Na wyjeździe #22

27 marca 2015 22:23
ORIM

moj e-mail masz w profilu
 

ok
27 marca 2015 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Jestem w Gelsenkirchen a mój kontrakt jest do 21 kwietnia .......Warunki w domu są znakomite ,ale pozostała reszta dramat .........Zrozumiałabym gdyby to była przeciętna rodzina .Orim to jest bardzo dobrze usytuowana rodzina........Na prawdę są bardzo bogaci ........sama firma mnie o tym fakcie poinformowała 

Sorry Lena,ale to w Twoim interesie leży walka o swoją egzystencję na steli.
Nie zrozum mnie źle,bo nie jestem Twoim wrogiem,-ale jak mogłaś na to pozwolić???
Kto da radę pszeżyć za 20 euro miesięcznie??!!!
 
27 marca 2015 22:30 / 2 osobom podoba się ten post
ewelin1

Chyba sobie żartujesz!!!
Dlaczego to robisz??
Nie masz w umowie zapewnionego wyżywienia??
 

Mam w umowie zapewnione wyżywienie .Po prostu nie można przebić  muru głową .Nie mogę wyegzekwować podstawowych rzeczy dla babci chodzi by pieluch .Babcia strasznie moczy się w nocy ,podpaskę którą stosuje nie wystarcza .Ewelin to jest jakieś nieporozumienie .Ale fryzjer za 60 euro jest regularnie co dwa tygodnie plus napiwek dla fryzjerki w postaci 20 euro
27 marca 2015 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
ewelin1

Sorry Lena,ale to w Twoim interesie leży walka o swoją egzystencję na steli.
Nie zrozum mnie źle,bo nie jestem Twoim wrogiem,-ale jak mogłaś na to pozwolić???
Kto da radę pszeżyć za 20 euro miesięcznie??!!!
 

żle mnie rozumiesz .Do tych pieniędzy które dostaje 50 euro tygodniowo ale zdarza się ze syn zapomina ze trzeba dac na utrzymanie .To nie ja pozwoliłam na takie praktyki ,  tylko dziewczyna która tu była .Kiedyś  pisałam w poście na ten temat że dziewczyny przyjeżdzaja i doprowadzają do takich sytuacji  .Jej podobno z 50 euro jeszcze zostawało ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 marca 2015 22:38 / 3 osobom podoba się ten post
lena46

Mam w umowie zapewnione wyżywienie .Po prostu nie można przebić  muru głową .Nie mogę wyegzekwować podstawowych rzeczy dla babci chodzi by pieluch .Babcia strasznie moczy się w nocy ,podpaskę którą stosuje nie wystarcza .Ewelin to jest jakieś nieporozumienie .Ale fryzjer za 60 euro jest regularnie co dwa tygodnie plus napiwek dla fryzjerki w postaci 20 euro

W to wszystko o czym piszesz to aż trudno uwierzyć, Jak agencja moze sie na to zgadzać, to już przesada, przecież nie jesteś tam pierwsza i nie ostatnia, chrzaniłabym te zarobione pieniądze jako agencja i jako opiekunka, może fryzjerkę by wtedy poprosili o pomoc przy opiece, babcia musi dobrze wyglądać dla sąsiadów, o napiwkach też pewnie wszyscy dookoła wiedzą, ale co dzieje się za zamkniętymi drzwiami to wiesz tylko ty, ja to bym ich normalnie szantażem wzięła, sknerusów jednych, powiedziałabym że pójdę do sąsiadów poprosić o jedzenie bo głodna jestem , poważnie i gdzieś bym miała agencję. 
27 marca 2015 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
Dagmara

W to wszystko o czym piszesz to aż trudno uwierzyć, Jak agencja moze sie na to zgadzać, to już przesada, przecież nie jesteś tam pierwsza i nie ostatnia, chrzaniłabym te zarobione pieniądze jako agencja i jako opiekunka, może fryzjerkę by wtedy poprosili o pomoc przy opiece, babcia musi dobrze wyglądać dla sąsiadów, o napiwkach też pewnie wszyscy dookoła wiedzą, ale co dzieje się za zamkniętymi drzwiami to wiesz tylko ty, ja to bym ich normalnie szantażem wzięła, sknerusów jednych, powiedziałabym że pójdę do sąsiadów poprosić o jedzenie bo głodna jestem , poważnie i gdzieś bym miała agencję. 

Dagmara wszystko wygląda dokładnie jak piszesz .Wygląd babci dla ludzi ....................Wszystko pięknie ładnie Kamuflaż pierwsza klasa ,ale co jest po drugiej stronie lustra tylko ja wiem ......
27 marca 2015 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
Dagmara

W to wszystko o czym piszesz to aż trudno uwierzyć, Jak agencja moze sie na to zgadzać, to już przesada, przecież nie jesteś tam pierwsza i nie ostatnia, chrzaniłabym te zarobione pieniądze jako agencja i jako opiekunka, może fryzjerkę by wtedy poprosili o pomoc przy opiece, babcia musi dobrze wyglądać dla sąsiadów, o napiwkach też pewnie wszyscy dookoła wiedzą, ale co dzieje się za zamkniętymi drzwiami to wiesz tylko ty, ja to bym ich normalnie szantażem wzięła, sknerusów jednych, powiedziałabym że pójdę do sąsiadów poprosić o jedzenie bo głodna jestem , poważnie i gdzieś bym miała agencję. 

Dobre - muszę zapamiętać tą groźbę pójścia do sąsiadów po jedzenie. Nie wiadomo gdzie się jeszcze trafi, warto mieć asy w rękawie:)
27 marca 2015 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Mam w umowie zapewnione wyżywienie .Po prostu nie można przebić  muru głową .Nie mogę wyegzekwować podstawowych rzeczy dla babci chodzi by pieluch .Babcia strasznie moczy się w nocy ,podpaskę którą stosuje nie wystarcza .Ewelin to jest jakieś nieporozumienie .Ale fryzjer za 60 euro jest regularnie co dwa tygodnie plus napiwek dla fryzjerki w postaci 20 euro

Ja nie mam takich problemow, ale podobne podejscie pdp i rodziny do nie pokazowyvh produktow, pampetsy drogie, krzeslo toaletowr drogie, lozko za waskie bo szkoda kasy na ponadstandardowe
na prysznic szkoda mam jezioro w parku, ale pomadki Chanel,woda Chanel, lakier Chanel:)))
27 marca 2015 22:44
lena46

żle mnie rozumiesz .Do tych pieniędzy które dostaje 50 euro tygodniowo ale zdarza się ze syn zapomina ze trzeba dac na utrzymanie .To nie ja pozwoliłam na takie praktyki ,  tylko dziewczyna która tu była .Kiedyś  pisałam w poście na ten temat że dziewczyny przyjeżdzaja i doprowadzają do takich sytuacji  .Jej podobno z 50 euro jeszcze zostawało ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aaaa okej....faktycznie tego,że dokładasz do 50 ojro nie doczytałam..no ale i tak powinnaś walczyć o swoje.
Przedstawiaj rodzinie PDP rachunki przed nos.
27 marca 2015 22:45
lena46

Dagmara wszystko wygląda dokładnie jak piszesz .Wygląd babci dla ludzi ....................Wszystko pięknie ładnie Kamuflaż pierwsza klasa ,ale co jest po drugiej stronie lustra tylko ja wiem ......

jeszcze duzo czasu przed Tobą, zrób coś z tym, rozumiem do miesiąca mozna sie przemęczyć, ale nie tyle czasu
27 marca 2015 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Dobre - muszę zapamiętać tą groźbę pójścia do sąsiadów po jedzenie. Nie wiadomo gdzie się jeszcze trafi, warto mieć asy w rękawie:)

no k......., w ten sam dzień stówkę byś dostała na drobne wydatki :)
27 marca 2015 22:51 / 4 osobom podoba się ten post
Tak zrobiła Bułgarka pracującą po sąsiedzku - po kilku telefonach bezskutecznych do syna pdp,przyszła do nas pożyczyć bułki...synek zjawił sie po południu i przepraszał i pytal czy ma odkupić te bułki...:) Potem nigdy juz Sofi nie miała problemów z kasą na jedzenie
27 marca 2015 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
ewelin1

Aaaa okej....faktycznie tego,że dokładasz do 50 ojro nie doczytałam..no ale i tak powinnaś walczyć o swoje.
Przedstawiaj rodzinie PDP rachunki przed nos.

Mam wszystkie rachunki .Powiedziała ze babci kupiłam jedzenie i musi mi oddać 12 euro .....Przez godzinę siedział i liczył i podliczał wyliczał........ A wyraz twarzy miała jakby siedziała na dynamicie .......Po ciężkim wyzwaniu matematycznym przyniósł mi pieniądze .Chemie na kartce spisałam i poprosiłam o zakup .......To powiem szczerze ze bardzo był zaskoczony ........
27 marca 2015 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Dagmara

jeszcze duzo czasu przed Tobą, zrób coś z tym, rozumiem do miesiąca mozna sie przemęczyć, ale nie tyle czasu

Jestem tu do 21 kwietnia .Przeżyje .Co mnie nie zabije to mnie wzmocni........Szkoda mi tylko babci ,bo ona tak bardzo  przywiązała  się  do mnie .Jak przyjechałam to była w jednej sukience przez dwa miesiące .Nikt jej nie przebierał .Z brudu była sztywna .........Jest teraz zadbana ,a w domku mamy jak w pudełeczku ........
27 marca 2015 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
lena46

Mam wszystkie rachunki .Powiedziała ze babci kupiłam jedzenie i musi mi oddać 12 euro .....Przez godzinę siedział i liczył i podliczał wyliczał........ A wyraz twarzy miała jakby siedziała na dynamicie .......Po ciężkim wyzwaniu matematycznym przyniósł mi pieniądze .Chemie na kartce spisałam i poprosiłam o zakup .......To powiem szczerze ze bardzo był zaskoczony ........

A w dooopie było jego zaskoczenie!!
Za każdym razem tak rób to mu się znudzi i będzie Ci dawał kwotę adekwatną do realii zakupów,-walcz o to i nie matrw się o jego ciśnienie.