Sportowe wydarzenia

17 lutego 2018 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
Miałby i na normalnej skoczni, gdyby to był sprawiedliwy konkurs.
17 lutego 2018 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Miałby i na normalnej skoczni, gdyby to był sprawiedliwy konkurs.

Co masz na myśli?
17 lutego 2018 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
To, że na normalnej skoczni rządził wiatr i z tej ścisłej czołówki to Stoch miał najgorsze warunki. Inni mieli odejmowane po 15-19 punktów za korzystny wiatr, a Stoch tylko kilka. Eksperci twierdzą, że czołówka powinna być puszczona w zbliżonych warunkach, bo tylko wtedy wyniki są miarodajne. Poza tym tamten konkurs ciągnięty był na siłę. Po kilka razy zdejmowano zawodników z belki, bo wiało za mocno, konkurs ciągnął się kilka godzin. A inne konkurencje poprzekładano, więc i tych skoków nie musiano ciągnąć na siłę. Oczywiście wygrany wtedy Wellinger był bardzo mocny, ale też dostał chyba najlepszy wiatr. Gdyby i Kamil taki dostał to jestem przekonana, że miałby złoto lub srebro.
 
Edit - sprostowanie - w drugiej rundzie czołówce odjęto po 17-19 punktów, a Stochowi -10,8. Co pokazuje, że warunki miał najgorsze z nich i medale rozdawał w dużej mierze wiatr.
Tutaj można sobie to dokładnie przeanalizować - https://www.pyeongchang2018.com/en/game-time/results/OWG2018/resOWG2018/pdf/OWG2018/SJP/OWG2018_SJP_C73C3_SJPMNH----------------FNL-0002SJ--.pdf
17 lutego 2018 19:38
Zgadzam się, zawody powinny być przełożone.
 
16 kwietnia 2018 09:51
Lubię oglądać sport. Przede wszystkim siatkówkę. Ci siatkarze tacy przystojni i wysocy. Oka na czym zawiesić jest :)
28 czerwca 2018 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
Mieli Polacy strzelic gola i sru jednego wbili. Nie kibicuje ale chlop byl w nerwach az zesmy sie pozarli przez telefon bom sie bala,ze mi w domostwie telewizor uszkodzi!!! Co to telewizor winny,ze nasi slabo graja. Istne wariactwo 
03 października 2018 09:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ja to trzymałam kciuki za naszych suatkarzy w niedzilę, wszytkie paznokcie ze stresu obgryzłam :) 
03 października 2018 09:21
Nie oglądałam, poszłam spać. Ale pierwsze, co rano zrobiłam, to sprawdziłam jak im poszło.
04 października 2018 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Nie oglądałam, poszłam spać. Ale pierwsze, co rano zrobiłam, to sprawdziłam jak im poszło.

Żałuj, bo emocje były przednie :) Rano to wszędzie polskie media o tym pisały :) Kurka aż przyjemnie się oglądało jak takie bomby strzelał :) Byłam dumna z naszych zawodników i z tego, że jestem Polką. 
15 listopada 2018 21:24
Niemcy Rosja 2 do zera, moja pdp.prawie nie widzi ale ostro kibicuje przy lampce wina.Wlasnie taka powinna być jesień życia, kobieta wychowała dzieci coś osiągnęła i świadoma tego cieszy się każdym nowym dniem
15 listopada 2018 21:24
Niemcy Rosja 2 do zera, moja pdp.prawie nie widzi ale ostro kibicuje przy lampce wina.Wlasnie taka powinna być jesień życia, kobieta wychowała dzieci coś osiągnęła i świadoma tego cieszy się każdym nowym dniem
15 listopada 2018 21:24
Niemcy Rosja 2 do zera, moja pdp.prawie nie widzi ale ostro kibicuje przy lampce wina.Wlasnie taka powinna być jesień życia, kobieta wychowała dzieci coś osiągnęła i świadoma tego cieszy się każdym nowym dniem i znowu brama
19 listopada 2018 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
De---------NL
13 października 2019 08:45 / 2 osobom podoba się ten post
Heloł Polscy siatkarze właśnie grają z Brazylią
13 października 2019 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
Pierwszy set wygrany!!!!!!