Co nas rozśmiesza w domach pdp

04 października 2015 20:33
natkaherbatka4

Hej, nie wiedzialam za bardzo gdzie wpis umiescic. Otoz po pogrzebie mojej pdp dziadzio wzial sie za liczenie kasy z kopert i wsadzil je pod poduszke i tu moje pytanie: czy to jest w zwyczaju ze tego rodzaju pieniadze trzyma sie pod poduszka czy zwyczajnie bal sie, ze mu zgina? Czyt ze ukradne. Chcialam mu posciel zmienic i musialam odlozyc na bok swoje plany, zeby nie bylo. Dzis sie juz rozliczyl z tej kasy wiec moze jutro mi sie uda przebrac posiel.

To zmień jutro pościel i nie rozkminiaj, wystarczy, że on za dużo myśli, Ty rób po prostu swoje ;).
04 października 2015 20:38 / 10 osobom podoba się ten post
Moja pdp do biednych nie należy- używa do twarzy kremu w tubce,krem wyszedł-:) nie bardzo już jej wychodziło wyciskanie kremu,więc wzięła się na sposób- tubkę wyciskała wałkiem do ciasta
04 października 2015 20:38
salazar

To zmień jutro pościel i nie rozkminiaj, wystarczy, że on za dużo myśli, Ty rób po prostu swoje ;).

Oczywiscie, ze zrobie swoje. Tak tylko chcialam zapytac, bo troche mnie to zdziwilo i nie wiedzialam cxy to obyczaj, strach czy starosc czy o co chodzi.
04 października 2015 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
natkaherbatka4

Oczywiscie, ze zrobie swoje. Tak tylko chcialam zapytac, bo troche mnie to zdziwilo i nie wiedzialam cxy to obyczaj, strach czy starosc czy o co chodzi.

Pewnie o wszystko po troche
04 października 2015 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
natkaherbatka4

Oczywiscie, ze zrobie swoje. Tak tylko chcialam zapytac, bo troche mnie to zdziwilo i nie wiedzialam cxy to obyczaj, strach czy starosc czy o co chodzi.

Myślałaś, że ktoś racjonalnie będzie potrafił wytłumaczyć nieracjonalne zachowanie Twojego pdp ;) :)?
04 października 2015 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Moja pdp do biednych nie należy- używa do twarzy kremu w tubce,krem wyszedł-:) nie bardzo już jej wychodziło wyciskanie kremu,więc wzięła się na sposób- tubkę wyciskała wałkiem do ciasta:-)

Trzeba było przeciąć tubkę i wybrać zawartość. Znacznie prostsze i skuteczniejsze, sama praktykuję to od wieeelu lat :).
04 października 2015 20:58
salazar

Myślałaś, że ktoś racjonalnie będzie potrafił wytłumaczyć nieracjonalne zachowanie Twojego pdp ;) :)?

Nie, liczylam ze jednak to taki zwyczaj bo dziadzio myslacy logicznie tak mi sie wydaje
04 października 2015 21:02 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

Trzeba było przeciąć tubkę i wybrać zawartość. Znacznie prostsze i skuteczniejsze, sama praktykuję to od wieeelu lat :).

Nigdy by mi na to nie pozwoliła- zamarnować taką śliczną tubkę??!!!!!!Przecież może ją jeszcze z tydzień wałkować
04 października 2015 21:05
ewita

Nigdy by mi na to nie pozwoliła- zamarnować taką śliczną tubkę??!!!!!!Przecież może ją jeszcze z tydzień wałkować:-)

:D Fakt, o tym nie pomyślałam :D!
29 maja 2019 14:01 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

A propos opisywania rzeczy, to w jednym domu nad dwoma haczykami na ręczniki było napisane: "góra" i "dół". Było to dawno temu, ale pamiętam, że bardzo mnie to rozśmieszyło.

Obecnie mam tak samo. Ale nie pierwszy raz się z tym spotykam w DE
29 maja 2019 14:04 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore

to moze ja powiem ze ja jutro kota wyprowadze :-), chociaz nie , babunia spidem wczoraj do kibelka leciala  i rolatorem go przejechala ,  teraz biedak kulawy...

Mnie kiedyś PDP przejechała nogę wózkiem inwalidzkim. To była zemsta bo nie dałam jej niszczyć kwiatów w ogrodzie. Nie podobały jej się i chciała je wszystkie powyrywać z korzeniami. A to jej syn zasadził i na pewno byłoby mu przykro.
29 maja 2019 14:30 / 2 osobom podoba się ten post
Mnie rozśmiesza , wiem, że będą niektóre opiekunki mnie gnębiły, ich skąpstwo. Dzieci wożą się bardzo drogimi autami, zagraniczne wycieczki na porzadku dziennym , kupowanie kolejnych kwiatuszków na taras bo babcia lub dziadek lubią a skapiana jedzenie. Wydzielaja matce i ojcu kromki chleba a opiekunka jest ta najlepsza, która za swoje najlepiej by żywiła i siebie i pdp. Śmieszne . 
29 maja 2019 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Mnie rozśmiesza , wiem, że będą niektóre opiekunki mnie gnębiły, ich skąpstwo. Dzieci wożą się bardzo drogimi autami, zagraniczne wycieczki na porzadku dziennym , kupowanie kolejnych kwiatuszków na taras bo babcia lub dziadek lubią a skapiana jedzenie. Wydzielaja matce i ojcu kromki chleba a opiekunka jest ta najlepsza, która za swoje najlepiej by żywiła i siebie i pdp. Śmieszne . 

Symbole statusach są ważne . Ja kiedyś nie mogłam się doprosić rękawiczek za 5 euro ale perfumy Chanel5 i pomadkę zaraz syn kupił.
29 maja 2019 14:57 / 2 osobom podoba się ten post
Czesanie fredzelkow dywanow
29 maja 2019 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Czesanie fredzelkow dywanow:odkurzanie:

Was????