Co nas rozśmiesza w domach pdp

02 października 2015 18:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nigdy nie myje nasłonecznionych okien bo sie zacieki robią:)I nie mam uflejtuszonych:)Pewnie tylko pomaziała i się nazywa,że umyte:):):):)
02 października 2015 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
Jak potem czyste były to nie:):)Ja z domu nauczona nie myć w słońcu:)
02 października 2015 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
Moja mama zawsze starala sie myc okna do poludnia ,kiedy jeszcze slonce nie swiecilo w okna,zawsze podkreslala,ze zle sie wtedy myje.I ja tez tak robie, .
02 października 2015 18:57
W słońcu płyn na szybach za szybko wysycha - i dlatego robią się zacieki. W słońcu czyszczenie wymaga więcej pracy. Nie myję okien w słońcu.
02 października 2015 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ja myje tylko w pochmurne dni, inaczej klnę, bo nie mogę się smug pozbyć
02 października 2015 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

Ja myje tylko w pochmurne dni, inaczej klnę, bo nie mogę się smug pozbyć

W całej rozciągłości zgadzam się z mzap, chyba, że ktoś chce myć tradycyjnie, tzn. najpierw wodą z płynem do naczyń, a potem wodą z octem. Wtedy można i w słońcu, ale człek się narobi przy tym jak zwierz ;).
02 października 2015 19:15
salazar

W całej rozciągłości zgadzam się z mzap, chyba, że ktoś chce myć tradycyjnie, tzn. najpierw wodą z płynem do naczyń, a potem wodą z octem. Wtedy można i w słońcu, ale człek się narobi przy tym jak zwierz ;).

ja to w ogóle na łatwiznę idę - mam tą myjkę Karchera i jest extra ;)
02 października 2015 19:17
mzap88

Ja myje tylko w pochmurne dni, inaczej klnę, bo nie mogę się smug pozbyć

Możma myć w słoneczne dni, byle słońce w tym czasie nie padało prosto w myte okno, tzn o właściwej porze dnia, inaczej smuki jak
02 października 2015 19:30
Słyszałam też ,że można myć okna z dod. do wody trochę płynu od płukania prania ,nigdy jednak nie próbowałam tego robić,amoże warto i ten sposób wypróbować .Nigdy też nie myję w słońcu
02 października 2015 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, kup sobie w De płyn do mycia okien Raab konzentriert Vollpflege
Polecam, parę kropel do wody i ściągaczką, nie szmatką  Efect jest, to super płyn,
02 października 2015 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
Nie ma za co , Taka granatowa butelka 500ml.  Okna rewelacja.
02 października 2015 23:56 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

W słońcu płyn na szybach za szybko wysycha - i dlatego robią się zacieki. W słońcu czyszczenie wymaga więcej pracy. Nie myję okien w słońcu.

i ja też tak
03 października 2015 11:05
Wychodzi na to ze ja też nie potrafie myć okien....juz wiem wiec dlaczego tego nie lubie robic
03 października 2015 11:14
Ja się nie biorę za to kiedyś prasowałam dodoatkowo, nie wiem czy polubiłam tę pracę czy bardziej zapłatę
04 października 2015 20:23
Hej, nie wiedzialam za bardzo gdzie wpis umiescic. Otoz po pogrzebie mojej pdp dziadzio wzial sie za liczenie kasy z kopert i wsadzil je pod poduszke i tu moje pytanie: czy to jest w zwyczaju ze tego rodzaju pieniadze trzyma sie pod poduszka czy zwyczajnie bal sie, ze mu zgina? Czyt ze ukradne. Chcialam mu posciel zmienic i musialam odlozyc na bok swoje plany, zeby nie bylo. Dzis sie juz rozliczyl z tej kasy wiec moze jutro mi sie uda przebrac posiel.