Na wyjeździe #23

21 kwietnia 2015 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

hi hi hi.... to dorzucę jeszcze trochę : od zeszłego tygodnia weszła nowa taryfa mandatów , nie sypnę kwotami , bo nie pamiętam  szczegółowo , ale zajęcie miejsca dla inwalidy kosztuje obecnie 8 stówek .... :(   zaczęłam przechodzić grzecznie po pasach , bo to też podrożało... i nie palę w miejscach publicznych.... :(  i nawet rowerem nie śmigam tylko pełzam.....
Znalezione obrazy dla zapytania karmnik dla sępów
 

w miejscach publicznych nigdy nie palilam teraz pale w miejscu publicznym u siebie na ogrodku :))))))))))))) a w DE wogole nie pale samochodem nie jezdze wiec mnie to nie dotyczy....a po pasach zawsze chodze.......jeszcze mandatu nie dostalam............................jaka ja grzeczna jestem?
21 kwietnia 2015 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

w miejscach publicznych nigdy nie palilam teraz pale w miejscu publicznym u siebie na ogrodku :))))))))))))) a w DE wogole nie pale samochodem nie jezdze wiec mnie to nie dotyczy....a po pasach zawsze chodze.......jeszcze mandatu nie dostalam............................jaka ja grzeczna jestem?

Jaka grzeczna !!! I jak ma ten biedny budżet nie upaść ???!!! Załamka ! Totalna załamka !  ;)
21 kwietnia 2015 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

Jaka grzeczna !!! I jak ma ten biedny budżet nie upaść ???!!! Załamka ! Totalna załamka !  ;)

no dobra od jutra sie postaram lepiej :))))))))))))))))))))))
21 kwietnia 2015 21:57 / 9 osobom podoba się ten post
tyciek

hi hi hi.... to dorzucę jeszcze trochę : od zeszłego tygodnia weszła nowa taryfa mandatów , nie sypnę kwotami , bo nie pamiętam  szczegółowo , ale zajęcie miejsca dla inwalidy kosztuje obecnie 8 stówek .... :(   zaczęłam przechodzić grzecznie po pasach , bo to też podrożało... i nie palę w miejscach publicznych.... :(  i nawet rowerem nie śmigam tylko pełzam.....
Znalezione obrazy dla zapytania karmnik dla sępów
 

A ja myslałam,że tylko polska policja robi w balona kierowców,a dziś spotkałam na chodniku przenośny radar! Jakaś babka przebiegla na drugą stronę nie na pasach i jak ten radar zobaczyla to sie wystraszyla,ze sobie zdjecie zrobila hhhahha.
Wogole to zanim do tego radaru doszlam to mijały mnie auta i puszczaly dlugie swiatla,zastanawialam sie o co im chodzi,wreszcie sprawdzilam zamek w spodniach i okazalo się ,ze suwak się odsunął i myslalam,zę to dlatego na mnie tymi swiatlami migali hahahahahah
Dopiero potem zobaczylam ,ze się ostrzegali hahahahh No śmialam się potem pół drogi hahahah
22 kwietnia 2015 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
Nie denerwuj się Berdi,obyś następnym razem trafiła tak jak ja- opieknka domu :)
22 kwietnia 2015 12:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś postanowiłam zrobic sobie dzień lenia,bo przez tą ceremonię,straszne zamieszanie jest. Dziś np. przyjeżdża pani z rodziny,całkiem młoda bo 77-letnia ,w związku z tym muse tą panią się zając do przyjazdu syna.
Upiekłam ciasto,przygotowałam pokój,no i czekam...
22 kwietnia 2015 13:22 / 3 osobom podoba się ten post
Tak, do podjęcia decyzji przekonała mnie ostatecznie moja dobra koleżanka,która wróciła z upiornej szteli.
Powiedziałam synowi,że jesli mam tu zostać to musi to zgosić w agencji i on tak zrobił,potem ja potwierdziłam ,że zostaje do konca maja...narazie.
22 kwietnia 2015 13:33 / 6 osobom podoba się ten post
No ale to nie jest tak,że nic nie robie,bo chyba bym oszalała. Podjęłam się podlewania trawnika i koszenia go,w domu muszę czasem odkurzyc,syn wpada czasem wieczorami,musze mu coś ugotować,poza tym biegam po mieście,a to już bardzo wyczerpuje :))))))
Pewnie juz mi się tak dobrze nie trafi,więc korzystam.
 
22 kwietnia 2015 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
Ja najwiecej miałam wolnego półtora miesiąca. Pdp był w szpitalu a ja zwiedzałam okolicę. Nawet przez Ocet pieszo przeszłam :))) Tydzień byłam w gościach u kuzynowstwa w Kolonii. Zwiedziłam oczywiście katedrę.
 

 
22 kwietnia 2015 13:40 / 4 osobom podoba się ten post
Poszlam wczoraj do Rossmana i kupiłam 5 paczek Haribo imbirowego. Położyłam tak dla picu w salaterce kilka sztuk ,a resztę mam w swoim pokoju i podżeram :)) Niestety syn tez sie w tym Haribo rozsmakował...ale na szczęcie rzadko tu bywa więc mi nie wyjada hahahaha
22 kwietnia 2015 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
agrafka

Właśnie mój narzeczony do mnie dzwonil z tą samą informacją. Będziemy musieli wcześniej kupić alkohol na wesele, bo  36 zł za butelkę wódki to drogooooo.

Ja nawet nie wiem po ile jest wódka??? :(
22 kwietnia 2015 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
Mam wolne.Moj pdp pojechał z koleżanką na kawę.Chciał wprawdzie żebym pojechała z nimi ale spytałam A po co ci dwie kobiety? On odpowiedział A żeby mi lepiej było ( ! ).Jednak zostałam.W jego wieku to mogłoby być niebezpieczne.
22 kwietnia 2015 16:43
Marta

Mam wolne.Moj pdp pojechał z koleżanką na kawę.Chciał wprawdzie żebym pojechała z nimi ale spytałam A po co ci dwie kobiety? On odpowiedział A żeby mi lepiej było ( ! ).Jednak zostałam.W jego wieku to mogłoby być niebezpieczne.

Pożałowałaś dziadkowi mocniejszych przeżyć.
22 kwietnia 2015 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Do czego to doszło żeby uczyć się chodzić...na szpilkach,przeciez my powinnyśmy szkodliwe brać,bo w naszej pracy zapominamy jak się chodzi,a potem trzeba od nowa się uczyć ,i kto nam to wynagrodzi? My -opiekunki to jak zwykle mamy przechlapane :)))
22 kwietnia 2015 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie zapomniałam,ja nigdy nie umiałam:(