Konto walutowe - jaki bank

23 lutego 2016 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
scarlet

No u mnie nigdy nie było problemu z wypłatą większej kasy, może to od oddziału zależy...a te 5 czy 8 E końcówki to nie tragedia przecież..można wykorzystać przy płaceniu kartą..:-)

Konto walutowe mam w PKO SA.Walutę wymieniam w kantorze internetowym.Nie sterczę w tych głupich kolejkach.Polecam .
23 lutego 2016 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Konto walutowe mam w PKO SA.Walutę wymieniam w kantorze internetowym.Nie sterczę w tych głupich kolejkach.Polecam .

Robię dokładnie tak samo Tereniu! 
23 lutego 2016 15:32
emilia

Nie wiem jak jest w Volksbanku, ale moja koleżanka właśnie zakłada konto w Sparkasse, bez zameldowania w DE. 

Dzięki, a zakłada będąc w DE ?
23 lutego 2016 15:39
Kobietka

Dzięki, a zakłada będąc w DE ?

Tak, oczywiscie ! Najpierw przez strone wypelnia sie formularz, ustala termin spotkania w banku, a pozniej trzeba tam isc, podpisac umowe i tak dalej ... Normalna procedura.
23 lutego 2016 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Tak, oczywiscie ! Najpierw przez strone wypelnia sie formularz, ustala termin spotkania w banku, a pozniej trzeba tam isc, podpisac umowe i tak dalej ... Normalna procedura.

Bardzo Ci dziękuję
23 lutego 2016 15:49
Kobietka

Bardzo Ci dziękuję :piatka:

Nie ma za co, edytowalam poprzedni wpis, ale za pozno - adres do korespondencji podajesz taki, jaki ma PDP, mowisz, ze bedziesz tam dlugo i potrzebujesz miec konto do roznych platnosci, no i musi byc Twoje nazwisko na skrzynce, bo karta i PIN przychodza poczta.
23 lutego 2016 15:59
emilia

Nie ma za co, edytowalam poprzedni wpis, ale za pozno - adres do korespondencji podajesz taki, jaki ma PDP, mowisz, ze bedziesz tam dlugo i potrzebujesz miec konto do roznych platnosci, no i musi byc Twoje nazwisko na skrzynce, bo karta i PIN przychodza poczta.

Oj, to najpierw muszę wyjechać (mam nadzieję, że niedługo). Dziękuję Ci bardzo.
03 marca 2017 11:31
Ludziki kochane możecie opisać dokładnie jak wymieniacie waluty na cinkciarzu? Czy można jakąś niewielką kwotę na próbę wymienić, żeby się naumieć?  Ja jestem w tej dziedzinie 100 lat za murzynami. 
03 marca 2017 11:50
MeryKy

Ludziki kochane możecie opisać dokładnie jak wymieniacie waluty na cinkciarzu? Czy można jakąś niewielką kwotę na próbę wymienić, żeby się naumieć?  Ja jestem w tej dziedzinie 100 lat za murzynami. :rozmysla:

Ja 200:)Poczytałam i jednak nie,bo jak moja kasa może się zaksięgować w ciągu 8 godzin a ja potrzebuję już to danke,wole mój zaprzyjaźniony kantor stacjonarny:)
www.cinkciarz.pl



Uwaga: po zaksięgowaniu wpłaty Cinkciarz.pl ma maksymalnie osiem godzin roboczych pracy kantoru na przelanie zwrotne pieniędzy (portal działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.30). To oznacza, że jeżeli Twój przelew zostanie zaksięgowany na rachunku Cinkciarz.pl w czwartek o 9.00, to pieniądze wyślemy do Ciebie najpóźniej o 9.30 w piątek)

03 marca 2017 11:55
Ja też jakiś czas temu podpytywałam dziewczyn o "cinkciarze" i inne takie.
Nie wiem....mimo,że radzę sobie z różnymi nowinkami, do tego się nie przekonałam.
Założyłam konto, ale nie korzystam.

Robię przewalutowanie w ramach swojego konta (przelicznik jest ok).
03 marca 2017 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ludziki kochane możecie opisać dokładnie jak wymieniacie waluty na cinkciarzu? Czy można jakąś niewielką kwotę na próbę wymienić, żeby się naumieć?  Ja jestem w tej dziedzinie 100 lat za murzynami. :rozmysla:

Mery, tu jest ta "moja" dyskusja- może skorzystasz

http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2666/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie--35/page/117   
03 marca 2017 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ludziki kochane możecie opisać dokładnie jak wymieniacie waluty na cinkciarzu? Czy można jakąś niewielką kwotę na próbę wymienić, żeby się naumieć?  Ja jestem w tej dziedzinie 100 lat za murzynami. :rozmysla:

Ja od 3 lat korzystam z kantoru online Alior Bank. Sa na rowni z najlepszym stacjonarnym kantorem Cent w moim mieście.
08 września 2017 07:40
Szukam aktualnie informacji o koncie walutowym w banku Reiffeisen:
http://www.tanie-konto.pl/raiffeisen-bank/konto-walutowe-raiffeisen/
Słyszałam o nim kilka dobrych opinii. Możecie jendak napisac jak przedstawiają sie koszta miesięczne? Oraz jakie mają przewalutowanie? Wiadomo,że przy wiekszych kwotach korzysta się z kantorów internetowych jednak przy mniejszych zdarza sie skorzystać z przewalutowania oferowanego przez bank.
08 września 2017 07:41
tala

Szukam aktualnie informacji o koncie walutowym w banku Reiffeisen:
http://www.tanie-konto.pl/raiffeisen-bank/konto-walutowe-raiffeisen/
Słyszałam o nim kilka dobrych opinii. Możecie jendak napisac jak przedstawiają sie koszta miesięczne? Oraz jakie mają przewalutowanie? Wiadomo,że przy wiekszych kwotach korzysta się z kantorów internetowych jednak przy mniejszych zdarza sie skorzystać z przewalutowania oferowanego przez bank.

Zobacz sobie na stronie banku ,albo tam się przespaceruj.
08 września 2017 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
tala

Szukam aktualnie informacji o koncie walutowym w banku Reiffeisen:
http://www.tanie-konto.pl/raiffeisen-bank/konto-walutowe-raiffeisen/
Słyszałam o nim kilka dobrych opinii. Możecie jendak napisac jak przedstawiają sie koszta miesięczne? Oraz jakie mają przewalutowanie? Wiadomo,że przy wiekszych kwotach korzysta się z kantorów internetowych jednak przy mniejszych zdarza sie skorzystać z przewalutowania oferowanego przez bank.

A ja korzystam z konta walutowego mBanku https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-oszczednosciowe/emax-walutowy/ od kilku lat i nie musi mi nikt nic polecać bo jestem zadowolona. Banku nie zmienię