Jeśli coś boli - rady Janusza

01 stycznia 2016 13:44
agamor

próbowałam podnieść pdp i chyba źle chwyciłam

a dokladniej ?
Podniesc to bardzo ogolnikowo.Napisz czy przychylalas sie lub czy wychylilas do tylu.Czy stalas w pozycji bocznej do pdp jak tak to z prawej czy lewej strony.Opisz to podnoszenie dokladnie wtedy Januszowi bedzie latwiej ocenic co sobie nadwyrezylas lub co moglo sie przesunac w okolicach twojego kregoslupa.
Pozdrawiam i zycze powrotu do formy
01 stycznia 2016 14:59
ORIM

a dokladniej ?
Podniesc to bardzo ogolnikowo.Napisz czy przychylalas sie lub czy wychylilas do tylu.Czy stalas w pozycji bocznej do pdp jak tak to z prawej czy lewej strony.Opisz to podnoszenie dokladnie wtedy Januszowi bedzie latwiej ocenic co sobie nadwyrezylas lub co moglo sie przesunac w okolicach twojego kregoslupa.
Pozdrawiam i zycze powrotu do formy

schyliłam się, nie ugięłąm kolan, prosto do pdp, tak, że nawet miałam w rękach zakwasy.....:(
o tak właśnie to było, a co więcej? nie wiem?
01 stycznia 2016 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

schyliłam się, nie ugięłąm kolan, prosto do pdp, tak, że nawet miałam w rękach zakwasy.....:(
o tak właśnie to było, a co więcej? nie wiem?

wiec moze sobie tylko nadwyrezylas jakies miesnie.Nie znam sie na tym az tak dobrze aby powiedziec ci co moglas "poruszyc" 
01 stycznia 2016 17:51
I co dalej? Co i jak Cię boli - określ dokładnie miejsce i rodzaj bólu.
01 stycznia 2016 20:21
opiekun_Janusz

I co dalej? Co i jak Cię boli - określ dokładnie miejsce i rodzaj bólu.

boli mnie przy kości ogonowej i promieniuje ten ból na lewą stronę, mam wrażenie jakby  bolały mnie ścięgna, jakbym za bardzo je nadwyrężyła, a ból przy kości ogonowej to taki kłujący? nie wiem jak go określić
najgorzej jest nad ranem kiedy sie przebudzam i rano kiedy trzeba wstać z łóżka, nie mogę się schylić, usiąść, przekręcic się, muszę sie podpierac prawą ręką, potem jak rozchodzę jest lepiej
nie wiem co jeszcze
01 stycznia 2016 21:10
Zrób prześwietlenie jeśli możesz.
01 stycznia 2016 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

schyliłam się, nie ugięłąm kolan, prosto do pdp, tak, że nawet miałam w rękach zakwasy.....:(
o tak właśnie to było, a co więcej? nie wiem?

Agamorze kochany... Nie ugielas kolan... Ja juz sie nie schylamKucam i caly ciezar na nogi przerzucam. Kregoslup cieszy sie z takiego odciazenia
01 stycznia 2016 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Agamorze kochany... Nie ugielas kolan... Ja juz sie nie schylam:-)Kucam i caly ciezar na nogi przerzucam. Kregoslup cieszy sie z takiego odciazenia:-)

teraz to i ja wiem :))
02 stycznia 2016 10:05
opiekun_Janusz

Zrób prześwietlenie jeśli możesz.

wiesz pewnie i zrobię, jak przyjadę do domu :)
02 stycznia 2016 10:25
Agamor a nie mozesz tutaj do lekarza pojsc? Do domu daleko jeszcze masz.
04 stycznia 2016 14:22
Zawsze jestem za pomocą, ale z takimi kontuzjami nie ma żartów nie w 'naszym' wieku. Zgadzam sie z przedmówczynią lekarz najlepsza opcja.
05 stycznia 2016 09:38
Agamor a stosujesz jakieś maści albo plastry?
08 stycznia 2016 14:26
agamor

wiesz pewnie i zrobię, jak przyjadę do domu :)

A jak teraz? Poprawiło Ci się?
08 stycznia 2016 16:36
Daria01

Agamor a stosujesz jakieś maści albo plastry?

dopiero się zaczęłam smarowąc jakimś Ecofenac Sandoz Lipogel
od jakichś dwóch dni bo dopiero to w domu znalazłam
08 stycznia 2016 16:38
opiekun_Janusz

A jak teraz? Poprawiło Ci się?

dziekuję, poprawiło się, ale wiesz co ciężko mi z łóżka wstać, mam problemy, schylić sie nie mogę, po godzinie przechodzi, oczywiście nie do końca, bardzo uważam, żeby się jakoś w nieodpowiedni sposób nie schylić, bądź co innego, a tak w ogóle to jak śpię to też mi ciężko jest sie przekręcić z boku na bok