Zakupy #3

18 listopada 2015 08:37
zosia_samosia

Qutlet Berisha-Kuppenheim .Znasz to ?.Dzisiaj "juz" mialam dostawe .Jestem zadowolona z jakosci i ceny .Posciel i.....-dla niewtajemniczonych .Angebot ,Angebote und......

Nie znam wcale. Takie rzeczy jak posciel kupowalam w Mobila XXXL albo Moemax. Jak sie dobrze poszuka to i za 5euro czlowiek znajdzie.
18 listopada 2015 09:02 / 6 osobom podoba się ten post
Portfelowe sukienki "robią " talię, nawet u kobiet z figurą tuby i są eleganckie- mnie się ta podoba, fason fajny, stylizacja z lekkim pazurem, nieugrzeczniona, no i ten kolor :). Zdjęcie z "Burdy"
18 listopada 2015 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Portfelowe sukienki "robią " talię, nawet u kobiet z figurą tuby i są eleganckie- mnie się ta podoba, fason fajny, stylizacja z lekkim pazurem, nieugrzeczniona, no i ten kolor :). Zdjęcie z "Burdy"

Jak się ma taka figurę jak wyżej ,to co by nie ubrał jest super i sexii.
20 listopada 2015 22:14 / 5 osobom podoba się ten post
Pierwszy raz wypuściłam się tutaj na zakupy, a właściwie na przegląd zawartości sklepów. Przyjechałam tym razem busem, więc za bardzo nie mogę zaszaleć, to i mnie nie ciągnie. Nic nie kupiłam, ale zrobiłam pewne spostrzeżenia. Otóż w DM odkryłam dermokosmetyki - Vichy, Avene i La Roche Posay. Wprawdzie dosyć uboga oferta, ale są. Nie wiem, czy to tylko tutaj tak jest, czy ogólnie poszerzył się asortyment. Odkryłam też, że jajeczka Eos, dotąd dostępne tylko w Douglasie, są teraz także w DM i Müllerze. Chciałam kupić wkładki do butów z wełny merynosów w DM, ale zostały tylko duże rozmiary. W Karstadt upatrzyłam fajne lusterka stojące, z 7 krotnym powiększeniem z jednej strony za 18 euro. Też mam takie, ale myślę, że sprezentuję takie mamie, bo lubiła mi moje podbierać. I to tyle.
Aha - zauważyłam jeszcze, że w Norymberdze porządnie ubrani, starsi panowie grzebią po śmietnikach. Nie wiem, czy to Niemcy, bo w mojej dzielnicy więcej jest chyba Rosjan niż Niemców. Ale z takim zjawiskiem jeszcze się w Niemczech nie spotkałam.
21 listopada 2015 11:15
ivetta

Jak się ma taka figurę jak wyżej ,to co by nie ubrał jest super i sexii.

Mój styl:))) z  chęcią  tak bym się ubrała:)
21 listopada 2015 12:24
wichurra2

Pierwszy raz wypuściłam się tutaj na zakupy, a właściwie na przegląd zawartości sklepów. Przyjechałam tym razem busem, więc za bardzo nie mogę zaszaleć, to i mnie nie ciągnie. Nic nie kupiłam, ale zrobiłam pewne spostrzeżenia. Otóż w DM odkryłam dermokosmetyki - Vichy, Avene i La Roche Posay. Wprawdzie dosyć uboga oferta, ale są. Nie wiem, czy to tylko tutaj tak jest, czy ogólnie poszerzył się asortyment. Odkryłam też, że jajeczka Eos, dotąd dostępne tylko w Douglasie, są teraz także w DM i Müllerze. Chciałam kupić wkładki do butów z wełny merynosów w DM, ale zostały tylko duże rozmiary. W Karstadt upatrzyłam fajne lusterka stojące, z 7 krotnym powiększeniem z jednej strony za 18 euro. Też mam takie, ale myślę, że sprezentuję takie mamie, bo lubiła mi moje podbierać. I to tyle.
Aha - zauważyłam jeszcze, że w Norymberdze porządnie ubrani, starsi panowie grzebią po śmietnikach. Nie wiem, czy to Niemcy, bo w mojej dzielnicy więcej jest chyba Rosjan niż Niemców. Ale z takim zjawiskiem jeszcze się w Niemczech nie spotkałam.

W Norymberdze zaraz za rynkiem (nie pamiętam ulicy)był super sklep z odzieżą włoską ,coś w stylu Outletu.Sporo tam rzeczy kupiłam ,ale to było kila lat temu i nie wiadomo czy jeszcze jest.Jak bym tam była to bym z pewnością trafiła.
21 listopada 2015 19:45 / 4 osobom podoba się ten post
Zaszalalam dzisiaj Uwielbiam niemieckie przeceny. Jestem juz tak rozpieszczona, ze rzeczy w normalnej cenie nie przykuwaja prawie wcale mojej uwagi. Ubran mam na tyle, ze nie ma niczego, co potrzebuje natychmiast. Butow tez. Czas tez mam, by poczekac az tansze bedzie... No i bylam dzisiaj na lowach. Tak, lowach, bo moich wypadow do sklepow zakupami nazwac nie mozna Wychodzac na zakupy nigdy nie wiem z czym wroce. Jedyne co wiem, to to, ze jesli juz cos kupie, to na 100% bedzie zdrowo przecenione No i dzisiaj kupilam sobie zimowe buty z welurowej skory. Cena oryginalna 79,95€. Cena dla mnie...9,95€ Ostatnia para byla Beda idealnie pasowac do mojej sportowej kurtki Na zdjeciu za modelke robila moja corka Zeby nie bylo, ze krotkie nozki mam

21 listopada 2015 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Za 80 euro bym nie kupiła, za 10 brałabym w ciemno:)
Idealne do latania, do luźnego stroju. Takie buty zawsze muszę mieć, jak chcę na szybko gdzieś wyskoczyć, bez szczególnego strojenia się.
21 listopada 2015 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
W ubiegłym roku w ten sposób kupiłam trzy pary skórzanych sandałów. Dwie pary po 9,99, trzecia gratis :). 
22 listopada 2015 14:10 / 3 osobom podoba się ten post
Wczorajszy nabytek ...nie powiem gdzie kupilam, ...prawie taka sama.
22 listopada 2015 14:55
zosia_samosia

Wczorajszy nabytek ...nie powiem gdzie kupilam, ...prawie taka sama.:-):-):-)

Baardzo mi się podoba. Właśnie takiej szukam. Tu na wyjeździe jest bardzo poręczna.
22 listopada 2015 15:11 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Wczorajszy nabytek ...nie powiem gdzie kupilam, ...prawie taka sama.:-):-):-)

Cóż to za tajemnica?Torebka ładna ,choćby kupiona w ,,szmateksie ''to co .
22 listopada 2015 17:16 / 2 osobom podoba się ten post
To wkleje juz razem ,towar spod lady ,hahahaha.-30euro.Wazne ,ze dwa portfele, dwie komorki i itp ...sie zmieszcza i przez ramie.
29 listopada 2015 15:22 / 4 osobom podoba się ten post
Urlop w domu,więc i w niedzielę można pobuszowac po sklepach.

Dziś pojechałam z córką do centrum handlowego po lampę.

Trafiłyśmy na super wyprzedaż - 50%....

Wróciłyśmy bez lampy...za to z butami,kurtkami,torebką i bluzą
29 listopada 2015 15:25 / 1 osobie podoba się ten post
Pisała juz o promocji Mon Cheri( ale Modi wykasował )Więc w tym tygodniu tz od jutra jest w Penny po 1,95 E małe opakowanie 15 sztuk