Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

22 czerwca 2016 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

:gotowanie:Rosol z makaronem i udko.Dla mnie na deser bob,bo bardzo lubię.

Gdzie kupujesz ten bób i w jakiej cenie?Saubohne nazywasz go?Z góry dziękuję za odpowiedz :)
22 czerwca 2016 20:38 / 7 osobom podoba się ten post
No to dziś pojadłam se :). Wróciłam od babci ze szpitala, a w domu na tarasie córka pdp wraz z psiapsiółami kolację zrobiły. Sałata, w składzie sałaty mieszane plus ogórek, pomidor, papryka , cebula i truskawki i do tego truskawkowy sos słodko kwaśny- pycha...:). Pieczone młode ziemniaczki, no i z ostanim to sprofanowały trochę niestety. Do sosu curry i do tej pysznej sałatki, zamiast piersi drobiowej, usmażyły bratwursta. No ale i tak dało się zjeść i mnie było bardzo miło, że po powrocie czekała mnie wyżerka :)
22 czerwca 2016 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
MartaP

Gdzie kupujesz ten bób i w jakiej cenie?Saubohne nazywasz go?Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Przywiozłam z Polski.Tu to widziałam tylko w słoiku ,albo puszce .
22 czerwca 2016 23:41 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Też masz doła :-(  ??????

Ja widzę podbródek.)))
23 czerwca 2016 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj  dla odmiany* krupnik dziadek raz  - dwa razy w tygodniu mięso zajada z apetytem. Nie chce zapiekanek czy innych wynalazow uwsteczniam sie w gotowaniu na tej szteli. Nie dziwię się z drugiej strony, ma problemy trawienne to ułatwia sobie zupami ten proces. A , że zrobiłam sie leniwa tutaj z braku zajęcia to tez odzywiam sie pięć razy w tygodniu zupą. Kolacje jada bardzo treściwe w odróżnieniu ode mnie.

Co dom to zwyczaj, co rodzina to obyczaj Znalezione obrazy dla zapytania zupa krupnik zdjecie
23 czerwca 2016 08:27 / 1 osobie podoba się ten post
Ja dzisiaj jeszcze nie wiem, został mi gulasz od wczoraj to może ugotuje makaron  i na tym się skończy.chyba że mi się będzie chciało to usmaze naleśniki.
23 czerwca 2016 09:36 / 1 osobie podoba się ten post
Wczorajsza zupa dla mnie.Od garów wolne:)
23 czerwca 2016 09:51
Eeeeech... Ja rano, jak byl jeszcze jako - taki chłodek, poszłam do ogródka i zaczęłam sięrealizować jako ogrodniczka . A tu zakupy trzeba zrobić żeby o obiedzie myśleć W samochodzie nie działa klimatyzacja , jak ja do sklepu pojadę w taki upał ? Zapasy w lodówce mizerne i do obiadu nie starczą . Oj Baśka głupia Ty !
23 czerwca 2016 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mam wczorajszy sos truskawkowy do sałaty, świeże warzywa w lodówce i truskawki też, więc sałata będzie , do tego rybę sobie jaką w ziołach przyrządzę. Węglowodana do tego niet, bo za gorąco.
23 czerwca 2016 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie co gospodyni poda czyli moja mama- gołąbki lub kurczak faszerowany, lub karkówka z grila -na razie na nic nie mam ochoty.
23 czerwca 2016 11:44
Kurczak z rożna, ziemniaki gotowane, sałatka z jeszcze nie wiem czego skomponowana
23 czerwca 2016 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
Gyros , frytki i sałatka z pomidorów .
23 czerwca 2016 16:27
Marzyłam o tym jedzonku od miesiąca z hakiem i.....mlode,polskie ziemniaczki-zdrabniam,bo są małe-z masłem i koperkiem.Do tego maślanka!!!
To lepsze od orgazmu-zapewniam
23 czerwca 2016 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
To ja już wiem dlaczego jak zawsze wracam do domu, to ziemniaków nie ma
23 czerwca 2016 17:53
Zupka kalafiorkowa, pdp obrażona na jedzenie, sama nie wiem co wieczorem ugotować...