Zmienniczki 2

16 lutego 2018 23:36
kacperek

W pomieszczeniu za dużo nie zobaczysz. Na zewnątrz zimno ale nie narzekam.
Posiedzimy razem, będę czytał ogłoszenia.

Ty skarbie czytaj a ja jednak pójde spać . Zmeczona trochę jestem . Może se nawet zrobię wolny weekend od forum . Pomyślę , prześpię się z tym .....Dobranoc Kacperek . Sorki , ale nie nadaję się już do towarzystwa . Jeszcze masz z kim popisać ....Maras widzę kręci się tutaj jeszcze ...Anettep ..chyba ...Ywoonne ...czy jakoś tak ( sorki , ale mam problem z zapamiętaniem podwójnych , potrójnych  liter w nickach ....Papatki Kacperek .
 
16 lutego 2018 23:40
Barbara niepowtarzalna

Ty skarbie czytaj a ja jednak pójde spać . Zmeczona trochę jestem . Może se nawet zrobię wolny weekend od forum . Pomyślę , prześpię się z tym .....Dobranoc Kacperek . Sorki , ale nie nadaję się już do towarzystwa . Jeszcze masz z kim popisać ....Maras widzę kręci się tutaj jeszcze ...Anettep ..chyba ...Ywoonne ...czy jakoś tak ( sorki , ale mam problem z zapamiętaniem podwójnych , potrójnych  liter w nickach ....Papatki Kacperek .
 

Przepraszam, myślałem, że masz nockę. Dobranoc.
20 lutego 2018 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

Którą polecasz?

Ja mogę Ci swoją polecić, bo nie mam powodów do narzekań póki co. Chcesz, to napisz do mnie, bo na forum podawać nie będę.
20 lutego 2018 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty skarbie czytaj a ja jednak pójde spać . Zmeczona trochę jestem . Może se nawet zrobię wolny weekend od forum . Pomyślę , prześpię się z tym .....Dobranoc Kacperek . Sorki , ale nie nadaję się już do towarzystwa . Jeszcze masz z kim popisać ....Maras widzę kręci się tutaj jeszcze ...Anettep ..chyba ...Ywoonne ...czy jakoś tak ( sorki , ale mam problem z zapamiętaniem podwójnych , potrójnych  liter w nickach ....Papatki Kacperek .
 

Niektórzy mówią mi po prostu Dżoana Tak mogłam się podpisać.
20 lutego 2018 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

Tak.z agencji.
durna to mniectu zrobila moja zmienniczka.to ona wkrecila ze pdp mnie nie chce i przez caly czas pprzez 3 dni pobytu razem mnie utwierdzala w tym.
Tu nie ja zrezygnowalam.tylko ze mnie.ja tu nic do gadania nie mialam

A tej małpie na czym zależało? Kogoś innego na Twoje miejsce chciała wkręcić czy jak? Człowiek człowiekowi... małpą
20 lutego 2018 15:59
yoann788

A tej małpie na czym zależało? Kogoś innego na Twoje miejsce chciała wkręcić czy jak? Człowiek człowiekowi... małpą

No widzisz.na czym jej zależało.a któż to wie? Człowieka nie ocenia sie po paru godzinach znajomości.
Polak za granicą jak ci nie zaszkodzi to juz ci pomoże
20 lutego 2018 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
Zmienniczka przy przekazywaniu informacji podkreślała jak ważne jest zamykanie drzwi i chowanie kluczy. Pani z demencją i buszuje w nocy. Kiedy się dowiedziała- tuż przed wyjazdem, że babcia za trzy dni idzie do domu opieki to wychodząc w nocy do busa nie obudziła mnie i drzwi nie były zamknięte na klucz. W nocy wstałam zobaczyć, co z nią i okazało się, że jej nie ma. Nie odpowiedziała na telefon, sms. Dopiero po przyjeździe do domu, po moim kolejnym sms-ie odpowiedziała, że nie słyszała w drodze telefonu i źle się czuła. Ale przecież nie tylko ona była w szoku....
20 lutego 2018 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
yoann788

Niektórzy mówią mi po prostu Dżoana :-) Tak mogłam się podpisać.

Łatwiej ...Widzisz , że nawet zapamiętać nie mogłam i Ywonnę z Ciebie zrobiłam ...Dżoano ...A tam ..nie przejmuj się , teraz na forum to moderne nawet jest , że nicki z dwiema , trzema jednakowymi literami ...Jeszcze Izabellla jest ....Moja dawna PDP-na też zaznaczała " r i a " w moim imieniu i to wielokrotnie i było : " Barrrrbaraa " ....i co ...i jeszcze żyję
20 lutego 2018 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
yoann788

Ja mogę Ci swoją polecić, bo nie mam powodów do narzekań póki co. Chcesz, to napisz do mnie, bo na forum podawać nie będę.

A dlaczego uważasz, że można tutaj zamieszczać tylko negatywne opinie ?
20 lutego 2018 17:53
yoann788

Rozpiska :upup: super pomysł. Pomyślę o tym u moich dziadziów. Może uda się wprowadzić jak się babcia nie zbuntuje.

Rozpiska zdaje egzamin na kolonii letniej . Jesteśmy z chorymi podopiecznymi, czasami zmiany zdarzają się bardzo często. Nie wiem jak mozna w takim przypadku pracować z wg grafiku ? . Ale próbuj, może cos zmienisz .
20 lutego 2018 18:59 / 12 osobom podoba się ten post


Tak jest. W pełni się zgadzam. Co to stołówka, żeby rozpiska była? Jak mi zmienniczka taką rozpiskę zostawiła, to się w ogóle do niej nie stosowałam.
No bo co to znaczy, że punkt pierwszy: Podopieczna wstaje o 7.00.
Podopieczna może, ja nie muszę, bo zwyczajowo sypiam do ósmej.
Albo, że co wtorek o godz. 11. 00 przychodzi fizjoterapeuta. A czemu ma mi przychodzić we wtorek właśnie o tej godzinie, jak ja sobie akurat o tej porze oglądam powtórkę ulubionego serialu. Jest tyle dni w tygodniu, niech sobie wybierze jakiś inny, który będzie mi bardziej pasował.
Inny punkt z takiej rozpiski: na śniadanie kromka chleba z masłem, twarożkiem i miodem plus zielona herbata. No kto to widział, żeby dzień w dzień to samo babcia jadła.  Oczywiście, że trzeba zmienić taki monotonny jadłospis, tym bardziej, że babcia już w słusznym wieku i powinna popróbować innych frykasów, bo ileż tej babci zostało. Przecież można podać babci kawior albo inne ośmiorniczki. Niech babcia je, na zdrowie
Summa summarum:  przecież to ja jestem dla podopiecznej, a nie ona dla mnie, więc niech się dostosuje do moich przyzwyczajeń, a nie jakieś rozpiski mi ktoś narzuca. No tak czy nie?
20 lutego 2018 08:58 / 10 osobom podoba się ten post
ewal8



Tak jest. W pełni się zgadzam. Co to stołówka, żeby rozpiska była? Jak mi zmienniczka taką rozpiskę zostawiła, to się w ogóle do niej nie stosowałam.
No bo co to znaczy, że punkt pierwszy: Podopieczna wstaje o 7.00.
Podopieczna może, ja nie muszę, bo zwyczajowo sypiam do ósmej. :lol3:
Albo, że co wtorek o godz. 11. 00 przychodzi fizjoterapeuta. A czemu ma mi przychodzić we wtorek właśnie o tej godzinie, jak ja sobie akurat o tej porze oglądam powtórkę ulubionego serialu. Jest tyle dni w tygodniu, niech sobie wybierze jakiś inny, który będzie mi bardziej pasował. :lol1:
Inny punkt z takiej rozpiski: na śniadanie kromka chleba z masłem, twarożkiem i miodem plus zielona herbata. No kto to widział, żeby dzień w dzień to samo babcia jadła.  Oczywiście, że trzeba zmienić taki monotonny jadłospis, tym bardziej, że babcia już w słusznym wieku i powinna popróbować innych frykasów, bo ileż tej babci zostało. Przecież można podać babci kawior albo inne ośmiorniczki. Niech babcia je, na zdrowie :mniam:
Summa summarum:  przecież to ja jestem dla podopiecznej, a nie ona dla mnie, więc niech się dostosuje do moich przyzwyczajeń, a nie jakieś rozpiski mi ktoś narzuca. No tak czy nie? :smiech3:

No...w sumie to tak. Chociaz......jedna pluje jadem, bo zmienniczka jej nic nie przekazała, a druga , bo co to ktoś będzie jej dyrygował, jak ona wie lepiej. No nie dogodzisz, nie dogodzisz  W kwietniu przyjezdza zmienniczka, dawno tu nie była. Wyrzucę rozpiskę, po co ma się kobieta stresować   A....i telefon też wyłącze...po co ja mam się stresować 


Dyskusja w rozmowach na luzie. O.

20 lutego 2018 19:26 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Rozpiska zdaje egzamin na kolonii letniej . Jesteśmy z chorymi podopiecznymi, czasami zmiany zdarzają się bardzo często. Nie wiem jak mozna w takim przypadku pracować z wg grafiku ? . Ale próbuj, może cos zmienisz .

To ja w takim razie jestem na kolonii, może nie letniej tylko karnej. Wszystko wg grafiku  startujecie 7:00 , czasem mam dylemat typu , jak w 30 iinut ogarnąć dwie czynności po 20 minut? Inaczej stoję za późno na macie.
20 lutego 2018 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

To ja w takim razie jestem na kolonii, może nie letniej tylko karnej. Wszystko wg grafiku  startujecie 7:00 , czasem mam dylemat typu , jak w 30 iinut ogarnąć dwie czynności po 20 minut? Inaczej stoję za późno na macie.

Ja bym to już dawno oddała walkowerem.
20 lutego 2018 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
yoann788

Ja mogę Ci swoją polecić, bo nie mam powodów do narzekań póki co. Chcesz, to napisz do mnie, bo na forum podawać nie będę.

Jak dobra firma to czemu nie chcesz się z nami podzielić?Oj,nieładnie.egoistycznie:(Szkoda:(Z dobrej agencji wiele dziewczyn ichłopaków chętnie by skorzystało.