,że też kosa ,nie trafiła na kamień.Nikt nic tam zrobić nie może?
15 lutego 2018 22:16 / 8 osobom podoba się ten post
kasia63

Aaaaaa,no bo już kurna myślałam ,że Ci kontakt z fallusem zaszkodził:):):)I se myslę,Dodzia?Dodzia na mnie  warczy????Warum???Uff uff,ulżyło:):)

E tam, Dodzia nie warczy na Kasię. Tak się teraz zastanowiłam nad tym zapisem w testamencie PDP Anetty. Mozliwe , zeby w takim stresie testamentu szukać w szufladach PDP? Moze i mozliwe.
15 lutego 2018 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Zjezdzam.we wtorek wlasnie.i oby ten busik byl o jak najszybszej godzinie
15 lutego 2018 22:20
doda1961

E tam, Dodzia nie warczy na Kasię. Tak się teraz zastanowiłam nad tym zapisem w testamencie PDP Anetty. Mozliwe , zeby w takim stresie testamentu szukać w szufladach PDP? Moze i mozliwe.

Nie.nie.nie.taka perfidna to nie jestem.moj pdp poslyguje sie komputetem. (Nie typowym starcem.jeszcze nie ma wieku emerytalnego.od urodzenia jest chory na ciele)a mu pomagalam skanowac.no i tak jakos wylukalam
15 lutego 2018 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

Zjezdzam.we wtorek wlasnie.i oby ten busik byl o jak najszybszej godzinie

jedyna mądra decyzja,jak sobie nie radzisz z dziadkiem i firma cie nie wspiera to miej to w d...pie,bo nerwy które teraz stracisz kiedys dadzą o sobie znać
15 lutego 2018 22:25 / 8 osobom podoba się ten post
doda1961

E tam, Dodzia nie warczy na Kasię. Tak się teraz zastanowiłam nad tym zapisem w testamencie PDP Anetty. Mozliwe , zeby w takim stresie testamentu szukać w szufladach PDP? Moze i mozliwe.

Taa...ale ciekawi mnie , czy ten testament to po polsku , czy po niemiecku , bo jesli po niemiecku to jest mozliwość błędnego odczytania . Może tam napisano , że " pani Kowalska ma zwrócić taką a taką sumę " a nie , że pani Kowalska tą sumę otrzyma ?......Wkurzają mnie takie " niechcące " odczytywania listów i innych .... Jezuskuuu...byłam u Marysi i nawet nie wiedziałam , gdzie ma alkohole , kiedy poprosiła , żeby jej kuzynce koniak polać . Dopiero kuzynka mi pokazała w ktorej szafce . Papiery ..notatniki na wierzchu leżały ....nawet okiem nie rzuciłam , bo po co ?!
15 lutego 2018 22:35
Dlatego napisalam ze widnieje zapis.nie widac tego tutaj ale ten ma kasy jak lodu.z agencji mi powiedzieli ze dobrze placi
15 lutego 2018 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
mój były teściu powtarzał-za pieniądze ksiądz się modli,za pieniądze lud się podli
15 lutego 2018 22:42 / 4 osobom podoba się ten post
Anettep

Tak.dokladnie moje kobietki.ja sie go panicznie boje.moja zmienniczja tak mi chaotycznie przekazala zmiane.ja zupelnie z nerwow przestalam sobie tlumaczyc niemiecki i bylo jeszcze gorzej.ze ja niemieckiego nie znam.a tutaj to podstawa.Jeszcze tu jestem i myslalam ze jak wroce do PL to od razu po prochy na uspokojenie (jestem z dniem dzisiejszym 4 dzien)
Tu tak jest.o wszystko pytaj sie pdp i on ci mowi co masz robic. Pan kaze sluga musi.mam 2 godz.pauzy i nawet wyjsc nie moge bo nie moze byc sam w domu
No ale za to ze moja zmienniczka tak jak jajeczko traktowala pdp to jej cos zapisal w testamencie. Wiem zevjej nazwisko widnieje. "Niechcacy" dzis wylukalam.

Stop!kto jest osoba do kontaktu-z rodziny?pełnomocnik?To co robisz na przerwie to wyłacznie Twoja sprawa!!!Jeśli PDP z  jakichś powodów nie moze sam zostać rodzina ma OBOWIĄZEK zapewnić na te 2 godziny opiekę.Czy te wszystkie problemy zgłosiłaś agencji,co oni na to ???Tak być nie może.Uświadom rodzinie i PDP,że nie jestes na służbie i albo pan pójdzie na kompromisy ,albo zjeżdżasz.Daj sobie i jemu tydzien na ustawienie poprawnych relacji.Musi zrozumiec ,że jesteś wyłącznie po to,żeby mu pomagać a nie po to ,żeby Tobą pomiatał!!! 
15 lutego 2018 22:48 / 10 osobom podoba się ten post
Anettep

Dlatego napisalam ze widnieje zapis.nie widac tego tutaj ale ten ma kasy jak lodu.z agencji mi powiedzieli ze dobrze placi

Anette ...jesli Ci tam źle to zjeżdżaj stamtąd . Po co Ci zainteresowanie , że maja kasy jak lodu ? ...Następnym razem ugryź się w palec zanim coś takiego napiszesz ...o majątku , czy testamentach , bo wygląda to tak , że grzebiesz w czyichś papierach jakbyś czegoś szukała . Nie gniewaj się , ale tak to wygląda ....Polecę słowami ze skeczu z kaberetu  " Ani mru mru "....
Niechcący to można dziewkę z czworaków zbrzuchacić .
15 lutego 2018 22:49
kasia63

Stop!kto jest osoba do kontaktu-z rodziny?pełnomocnik?To co robisz na przerwie to wyłacznie Twoja sprawa!!!Jeśli PDP z  jakichś powodów nie moze sam zostać rodzina ma OBOWIĄZEK zapewnić na te 2 godziny opiekę.Czy te wszystkie problemy zgłosiłaś agencji,co oni na to ???Tak być nie może.Uświadom rodzinie i PDP,że nie jestes na służbie i albo pan pójdzie na kompromisy ,albo zjeżdżasz.Daj sobie i jemu tydzien na ustawienie poprawnych relacji.Musi zrozumiec ,że jesteś wyłącznie po to,żeby mu pomagać a nie po to ,żeby Tobą pomiatał!!! 

Przyjade do domu to wam napisze jak tu bylo.teraz ide spac bo moj pdp budzi sie 1-2 razy w nocy.a o 5.50 mam juz pobudke
15 lutego 2018 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
Anettep

Przyjade do domu to wam napisze jak tu bylo.teraz ide spac bo moj pdp budzi sie 1-2 razy w nocy.a o 5.50 mam juz pobudke

o ja (usunięte),współczuję ci dziewczyno