Co nas rozśmiesza w domach pdp

01 października 2015 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Właściwie to mnie to wkurza a nie śmieszy.Jak nisko cenią naszą pracę skoro fachowcowi za 10 min bez szemrania płacą 30 Eu...a nam ile...ech.
01 października 2015 22:19
Fussfrau, która przychodzi obciąć paznokcie u nóg kasuje 35 e! za 10 min pracy.
01 października 2015 22:19
Marta

Właściwie to mnie to wkurza a nie śmieszy.Jak nisko cenią naszą pracę skoro fachowcowi za 10 min bez szemrania płacą 30 Eu...a nam ile...ech.

tak to bywa , ja za umycie okien dostalem 10 euro , a fachowiec 160 euro........tak bylo i bedzie ...
01 października 2015 22:24
Żeby chociaż porządnie to zrobił,a on wyszarpał po prostu tę roletę z ram a tą kasetkę do której zwija sie taśmę zostawił,pewnie śrubokręta ze sobą nie miał albo stwierdził że za dużo bawitka z tym...bo to w końcu dwie śrubki odkręcić trzeba
Ja bym to lepiej zrobiła i taniej bo sumienie by mi nie pozwoliło za taką bzdurę życzyć sobie 30 Eu
Ale cóż,córka zachwycona i jego pracą i tym że w ogóle przyjechał...
01 października 2015 22:25
Marta

Od poniedziałku mam wyprowadzać psy na pół godz.Za każdy spacer mam wołać 90 Eu?

Za umożliwienie uprawiania sportu przez pół godziny?
To się nie godzi.
01 października 2015 22:29
Aha chcesz powiedziec ze córka tak w geście zadbania o mnie wyprowadzanie piesków mi zleca? Tylko że ja szczupła i wysportowana a ona......
 
01 października 2015 22:31
salazar

Właśnie, a propos nowoczesnych urządzeń!
Ostatnio zmywarka nie domywała naczyń. Zgłosiłam problem szefowi, bo mam zgłaszać i "się nie bać" ;). Wyjaśniłam, że zrobiłam wszystko, o czym piszą w instrukcji (rozwiązywanie problemów ;)) i jeszcze więcej (przeszukanie polskich for ;)) i nic. Szklanki nie domyte, garnki, no, ogólnie lekki syf.
Wezwał niemieckiego fachowca. Mnie nie było, bo miałam przerwę. 
Wg opisu szefa fachowiec przyjechał, podłączył do zmywarki komputerek (?!?), w którym pozapalały się jakieś światełka, wszystkie na zielono, a to znaczy, że ze zmywarką wszystko jest w porządku :D!
Do zmywarki nawet nie zajrzał, ale zasugerował, żebym używała proszku, a nie tabletek i na pewno będzie lepiej.
Finito :D!

Urzekł mnie profesjonalizm fachowca A filtr kiedy był czyszczony?
01 października 2015 22:32
Marta

Aha chcesz powiedziec ze córka tak w geście zadbania o mnie wyprowadzanie piesków mi zleca? Tylko że ja szczupła i wysportowana a ona......
 

Ja bym się cieszył. Lubię psy. Ale dwa by mi się zaplątały.Doświadczenia mi brak.
01 października 2015 22:32
Marta

Aha chcesz powiedziec ze córka tak w geście zadbania o mnie wyprowadzanie piesków mi zleca? Tylko że ja szczupła i wysportowana a ona......
 

Potraktuj to jako miłe urozmaicenie, w tej jakze monotonnej pracy
01 października 2015 22:37
Psy kocham od zawsze i nie ma problemu.To dwa duże owczarki;) Dam rade.Najwyżej to one mnie wyprowadza na spacer a nie ja ich.
W końcu nie jestem fachowcem od wyprowadzania psów,gdybym była,należałoby mi słono zapłacić.Bo tu fachowców nawet tych pseudo,bardzo wysoko sie ceni.
01 października 2015 22:38 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

tak to bywa , ja za umycie okien dostalem 10 euro , a fachowiec 160 euro........tak bylo i bedzie ...

Bo za szybko te okna umyłeś. Fachowiec najpierw przygotować wszystko musi, obgadać, pokazać, omówić, przebrać się, ustawić wszystko jak trzeba, maskę założyć i po kilku godzinach do mycia dopiero przystąpić.
01 października 2015 22:42
Knorr

Bo za szybko te okna umyłeś. Fachowiec najpierw przygotować wszystko musi, obgadać, pokazać, omówić, przebrać się, ustawić wszystko jak trzeba, maskę założyć i po kilku godzinach do mycia dopiero przystąpić.

jednak to nie to, u babuni to standardowa wyplata, hehehe, cokolwiek zrobie dostane 10 euro....
01 października 2015 22:45 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

Psy kocham od zawsze i nie ma problemu.To dwa duże owczarki;) Dam rade.Najwyżej to one mnie wyprowadza na spacer a nie ja ich.
W końcu nie jestem fachowcem od wyprowadzania psów,gdybym była,należałoby mi słono zapłacić.Bo tu fachowców nawet tych pseudo,bardzo wysoko sie ceni.

to moze ja powiem ze ja jutro kota wyprowadze , chociaz nie , babunia spidem wczoraj do kibelka leciala  i rolatorem go przejechala ,  teraz biedak kulawy...
01 października 2015 22:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A niedźwiedzie??Zapomniałaś wspomnieć:)Takie u nas srogie zimy ,że całymi stadami ganiają po miastach i wsiach w poszukiwaniu jedzenia:):):)I biletów w tramwajach nie chca kasować:):):):Hi hi hi 

a no tak !!!
masz Ty rację :D
02 października 2015 18:11
doda1961

Urzekł mnie profesjonalizm fachowca:-) A filtr kiedy był czyszczony?

Daj spokój, odkąd sprzęt się zaczął chrzanić, co tydzień, albo półtora czyszczę i coraz mniej rzeczy wkładam do zmywarki, bo nic tak mnie nie wkurza, jak powtórne mycie niby umytych garów :(.

A szefowi za karę daję najbardziej zapaćkane noże (na nożach najbardziej widać, że niedomyte) :D. Jeśli zmywarka jest w porządku, to bitte schoen :D.