Co nas rozśmiesza w domach pdp

24 września 2015 22:25 / 9 osobom podoba się ten post
Jeśli o mnie chodzi, to rozśmiesza mnie to, że jak przychodzą goście do mojej Podopiecznej, to myślą, że opiekun z Polski to służący dla całej rodziny Podopiecznej jest.Może to nie jest śmieszne,ale mnie to bardzo rozśmiesza,jak widzę ich miny,gdy stawiam jedzenie tylko pod nosem starszej Pani.
24 września 2015 22:29 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Jeśli o mnie chodzi, to rozśmiesza mnie to, że jak przychodzą goście do mojej Podopiecznej, to myślą, że opiekun z Polski to służący dla całej rodziny Podopiecznej jest.Może to nie jest śmieszne,ale mnie to bardzo rozśmiesza,jak widzę ich miny,gdy stawiam jedzenie tylko pod nosem starszej Pani.

Bezbłedny jesteś Knorr, jakbym nie była mężatką to bym się chajtła z Tobą  Ale nie martw sie, jak małżon mnie wkurzy i go zamorduję to ruszę w konkury
24 września 2015 22:31 / 1 osobie podoba się ten post
Nie tylko żony są blade, bo żyją w cieniu swoich mężów (to nie ja, to dowcip z tego forum), ja także żyję w cieniu mojej Podopiecznej.Dlatego blado wyglądam )
24 września 2015 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Bezbłedny jesteś :-) Knorr, jakbym nie była mężatką to bym się chajtła z Tobą :milosc1: Ale nie martw sie, jak małżon mnie wkurzy i go zamorduję to ruszę w konkury :adorator:

Nie, nie chcę być następnym w kolejce ))
24 września 2015 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie, nie chcę być następnym w kolejce :-)))

Przykro mi, ale jestem monogamistką zaprzysięgłą. Więc bez czekania ani rusz a z tego co wiem co ma się dobrze
24 września 2015 22:37 / 3 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Bezbłedny jesteś :-) Knorr, jakbym nie była mężatką to bym się chajtła z Tobą :milosc1: Ale nie martw sie, jak małżon mnie wkurzy i go zamorduję to ruszę w konkury :adorator:

Biedny "małżon"
Jak to dobrze że ja kawaler jestem (z odzysku),
ale Moja też mnie chyba traktuje jak "małżona" :)))
24 września 2015 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Biedny "małżon"
Jak to dobrze że ja kawaler jestem (z odzysku),
ale Moja też mnie chyba traktuje jak "małżona" :)))

Więc bój się, albo ............ nie denerwuj drugiej LEPSZEJ połowy
24 września 2015 22:39
kasia63

Papier toaletowy i sznurek do snopowiązałek zawsze będzie naszym dobrem narodowym:):):)hi hi hi

Co mnie śmieszy?Histeryczne obawy przed wlamywaczami i bunkrowanie sie na noc roletami,sprawdzanie po 100x czy aby na pewno pozasuwane do konca:)Niewiele spotkałam domów,gdzie sie tego nie robi:)   

Mnie to nie śmieszy, mnie to wkurza. Co do reszty zgadzam się w 100%.
24 września 2015 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Więc bój się, albo ............ nie denerwuj drugiej LEPSZEJ połowy :lol1:

Lepszej połowy ??
czyli siebie????
:)))))))))))))
24 września 2015 22:43
darekr

Lepszej połowy ??
czyli siebie????
:)))))))))))))

Zawsze możesz się tak pocieszać Ale raczej nie mów tego swojej połówce bo nie każdy (jak mój małżon) może liczyć że odległość go ocali. A Ty chyba masz swoją panią w domciu teraz
24 września 2015 22:46 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Zawsze możesz się tak pocieszać :-) Ale raczej nie mów tego swojej połówce bo nie każdy (jak mój małżon) może liczyć że odległość go ocali. A Ty chyba masz swoją panią w domciu teraz :klotnia:

Anetko - coś do tyłu jesteś
przecie Ona prawie od tygodnia z Wami.
Czy siedzieli byś my tak na Forum oboje
jakby Ona Tu w Pl była ?
24 września 2015 22:48 / 2 osobom podoba się ten post
A ja myślę i myślę, już od czasu kiedy ten temat powstał i normalnie nic mnie nie śmieszy. Jakimś ponurakiem chyba jestem:)
24 września 2015 22:48 / 3 osobom podoba się ten post
darekr

Anetko - coś do tyłu jesteś
przecie Ona prawie od tygodnia z Wami.
Czy siedzieli byś my tak na Forum oboje
jakby Ona Tu w Pl była ?

To się wyjaśniło coś Ty taki chojrak. Kota nie ma .........
24 września 2015 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
E tam Wichurra,chyba nie powiesz że cie nie rozśmieszyło jak doktor babcie na kibelku badał? Ja bym padła ze śmiechu.
 
24 września 2015 22:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ale się dziewczyny rozszalały !! :)))))