Bonn

07 września 2016 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

 moze jestes gdzies niedaleko alexander koenig str i pasowalby Ci inny dzien???

Ja to trochę w żartach o tym spotkaniu, bo mało realne, aczkolwiek baaaaaaaardzo bym chciała.Dzisiaj jestem jeszcze na Majorce i wracam do Dortmundu. Bonn nie jest tak bardzo daleko, więc nadzieja jakaś jest  
07 września 2016 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Jesli sie zdecydujesz daj znac, mam wolne środowe popoludnia, moglybysmy sie spotkac przy palacu na Poppelsdorf.

no wiec bylam widzialam spacerkiem chwilke mam co prawda ale  mozemy sie przy sparkasie spotkac na nastepny tydz chyba ze masz jeszcze inne dni wolne 
07 września 2016 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
ktos jeszcze chetny na spotkanie srodowe albo wczesniejsze na Platz Poppelsdorf??????
07 września 2016 15:11
margaritka59

Ja to trochę w żartach o tym spotkaniu, bo mało realne, aczkolwiek baaaaaaaardzo bym chciała.Dzisiaj jestem jeszcze na Majorce i wracam do Dortmundu. Bonn nie jest tak bardzo daleko, więc nadzieja jakaś jest :modlmy sie: 

szkoda
07 września 2016 15:13 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

no to widzę ,że jest z kim kawę wypić ha ha

co z kawa w srode????
07 września 2016 18:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

ktos jeszcze chetny na spotkanie srodowe albo wczesniejsze na Platz Poppelsdorf??????

Ja bardzo chetnie ale dopiero w przyszlym tygodniu moge ten tydzien mam zajety:(:(
07 września 2016 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
Caroll

Ja bardzo chetnie ale dopiero w przyszlym tygodniu moge ten tydzien mam zajety:(:(

no to pewnie na srode :) tak zeby wszystkim pasowalo:) chyba ze chcesz wczesneij jeszcze???
07 września 2016 19:06 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

no to pewnie na srode :) tak zeby wszystkim pasowalo:) chyba ze chcesz wczesneij jeszcze???

Ja moge codziennie ale zostanmy przy srodzie:):)
07 września 2016 19:07
Caroll

Ja moge codziennie ale zostanmy przy srodzie:):)

tez moge codziennie:)
07 września 2016 19:22
magdalena_k

tez moge codziennie:):-)

No to mozeny weekend:):)
07 września 2016 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

no wiec bylam widzialam spacerkiem chwilke mam co prawda ale  mozemy sie przy sparkasie spotkac na nastepny tydz chyba ze masz jeszcze inne dni wolne 

Super, ciesze sie bardzo, tylko w srody mam wiecej niz 2godz.wolnego. O to szykuje sie fajne spotkanie w wiekszym gronie, byloby wspaniale gdyby sie udalo.
07 września 2016 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

Super, ciesze sie bardzo, tylko w srody mam wiecej niz 2godz.wolnego. O to szykuje sie fajne spotkanie w wiekszym gronie, byloby wspaniale gdyby sie udalo.

o ktorej najlepiej Ci pasuje mi tak przed 14?
07 września 2016 21:10
Caroll

No to mozeny weekend:):)

to co sobota przed 14 sparkakassa?
07 września 2016 21:55
magdalena_k

o ktorej najlepiej Ci pasuje mi tak przed 14?

mam skypa w profilu, zapraszam, moze tam dogadamy szczegoly
08 września 2016 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
UWAGA UWAGA.......OGLOSZENIE DLA BONN-IAKOW spotkanie towarzyskie narazie w ilosci sztuk 3 kobit spotyka sie o 14 na Plotz Poppelsdorf przy Sparkasse w srode dn 14 wrzesnia plcia przeciwna mile widziana