Dla tych co maja doła 2

21 grudnia 2017 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Może DM masz w pobliżu?

W pobliżu to mam tylko aptekę, ale zawsze mogę poczekać do powrotu do Polski... Będę tu tylko jeszcze dwa tygodnie, a mój stan nie jest "przedzawałowy"... 
21 grudnia 2017 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

W pobliżu to mam tylko aptekę, ale zawsze mogę poczekać do powrotu do Polski... :-) Będę tu tylko jeszcze dwa tygodnie, a mój stan nie jest "przedzawałowy"...  :lol2:

To chyba już lepiej w Polsce kupić. Podejrzewam, że w aptekach ta witamina będzie bardzo droga.
21 grudnia 2017 22:26
MeryKy

To chyba już lepiej w Polsce kupić. Podejrzewam, że w aptekach ta witamina będzie bardzo droga.

Dzięki za info...
22 grudnia 2017 11:11 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

W pobliżu to mam tylko aptekę, ale zawsze mogę poczekać do powrotu do Polski... :-) Będę tu tylko jeszcze dwa tygodnie, a mój stan nie jest "przedzawałowy"...  :lol2:

Ja tez wcinam od pewnego czasu wit. D3.To witamina rozpuszczalna w tluszczach wiec przyjmuje ja co rano wraz z lyzka oleju lnianego (bleee). Ale ja nie o tym. Chcialam powiedziec,ze jesli sie przyjmuje wit.D3 to dobrze kupic taka sparowana z wit. K2. Nie mam czasu teraz na wyklad o tym  dlaczego, bo plusow tego jest kilka jak nie kilkanascie, ale w necie na pewno wszystko napisali dokladnie, i wytlumaczyli lepiej niz ja bym to uczynila;)) Fakt, jest drozsza troche, ale uwazam,ze lepsiejsza.
22 grudnia 2017 11:53 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja tez wcinam od pewnego czasu wit. D3.To witamina rozpuszczalna w tluszczach wiec przyjmuje ja co rano wraz z lyzka oleju lnianego (bleee). Ale ja nie o tym. Chcialam powiedziec,ze jesli sie przyjmuje wit.D3 to dobrze kupic taka sparowana z wit. K2. Nie mam czasu teraz na wyklad o tym  dlaczego, bo plusow tego jest kilka jak nie kilkanascie, ale w necie na pewno wszystko napisali dokladnie, i wytlumaczyli lepiej niz ja bym to uczynila;)) Fakt, jest drozsza troche, ale uwazam,ze lepsiejsza.

Wole te przepisane przez lekarza bo mnie taniej wychodzi. Ja biorę duże dawki. Musiałabym brać po 5 albo po 10 tabletek. To tanio nie wyjdzie.
Reklamują się rózne apteki ale przez internet boję się kupować.  Kto wie co jest w środku?
Czy ktoś ma kontrolę nad tym.
22 grudnia 2017 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wole te przepisane przez lekarza bo mnie taniej wychodzi. Ja biorę duże dawki. Musiałabym brać po 5 albo po 10 tabletek. To tanio nie wyjdzie.
Reklamują się rózne apteki ale przez internet boję się kupować.  Kto wie co jest w środku?
Czy ktoś ma kontrolę nad tym.

Ja wlasnie mam przepisane przez lekarza. Z wit. K2. Miedzy innymi dlatego, zeby chronic naczynia krwionosne. D3 biore 2 razy dziennie po 4000 jednostek. I niestety...darmowe nie sa. Sa drogie.
02 stycznia 2018 13:14 / 1 osobie podoba się ten post
o jejku i ja mam dół wykopany..oby za głęboki nie był
02 stycznia 2018 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zaraz doła dostanę. Na Grand Show dzisiaj się wybieram i od rana mi z nosa kapie.
Już zaczyna mnie boleć od tych smatków. Akurat dzisiaj musiało mnie choróbsko  zaatakować
02 stycznia 2018 19:30 / 4 osobom podoba się ten post
agulek

o jejku i ja mam dół wykopany..oby za głęboki nie był :do bani:

Ja kopałam cały dzień,zamiast odpoczywać jak Pdp była w swoim przedszkolu.Ale jak wróciła-taki zamęt wprowadziła,że dół szybko zasypałam.Mam nadzieję,że Ty też!!!!!
03 stycznia 2018 10:50 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja zaraz doła dostanę. Na Grand Show dzisiaj się wybieram i od rana mi z nosa kapie.
Już zaczyna mnie boleć od tych smatków. Akurat dzisiaj musiało mnie choróbsko  zaatakować :strzela z bicza:

Aj tam, aj tam  Zrobisz Grand Show w domu pdp i będzie gitara i wszyscy skorzystają na tym. A nie sama sie będziesz bawiła  Egoistka. A dziadki to co ???
03 stycznia 2018 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Aj tam, aj tam :-) Zrobisz Grand Show w domu pdp i będzie gitara i wszyscy skorzystają na tym. A nie sama sie będziesz bawiła :hihi: Egoistka. A dziadki to co ???

Dalej mnie trzyma a jadę na inną sztelę. Nic tylko się pochlastać 
03 stycznia 2018 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
Dla tych co mają doła - nie wiem czy chodzę taka radosna, bo jestem na miłym zleceniu, czy może dlatego że już zaraz spotkam się z bliskimi, ale w tym wszystkim widzę to, że mamy nowy rok a to nowe szanse i nowe przedsięwzięcia. Nie dajmy się złym fluidom - do działania, kobietki! :D
03 stycznia 2018 14:16 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Dalej mnie trzyma a jadę na inną sztelę. Nic tylko się pochlastać :strzela z bicza:

Się nie biczuj , tylko lecz ... czyli garnek z ankoholem na gaz i zakąś czosnkiem .
03 stycznia 2018 14:52 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja zaraz doła dostanę. Na Grand Show dzisiaj się wybieram i od rana mi z nosa kapie.
Już zaczyna mnie boleć od tych smatków. Akurat dzisiaj musiało mnie choróbsko  zaatakować :strzela z bicza:

Zakup sobie sól fizjologizną w ampułkach i wlewaj w kinol-działa ekspresowo.Jak nie masz  możliwości to sama zrób roztwór i nawilżaj nosek.
29 stycznia 2018 17:57
A zdarza się wam brać jakieś ziołowe specyfiki na stres? Nie wiem, czy to pogoda, czy różne kłopoty ale nie daje już sobie rady... Macie coś godnego polecenia? Czy np. takie tabletki byłyby skuteczne? Jak sądzicie?