W domu # 6

19 marca 2016 16:27 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

czy moja trauma nie ma końca ?
7 marca odeszła moja mamuśka, a teraz dostalam telefon , że brat jest szpitalu konający

Bietko, przytulam serdecznie... Jeśli będziesz czegoś potrzebowała to daj znać... Masz moją modlitwę i intencję jutro...
Mnóstwo siły i wiary Ci życzę kochana...
19 marca 2016 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

czy moja trauma nie ma końca ?
7 marca odeszła moja mamuśka, a teraz dostalam telefon , że brat jest szpitalu konający

Słów mi brak...))))
19 marca 2016 17:14 / 5 osobom podoba się ten post
witam z domciu :)
zaganiana jestem, świąteczne porządki cały dzień, w międzyczasie zrobiłam obiad, teraz pieke ciacho :)
i reaktywowałam bloga, także zapraszam jak cos ;)
wieczorem przyjedzie mój Men, także wszystko jest super póki co :)
trzymajcie się!!!! :*
19 marca 2016 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

czy moja trauma nie ma końca ?
7 marca odeszła moja mamuśka, a teraz dostalam telefon , że brat jest szpitalu konający

Jejku......bardzo to przykre oj bardzo.......i jest mi też z tego powodu przykro......miej nadzieję wszyscy Cię tu wspieramy w myslach i modlitwie
19 marca 2016 18:28 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

czy moja trauma nie ma końca ?
7 marca odeszła moja mamuśka, a teraz dostalam telefon , że brat jest szpitalu konający

Bieta nie wiem jak Cię pocieszyć  trochę Ci się ostatnio dostało. Będę trzymała za Ciebie żebyś poradziła sobie z tym wszystkim. Widocznie taka kolej rzeczy. Każdy ma swoją swieczkę i nie pomogą żale i pretensje. Trzeba to zaakceptować, nawet jak boli. Może wtedy będzie Ci lżej 
19 marca 2016 20:51 / 1 osobie podoba się ten post
Bieta tak mi przykro.To tylko słowa.Nie wiem,czy to coś ci pomoże.Silną bądź.
20 marca 2016 06:28 / 4 osobom podoba się ten post
W domu fajnie jest.
wczoraj miałam robione zdjęcia oraz rozmawiałam przez mikrofon bo Pan Redaktor, Reporter zadawał mi pytania.
To związane z moją ''działalnością'' poza praca.
Ale nie chce się chwalic, żeby nie było,,,,,,,,,????
Fajny dzien miałam. Dzisiejszy Dzien też będzie fajny bo zaraz idę do Kościoła pomodlę się, wyciszę.
To mi dodaje siły i odwagi do życia, żeby się cieszyc i byc dobrym Człowiekiem.
Pozdrawiam Wszystkich, którzy są w domu.
20 marca 2016 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

W domu fajnie jest.
wczoraj miałam robione zdjęcia oraz rozmawiałam przez mikrofon bo Pan Redaktor, Reporter zadawał mi pytania.
To związane z moją ''działalnością'' poza praca.
Ale nie chce się chwalic, żeby nie było,,,,,,,,,????
Fajny dzien miałam. Dzisiejszy Dzien też będzie fajny bo zaraz idę do Kościoła pomodlę się, wyciszę.
To mi dodaje siły i odwagi do życia, żeby się cieszyc i byc dobrym Człowiekiem.
Pozdrawiam Wszystkich, którzy są w domu. :swiety:

Nooo, teraz to już się pochwal, bo pypcia zaraz dostanę :)
20 marca 2016 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

W domu fajnie jest.
wczoraj miałam robione zdjęcia oraz rozmawiałam przez mikrofon bo Pan Redaktor, Reporter zadawał mi pytania.
To związane z moją ''działalnością'' poza praca.
Ale nie chce się chwalic, żeby nie było,,,,,,,,,????
Fajny dzien miałam. Dzisiejszy Dzien też będzie fajny bo zaraz idę do Kościoła pomodlę się, wyciszę.
To mi dodaje siły i odwagi do życia, żeby się cieszyc i byc dobrym Człowiekiem.
Pozdrawiam Wszystkich, którzy są w domu. :swiety:

Nie pisz "działalnoscią" bo zaraz sobie pomysle Powodzenia , bo wiem jaka to szlachetna działalnośc .
20 marca 2016 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nooo, teraz to już się pochwal, bo pypcia zaraz dostanę :)

Z tego co pamiętam, o działalność bezinteresowną chodzi wobec potrzebujących...chyba
Kobieta o wielkim sercu
20 marca 2016 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

W domu fajnie jest.
wczoraj miałam robione zdjęcia oraz rozmawiałam przez mikrofon bo Pan Redaktor, Reporter zadawał mi pytania.
To związane z moją ''działalnością'' poza praca.
Ale nie chce się chwalic, żeby nie było,,,,,,,,,????
Fajny dzien miałam. Dzisiejszy Dzien też będzie fajny bo zaraz idę do Kościoła pomodlę się, wyciszę.
To mi dodaje siły i odwagi do życia, żeby się cieszyc i byc dobrym Człowiekiem.
Pozdrawiam Wszystkich, którzy są w domu. :swiety:

Hmmm ...... "działalność" ???  mnie osobiście natychmiast nasuwa się dalszy człon pojęcia, czyli ...... działalność przestepcza 
Przyznaj się !!
20 marca 2016 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Hmmm ...... "działalność" ???  mnie osobiście natychmiast nasuwa się dalszy człon pojęcia, czyli ...... działalność przestepcza :lol1:
Przyznaj się !!

No to już wiem :) Ona Lisa szefuje facetom w czerni, pomagającym dzieciom :) Taka mafia może być :)
20 marca 2016 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No to już wiem :) Ona Lisa szefuje facetom w czerni, pomagającym dzieciom :) Taka mafia może być :)

Poczekaj, niech się sama przyzna  
20 marca 2016 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Z tego co pamiętam, o działalność bezinteresowną chodzi wobec potrzebujących...chyba
Kobieta o wielkim sercu:swiety:

20 marca 2016 13:03 / 1 osobie podoba się ten post
bietka, wiesz że nie masz wpływu na tą sytuację, musi byc jak jest.Jestesmy przelotem na tym padole a cierpienie i radości są nam  pisane. Teraz doświadczasz, tego najgorszego i cięzko Ci bardzo bardzo. Brakuje słów. Trzymaj się z nadzieja na lepsze.