Zmienniczki 2

20 lutego 2018 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak dobra firma to czemu nie chcesz się z nami podzielić?Oj,nieładnie.egoistycznie:(Szkoda:(Z dobrej agencji wiele dziewczyn ichłopaków chętnie by skorzystało.

Mogę prywatę poprawiać? Znajoma znajomej szuka prywatnie zmienniczki do pana , Parkinson, 71 lat, trzeba pomóc mu wstac. Ok Bielefeld u, możliwość coś?
20 lutego 2018 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
Też coś ! Wyskoczyłaś z tymi propozycjami jak Filip z konopi ...Dodzisława na urolp w Pl ??? ...Doduś  to Kanary...ZEA ...a może  nawet do Bułgarii ...i tam się skryje przed upierdliwą zmienniczką
20 lutego 2018 19:48 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Ja bym to już dawno oddała walkowerem.

Czasem wystarczy zegarek pokazac, ale znikam stąd.
20 lutego 2018 20:03 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też coś ! Wyskoczyłaś z tymi propozycjami jak Filip z konopi ...Dodzisława na urolp w Pl ??? ...Doduś  to Kanary...ZEA ...a może  nawet do Bułgarii ...i tam się skryje przed upierdliwą zmienniczką :smiech3:

Tym razem, Riviera Turecka Barbaro Niepowtarzalna. Rozpiske zabiorę ze sobą , żeby zmienniczce nie kolidowała ani nie przeszkadzała w pracy 
I nie snuć mi tu  teorii spiskowych. Od 5 lat mam normalne zmienniczki, dzięki ktorym mam spokojne urlopy. Z wdzięcznoscią również przyjmują do wiadomosci informacje z rozpiski  Wczesniej bywało róznie 
20 lutego 2018 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Tym razem, Riviera Turecka Barbaro Niepowtarzalna. Rozpiske zabiorę ze sobą:-) , żeby zmienniczce nie kolidowała ani nie przeszkadzała w pracy :-)
I nie snuć mi tu  teorii spiskowych. Od 5 lat mam normalne zmienniczki, dzięki ktorym mam spokojne urlopy. Z wdzięcznoscią również przyjmują do wiadomosci informacje z rozpiski :-) Wczesniej bywało róznie :-)

Jakie tam teorie spiskowe ? ...Ja tam zmienniczkom zostawiałam rozpiski , jeśli o leki chodziło , kiedy sytuacja na szteli wymagała przestrzegania godzin posiłków też pisałam , po to , żeby nie było zgrzytów na linii PDP- opiekunka . Dla mnie też były zostawiane jakieś " ważne " rozpiski a niekiedy nie było ich w ogóle , bo słownie mi powiedziano co i jak ....Zresztą ...w swojej "karierze opiekuńczej " to ja raczej mówiłam , pisałam a zmienniczki tylko przekazywały mi jakieś zmiany , które wystąpiły podczas mojego urlopu ... A na urlopach bywaj sobie gdzie chcesz i odpoczywaj cudnie ....Nikomu nie zabraniam ...ani nie zazdroszczę ...co mi do tego jak ktoś urlopy spędza ...czy z zasięgiem , czy bez . Nie moja działka
20 lutego 2018 20:17 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Tym razem, Riviera Turecka Barbaro Niepowtarzalna. Rozpiske zabiorę ze sobą:-) , żeby zmienniczce nie kolidowała ani nie przeszkadzała w pracy :-)
I nie snuć mi tu  teorii spiskowych. Od 5 lat mam normalne zmienniczki, dzięki ktorym mam spokojne urlopy. Z wdzięcznoscią również przyjmują do wiadomosci informacje z rozpiski :-) Wczesniej bywało róznie :-)

Bo też Dodzisławo miła, rozpiska to bardzo ważna  rzecz.Jej brak i samowola opiekunki w organizacji dnia wprowadza w ustabilizowane życie seniora ogromy niepokój i niezadowolenie.Skoro śniadanie było zawsze 8.15 to ja zupełnie nie rozumiem dlaczego bez żadnych konsultacji, wprowadza się własne porządki i podaje je o 8.25?????W dodatku zamiast ulubionego dżemu z kiwi serwuje się miód, bo niby zdrowszy....Senior 50 lat zawsze na śniadanie jadał dżem z kiwi i denerwuje go ta zmiana,zwłaszcza ,że po 90-tce nawet cysterna miodu go już nie uzdrowi.O dalszej części do tej pory ustalonego przebiegu dnia to nawet nie wspomnę........Gdzie jest rozpiska??????Na kolonie pojechała?????
20 lutego 2018 20:29 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jakie tam teorie spiskowe ? ...Ja tam zmienniczkom zostawiałam rozpiski , jeśli o leki chodziło , kiedy sytuacja na szteli wymagała przestrzegania godzin posiłków też pisałam , po to , żeby nie było zgrzytów na linii PDP- opiekunka . Dla mnie też były zostawiane jakieś " ważne " rozpiski a niekiedy nie było ich w ogóle , bo słownie mi powiedziano co i jak ....Zresztą ...w swojej "karierze opiekuńczej " to ja raczej mówiłam , pisałam a zmienniczki tylko przekazywały mi jakieś zmiany , które wystąpiły podczas mojego urlopu :oczko1:... A na urlopach bywaj sobie gdzie chcesz i odpoczywaj cudnie ....Nikomu nie zabraniam ...ani nie zazdroszczę ...co mi do tego jak ktoś urlopy spędza ...czy z zasięgiem , czy bez . Nie moja działka :buziaki2:

Basiu, mówiąc całkiem poważnie, to każda normalna opiekunka przekazuje Stelle zmienniczce. Najlepiej jak potrafi, oraz zostawia właśnie rozpiskę co i jak, żeby potem nie było zgrzytów miedzy PDP a nową opiekunką. Obie jednak wiemy, ze występują w przyrodzie OPIEKUNKI WSZECHCZASÓW. One wiedzą lepiej i nikt im nie będzie mówił co i jak mają robić. No!
20 lutego 2018 20:32 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Basiu, mówiąc całkiem poważnie, to każda normalna opiekunka przekazuje Stelle zmienniczce. Najlepiej jak potrafi, oraz zostawia właśnie rozpiskę co i jak, żeby potem nie było zgrzytów miedzy PDP a nową opiekunką. Obie jednak wiemy, ze występują w przyrodzie OPIEKUNKI WSZECHCZASÓW. One wiedzą lepiej i nikt im nie będzie mówił co i jak mają robić. No!

No bywają . Wiem ....spotkałam ..." bo ja wiem lepiej ..."
20 lutego 2018 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Bo też Dodzisławo miła, rozpiska to bardzo ważna  rzecz.Jej brak i samowola opiekunki w organizacji dnia wprowadza w ustabilizowane życie seniora ogromy niepokój i niezadowolenie.Skoro śniadanie było zawsze 8.15 to ja zupełnie nie rozumiem dlaczego bez żadnych konsultacji, wprowadza się własne porządki i podaje je o 8.25?????W dodatku zamiast ulubionego dżemu z kiwi serwuje się miód, bo niby zdrowszy....Senior 50 lat zawsze na śniadanie jadał dżem z kiwi i denerwuje go ta zmiana,zwłaszcza ,że po 90-tce nawet cysterna miodu go już nie uzdrowi.O dalszej części do tej pory ustalonego przebiegu dnia to nawet nie wspomnę........Gdzie jest rozpiska??????Na kolonie pojechała?????

Tak. A Druchna Drużynowa rozstawia po kątach....PDP
20 lutego 2018 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Tak. A Druchna Drużynowa rozstawia po kątach....PDP:-)

...i żeby nie było....Druchna celowo przez CH 
20 lutego 2018 22:15
dorotee

Mogę prywatę poprawiać? Znajoma znajomej szuka prywatnie zmienniczki do pana , Parkinson, 71 lat, trzeba pomóc mu wstac. Ok Bielefeld u, możliwość coś?

A od kiedy?
 
21 lutego 2018 05:17 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

To ja w takim razie jestem na kolonii, może nie letniej tylko karnej. Wszystko wg grafiku  startujecie 7:00 , czasem mam dylemat typu , jak w 30 iinut ogarnąć dwie czynności po 20 minut? Inaczej stoję za późno na macie.

Hardcorowa Stelle :(  Nie o to mi chodziło. Miałam na mysli, że często nie da sie zaplanować i ściśle trzymac grafiku ( oprócz podawania leków) . 
21 lutego 2018 07:55
Werska

A od kiedy?
 

Od 8 marca, ona szuka kogoś na stałe najchetnnaj, jakby co to@ 
21 lutego 2018 15:48 / 9 osobom podoba się ten post
doda1961

Basiu, mówiąc całkiem poważnie, to każda normalna opiekunka przekazuje Stelle zmienniczce. Najlepiej jak potrafi, oraz zostawia właśnie rozpiskę co i jak, żeby potem nie było zgrzytów miedzy PDP a nową opiekunką. Obie jednak wiemy, ze występują w przyrodzie OPIEKUNKI WSZECHCZASÓW. One wiedzą lepiej i nikt im nie będzie mówił co i jak mają robić. No!

Ja zawsze zostawiam plan dnia,piszę jak chłop krowie na rowie ze szczegółami najdrobniejszymi,ale tak jak Ty piszesz są takie które dziękują a są i takie które rozumy pozjadały i wiedzą lepiej,tylko potem mają często z pd konflikty.Są i takie które twierdzą że to one sobie pd ustawią,i te mają (usunięte) na starcie.

21 lutego 2018 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Ja zawsze zostawiam plan dnia,piszę jak chłop krowie na rowie ze szczegółami najdrobniejszymi,ale tak jak Ty piszesz są takie które dziękują a są i takie które rozumy pozjadały i wiedzą lepiej,tylko potem mają często z pd konflikty.Są i takie które twierdzą że to one sobie pd ustawią,i te mają (usunięte) na starcie.:-)

I są jeszcze takie, które ustawią sobie pd po swojemu i te mają ....  raj na ziemi    w kategoriach pracy oczywiscie i zdrowego rozsądku.