W domu # 6

15 sierpnia 2015 09:19 / 7 osobom podoba się ten post
Zaczynają się ostatnie dwa tygodnie mojej wolności. Wczoraj nawiedziłam morze - fale i woda super.
Dziś zaplanowana wizyta na Jarmarku Kulinarnym w Czarnej Dąbrówce - niedalekiej gminie. Jutro wyjazd do Rumii i pewnie zaliczymy Rewę i spotkanie z rodziną . Od poniedziałku będę trochę przywiązana - zaczynam rehabilitację.
15 sierpnia 2015 11:12 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Zaczynają się ostatnie dwa tygodnie mojej wolności. Wczoraj nawiedziłam morze - fale i woda super. :-)
Dziś zaplanowana wizyta na Jarmarku Kulinarnym w Czarnej Dąbrówce - niedalekiej gminie. Jutro wyjazd do Rumii i pewnie zaliczymy Rewę i spotkanie z rodziną :-). Od poniedziałku będę trochę przywiązana - zaczynam rehabilitację.

Napraw się i przyjeżdżaj :)
15 sierpnia 2015 18:26 / 4 osobom podoba się ten post
Nie wiem jak mam uczcić "przeszłą burzę" zapowiadało sie groźnie pomruki słyszałam na dobre pół godziny przed.A w  efekcie ? jak cnotliwa panienka mimochodem  uroniła pare łez i odpłyneła majestatycznie  na południe kraju.Dachy parowały jednak, temp. dała sie we znaki.Zachmurzone niebo ale czy jeszcze cos kapnie  to trudno powiedzieć. Ochłodziło sie o 10 st.C, to sporo.Siedzę sobie, mam przed soba talerz z ogórkami małosolnymi w garnku glinianym smalec z cebulą i czosnkiem.A co tam krewetki,kalamary i kawior - pozwalam sobie na luksus.A, jeszcze i to
15 sierpnia 2015 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
Pada ! już po burzy , ale lało jak z cebra , już mniej , ale jeszcze pada - pierwszy raz od dwóch tygodni ! ...Słonecznie pewnie chmury dmuchała w moją stronę , bo burza nadeszła od " jej " Piotrkowa Tryb. . Słonecznie jeśli czytasz - dzięki ....czasem ( dość często ) mnie wk..urzałaś , ale dobre z Ciebie dziecko , żeś dmuchnęła w " moją " stronę , musiałaś się namęczyć , żeby tak 40 km ? musi płuca masz mocne , niepaląca jesteś
15 sierpnia 2015 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pada ! już po burzy , ale lało jak z cebra , już mniej , ale jeszcze pada - pierwszy raz od dwóch tygodni ! ...Słonecznie pewnie chmury dmuchała w moją stronę , bo burza nadeszła od " jej " Piotrkowa Tryb. . Słonecznie jeśli czytasz - dzięki :-)....czasem ( dość często ) mnie wk..urzałaś , ale dobre z Ciebie dziecko , żeś dmuchnęła w " moją " stronę , musiałaś się namęczyć , żeby tak 40 km ? musi płuca masz mocne , niepaląca jesteś :-):-):-)

Barabasia, ja Ci posle deszcz ( ile tylko chcesz) ale z burza!!!! znowu wieczor przychodzi i slychac to cholerstwo. Moc regulatora dzwieku w TV u dziadkow ma swoja granice i nie moge juz bardziej zglosnic , aby babka nie slyszala burzy. Znowu czeka mnie nocka na dole z dziadkami:(
16 sierpnia 2015 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
To jesteśmy po Święcie Śliwki:) Było super,Darek wstawi krótki reportaż w wątku Świetokrzyskie:)
17 sierpnia 2015 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Już jestem w domku
Kolejna porcja''sindbadowych mądrości''TKM-co oznacza ten skrót ?
Ja już wiem
17 sierpnia 2015 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Już jestem w domku :-)
Kolejna porcja''sindbadowych mądrości''TKM-co oznacza ten skrót ?
Ja już wiem :-)

zajrzałam do wikipedii i szczęka mi opadła,taki skrót uzywaja politycy dowiedziałam się ale nie zacytuje
17 sierpnia 2015 21:27 / 7 osobom podoba się ten post
Ja juxz tez w domku po20 godzinach jazdy w deszczu i burzy,troszke urlopu czyli relaks z przyjaciolmi i nie tylko.zycze milego urlopu ci ktory odpoczywaja
17 sierpnia 2015 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
serce78

Ja juxz tez w domku po20 godzinach jazdy w deszczu i burzy,troszke urlopu czyli relaks z przyjaciolmi i nie tylko.zycze milego urlopu ci ktory odpoczywaja

Miłego wypoczynku.
Współczuję 20 godzinnej jazdy.
Pozdrowienia.
17 sierpnia 2015 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
mala

zajrzałam do wikipedii i szczęka mi opadła,taki skrót uzywaja politycy dowiedziałam się ale nie zacytuje

Teraz K..wa My!
17 sierpnia 2015 21:47
amelka

Teraz K..wa My!

Dokładnie tak przeczytałam:)
17 sierpnia 2015 21:50
mala

Dokładnie tak przeczytałam:)

A KKM?
17 sierpnia 2015 22:40
K...wa Kiedy My??
17 sierpnia 2015 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Zaczynają się ostatnie dwa tygodnie mojej wolności. Wczoraj nawiedziłam morze - fale i woda super. :-)
Dziś zaplanowana wizyta na Jarmarku Kulinarnym w Czarnej Dąbrówce - niedalekiej gminie. Jutro wyjazd do Rumii i pewnie zaliczymy Rewę i spotkanie z rodziną :-). Od poniedziałku będę trochę przywiązana - zaczynam rehabilitację.

baw sie dobrze i wracaj do zdrowia