Projektanci osób starszych

12 maja 2015 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

tego swiatu to pol swiatu ! ha ha tylko kobiet jest wiecej jakby ha ha ha

Nie , żebym sie czepiała , aleeeee : " tego kwiatu to pół światu " ........ależ Ty masz branieeeeee , fiu , fiu , fiu ))))))))))))
12 maja 2015 21:53 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie , żebym sie czepiała , aleeeee : " tego kwiatu to pół światu " ........ależ Ty masz branieeeeee , fiu , fiu , fiu :-)))))))))))))

czeski błąd ha ha sorry
Z tym braniem to tylko taki szum na forum hihi Wiesz jak to jest 400,500,600 km od delikwenta to mozna poszpanowac hihihi
12 maja 2015 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
Czy w czwartek sklepy są pozamykane? Kurcze muszę zakupy zrobić bo syn projektu ma przyjechac,a w lodówce tylko moje jedzenie,nic dla chłopa 2-metrowego.
12 maja 2015 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Czy w czwartek sklepy są pozamykane? Kurcze muszę zakupy zrobić bo syn projektu ma przyjechac,a w lodówce tylko moje jedzenie,nic dla chłopa 2-metrowego.

To Ty wciagaj galoty i biegusiem jutro po zakupy,czym uraczysz synu ?? Zamknieto w czwartek  
12 maja 2015 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

czeski błąd ha ha sorry
Z tym braniem to tylko taki szum na forum hihi Wiesz jak to jest 400,500,600 km od delikwenta to mozna poszpanowac hihihi

To też napisałam , że się nie czepiam ))......nie mów hop , póki nie przeskoczysz !...... Rwią Cię równiutko , ino przebierać i brać ))))))))))
12 maja 2015 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

To też napisałam , że się nie czepiam :-)))......nie mów hop , póki nie przeskoczysz !...... Rwią Cię równiutko , ino przebierać i brać :-)))))))))))

A co na targu jakims jestesmy czy co??, przebierac,brac i w zeby zagladac jeszcze moze  
12 maja 2015 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Czy w czwartek sklepy są pozamykane? Kurcze muszę zakupy zrobić bo syn projektu ma przyjechac,a w lodówce tylko moje jedzenie,nic dla chłopa 2-metrowego.

A co tym razem zaserwujesz ?Krewetki już były:)Hi hi hi.
12 maja 2015 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A co tym razem zaserwujesz ?Krewetki już były:)Hi hi hi.

No były i nic się nie stało hahahahhh
 
12 maja 2015 22:17
wichurra

Inzynier to nie wiem. Moj dziadek byl inzynierem i nikt go tak nie tytułował. Na korespondencji tez tego nie bylo. Ale spawdze co i jak z tym inzynierem.

Wichurrka, a nie spotkałaś się z tytułem: doktor inżynier?-ja często - nie tylko w DE, ale również w Austrii :)
 
U  nich tytuł doktora (w każdej dziedzinie), profesora, inżyniera - jest używany również w stosunkach prywatnych.....magister czy docent -absolutnie nie!
 
 
 
 
12 maja 2015 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

A co na targu jakims jestesmy czy co??, przebierac,brac i w zeby zagladac jeszcze moze :-) :-) :-) :-) 

Kiedys dawno przeczytalem w jakiejs piekarni,ale chyba pasuje ha ha
" Towar macany,nalezy do macanta" hihihi
12 maja 2015 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No były i nic się nie stało hahahahhh
 

Widać chłop potrzebuje silniejszej rozgrzewki-zrób coś z chili:):)Rozgrzeje sie jak bokser przed wejściem na ring:):):):)
12 maja 2015 22:18
ivanilia40

Czy w czwartek sklepy są pozamykane? Kurcze muszę zakupy zrobić bo syn projektu ma przyjechac,a w lodówce tylko moje jedzenie,nic dla chłopa 2-metrowego.

O Boze !!! Ratunku !!!! 
Niech pomysli jak taki duzy ze zakupy trzeba sobie zrobic hihihi
12 maja 2015 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Widać chłop potrzebuje silniejszej rozgrzewki-zrób coś z chili:):)Rozgrzeje sie jak bokser przed wejściem na ring:):):):)

.....i nasz rodzimy rosołek z duża ilością lubczyka ! ))))))))
12 maja 2015 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

To też napisałam , że się nie czepiam :-)))......nie mów hop , póki nie przeskoczysz !...... Rwią Cię równiutko , ino przebierać i brać :-)))))))))))

z przebieraniem to raczej cieko hihihi malo nas chlopow tutaj.Trza brac co w rece wpadnie hihi
12 maja 2015 22:22 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Widać chłop potrzebuje silniejszej rozgrzewki-zrób coś z chili:):)Rozgrzeje sie jak bokser przed wejściem na ring:):):):)

Chilli tez juz było,ale po zjedzeniu wypil butelke wody :)