Co nas rozśmiesza w domach pdp

24 września 2015 21:34 / 6 osobom podoba się ten post
Iwo,przeczytaj proszę mojego pierwszego posta w tym wątku.
Wyjaśniam w nim o co mi chodziło zakładając ten wątek.
Na pewno nie o wyśmiewanie starych ludzi.
24 września 2015 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Papier toaletowy jak widać jest nadal naszym dobrem narodowym skoro prowadzi się dysputy jeden czy może dwa listki:chaplin:

Papier toaletowy i sznurek do snopowiązałek zawsze będzie naszym dobrem narodowym:):):)hi hi hi

Co mnie śmieszy?Histeryczne obawy przed wlamywaczami i bunkrowanie sie na noc roletami,sprawdzanie po 100x czy aby na pewno pozasuwane do konca:)Niewiele spotkałam domów,gdzie sie tego nie robi:)   
24 września 2015 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
IWA

Ja rwę po 1 listku żeby pupę wytrzeć, a te insynuacje o okresie to mogłabyś sobie darować. 

A rwij sobie nawet i po pół listka,mnie to jest obojętne !
Wybacz me"insynuacje"...,tak czy siak,coś mi mówi,że wolałaby nie spotkać Cię w realu ! Nie toleruję wyniosłości...
Miłej nocy
24 września 2015 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
Taaak wszędobylskie rolety.Nawet w WC gdzie przecież się nie śpi a i nikt nie ma możliwości podejrzeć bo okienko wychodzi na ogród.Ale roleta musowo byc musi i musowo musi byc zasuwana na noc.
24 września 2015 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Iwo,przeczytaj proszę mojego pierwszego posta w tym wątku.
Wyjaśniam w nim o co mi chodziło zakładając ten wątek.
Na pewno nie o wyśmiewanie starych ludzi.

Dlatego do Ciebie nic nie mam i do nikogo. Mam prawo do moich spostrzeżeń i wywodów. Mam prawo mieć swoje zdanie. Może trzeba założyć temat : Co nas zozśmiesza u opiekunek!!!?
24 września 2015 21:41
miriam

A rwij sobie nawet i po pół listka,mnie to jest obojętne !
Wybacz me"insynuacje"...,tak czy siak,coś mi mówi,że wolałaby nie spotkać Cię w realu ! Nie toleruję wyniosłości...
Miłej nocy :-)

Co do wynisłości to się Gruuuuuuuuuuuubo mylisz. Dobranoc!!!
24 września 2015 21:43
kasia63

Papier toaletowy i sznurek do snopowiązałek zawsze będzie naszym dobrem narodowym:):):)hi hi hi

Co mnie śmieszy?Histeryczne obawy przed wlamywaczami i bunkrowanie sie na noc roletami,sprawdzanie po 100x czy aby na pewno pozasuwane do konca:)Niewiele spotkałam domów,gdzie sie tego nie robi:)   

Co do rolet co trzy minuty dokonuje się włamanie w De:( ja też już tutaj sie barykaduję::) wszystkie drzwi ktore za sobą zamykam, to na klucz i na dodatek skobelek, zeby nikt nie mógł klucza przekręcić
24 września 2015 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
miriam

A rwij sobie nawet i po pół listka,mnie to jest obojętne !
Wybacz me"insynuacje"...,tak czy siak,coś mi mówi,że wolałaby nie spotkać Cię w realu ! Nie toleruję wyniosłości...
Miłej nocy :-)

Przypominam że w tym wątku ma być śmiesznie! I osobiście tego dopilnuje ,no...!!
Albo ktos pisze śmiesznie albo niech nie pisze wcale.
Amen,jakby powiedziała Amelka.
24 września 2015 21:44 / 4 osobom podoba się ten post
IWA

Dlatego do Ciebie nic nie mam i do nikogo. Mam prawo do moich spostrzeżeń i wywodów. Mam prawo mieć swoje zdanie. Może trzeba założyć temat : Co nas zozśmiesza u opiekunek!!!?

To ja juz wiem.Wysoka pensja , pełna lodówka i dużo wolnego
24 września 2015 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
kotka

To ja juz wiem.Wysoka pensja , pełna lodówka i dużo wolnego:-):-)

Z tą lodówką to już przesadziłaś !!!! 
24 września 2015 22:00
Miałam ale nie rozpowszechniałam tego i nie robiłam z tego tematu dnia. Dlatego napisałam co napisałam mam do tego prawo a każdy/a z Was zrobi i tak jak uważa.
24 września 2015 22:03 / 7 osobom podoba się ten post
Ok.Moja wina.
Powinnam uprzedzić że to wątek dla ludzi z poczuciem humoru.Nie zrobiłam tego.
24 września 2015 22:14 / 6 osobom podoba się ten post
kotka

A mnie dziwią te figurki ,ptaszki, domki , kwiatki ,zajączki,chodniczki , ściereczki,flakoniki,kubeczki. Po co im to? okna nie moga otworzyć, bo coś spadnie znów.
A że spadło i  to nie raz, nie dwa to widać po obtłuczonych różkacz,obitych noskach,wyszczrbionych kubkach i  połamanych kwiatkach (sztucznych(.

Bez pytania wyniosłem wczoraj do piwnicy dwa pęki "pięknych"zakurzonych róż.W piwnicy też potrzeba żeby "ładnie" było.
24 września 2015 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
A mnie śmieszy, że kiedy kupujemy wodę to nawet 1 zgrzewkę muszę wozić takim wózeczkiem do spiżarki bo inaczej opiernicz zrywam, ze nie dbam o kręgosłup. Pierwszy raz to nie wiedziałam o co chodzi. Normalnie w domu to po zrywce w rękę i bez problemu. Zwłaszcza, że w mojej ostatniej "polskiej" pracy takie "drobiazgi" jak kręgosłup to nikogo nie obchodziły. Średni ciężar jaki podnosiłyśmy to ponad 20kg. I z jakim wdziękiem tym miotałyśmy
24 września 2015 22:19 / 6 osobom podoba się ten post
No ulżyło mi, bo jednak są osoby które wiedzą o co w tym wątku chodzi:)