Domek Baby Jagi

30 kwietnia 2016 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
witaj w klubie Magda z roznica , ze moi oboje byli dementywni ale bez agresji do mnie. Pewnie jakies geny tez zadzialaly bo byli dziecmi 2 siostr i tak powstal genetyczny mezalians. Ten , co byl nieszkodzacy, odszedl, zostal mi latajacy turkuc podjadekDamy rade maratonczyku
30 kwietnia 2016 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

3x dziennie przyłażą ,potykają się o syf i nie widzą????Nie wierzę.Nie chcą widzieć raczej.Masakra.Wszyscy wszystko w dupie mają-Polka przyjechała to odgruzuje.....

Nie chcą widzieć. Też kiedyś do takiego domostwa trafiłam, po 10 dniach zjechalam.
30 kwietnia 2016 22:09 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Horror dopiero sie zaczyna kochanienka haha:-) 
Dla mnie najwazniejsze zlapac dystans do wszystkiego ,juz go mam:-) :-) 

Ale tytuł bloga to dałaś nie ten:)Powinno być "Siłaczka"......
30 kwietnia 2016 22:24 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie to wszystko dla 2000€ ?
przepraszam, że pytam netto czy brutto?
30 kwietnia 2016 22:32 / 7 osobom podoba się ten post
agamor

magdzie to wszystko dla 2000€ ?
przepraszam, że pytam netto czy brutto?

Na reke 
75e dziennie 
30 kwietnia 2016 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Na reke 
75e dziennie 

chociaż to dobre :)))
no to przyszło mi życzyć Tobie .....spokojnej pracy :)
01 maja 2016 06:35 / 19 osobom podoba się ten post
leni

witaj w klubie Magda z roznica , ze moi oboje byli dementywni ale bez agresji do mnie. Pewnie jakies geny tez zadzialaly bo byli dziecmi 2 siostr i tak powstal genetyczny mezalians. Ten , co byl nieszkodzacy, odszedl, zostal mi latajacy turkuc podjadek:-)Damy rade maratonczyku:aniolki:

Dzięki Leni za zrozumienie . Nie miałam wczoraj sił , żeby pisać , tylko wieczorkiem podczytałam ciutkę . Apel do wszystkich na " nie " - znam Magdę bardzo dobrze , wiem , że jak będzie jej bardzo ciężko to wyjedzie stamtąd , nawet się nie będzie oglądała za siebie . Magda lubi kasę jak my wszyscy , ale pieniądze nie przysłaniają jej oczu , potrafi tupnąć nogą , potrafi być uległa jeśli wymaga tego sytuacja , jest bardzo dobrą , troskliwą opiekunką , ale nie na siłę . To , że opisuje swoje perypetie na szteli nie musi oznaczać , że pracuje na krawędzi jakiegoś szaleństwa . O czym niektóre dziewczyny piszą ? czy nie piszą o tym , że oczy im się kręcą naokoło głowy ? czy ne piszą o tym jak muszą doprowadzać chałupy do jako takiego stanu , żeby można było pracować bez odruchów wymiotnych ? - piszą i to nie raz i nie sto ! ....Dla Magdy jest to na pewno wyzwanie , ale już pokazała nam w zeszłym roku ( ? ) , że jak nie pasowała jej sztela , było dla niej za ciężko to spier...niczyła z niej aż się kurzyło . Po kiego grzyba jakieś tam rady w stylu " uciekaj " ? przecież Magda nie jest dzieckiem , czy jakąś świeżynką a takie " porady " albo docinki odstraszą i ją i następne dziewczyny od pisania prawdy na forum , bo po co się wyżalać ? ..... Jeszcze nie gadałam z Magdą na " żywo " , żeby było jasne ....... Magda pisz ......tylko już kuźwa nie chudnij , bo mnie zaraz szlag trafi :pomponiara:
01 maja 2016 06:41 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzięki Leni za zrozumienie . Nie miałam wczoraj sił , żeby pisać , tylko wieczorkiem podczytałam ciutkę . Apel do wszystkich na " nie " - znam Magdę bardzo dobrze , wiem , że jak będzie jej bardzo ciężko to wyjedzie stamtąd , nawet się nie będzie oglądała za siebie . Magda lubi kasę jak my wszyscy , ale pieniądze nie przysłaniają jej oczu , potrafi tupnąć nogą , potrafi być uległa jeśli wymaga tego sytuacja , jest bardzo dobrą , troskliwą opiekunką , ale nie na siłę . To , że opisuje swoje perypetie na szteli nie musi oznaczać , że pracuje na krawędzi jakiegoś szaleństwa . O czym niektóre dziewczyny piszą ? czy nie piszą o tym , że oczy im się kręcą naokoło głowy ? czy ne piszą o tym jak muszą doprowadzać chałupy do jako takiego stanu , żeby można było pracować bez odruchów wymiotnych ? - piszą i to nie raz i nie sto ! ....Dla Magdy jest to na pewno wyzwanie , ale już pokazała nam w zeszłym roku ( ? ) , że jak nie pasowała jej sztela , było dla niej za ciężko to spier...niczyła z niej aż się kurzyło . Po kiego grzyba jakieś tam rady w stylu " uciekaj " ? przecież Magda nie jest dzieckiem , czy jakąś świeżynką a takie " porady " albo docinki odstraszą i ją i następne dziewczyny od pisania prawdy na forum , bo po co się wyżalać ? ..... Jeszcze nie gadałam z Magdą na " żywo " , żeby było jasne ....... Magda pisz ......tylko już kuźwa nie chudnij , bo mnie zaraz szlag trafi :pomponiara:

Basiu bardzo madre slowa...jak nie mam ochoty czytac gazety to jej nie kupuje ..proste..dla mnie prawda jest najwazniejsza a tu czasem koloryzowaniem az bije,,wychwalajki,,pod niebiosa...same achy echy..po co to komu jak sie ma dobrze siedzi sie w domu.
01 maja 2016 08:49 / 7 osobom podoba się ten post
Babka

Basiu bardzo madre slowa...jak nie mam ochoty czytac gazety to jej nie kupuje ..proste..dla mnie prawda jest najwazniejsza a tu czasem koloryzowaniem az bije,,wychwalajki,,pod niebiosa...same achy echy..po co to komu jak sie ma dobrze siedzi sie w domu.:strzela z bicza:

W domu za siedzenie nie płacą  a w D tak:)
Magdzie zdecydowała tak a nie inaczej,widac jej pasuje.Osobiscie ambicji Siłaczki nie mam,jesli chodzi o pracę w D.Nieraz pisałam,że wole mniej zarobić a się nie narobic i miec spokój.To czy pracujemy na trudnej szteli czy uciekamy to wybór każdej z nas.Niemniej jednak ,żadne,nawet bardzo duże pieniądze nie sa warte naszego zdrowia.Ale też kazda z nas ma inne priorytety,inne potrzeby,inne spojrzenie na całość.Nie czytamy na blogu Magdzie użalanek ,to raczej opowieśc o tym z czym się styka w domku Baby Jagi.Więc ja radzić nie będę niczego,będę sobie podczytywała i podziwiała,że jej się chce:)

Co do wychwalijek pod niebiosa, nie uważam,zeby miały być czymś złym o ile nie są wydumaną fantazją:):):):):)
Tak to juz w tej robocie jest,jednej trafiają sie galery drugiej wczasy.Zależy jaki los w tej loterii wyciągniesz:):):)
01 maja 2016 08:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dacie rade dziewczyny.To tak samo jak z wyrokiem 25 lat. Najtrudniejsze pierwsze 20 lat a pozniej to juz jakos zleci...
01 maja 2016 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzięki Leni za zrozumienie . Nie miałam wczoraj sił , żeby pisać , tylko wieczorkiem podczytałam ciutkę . Apel do wszystkich na " nie " - znam Magdę bardzo dobrze , wiem , że jak będzie jej bardzo ciężko to wyjedzie stamtąd , nawet się nie będzie oglądała za siebie . Magda lubi kasę jak my wszyscy , ale pieniądze nie przysłaniają jej oczu , potrafi tupnąć nogą , potrafi być uległa jeśli wymaga tego sytuacja , jest bardzo dobrą , troskliwą opiekunką , ale nie na siłę . To , że opisuje swoje perypetie na szteli nie musi oznaczać , że pracuje na krawędzi jakiegoś szaleństwa . O czym niektóre dziewczyny piszą ? czy nie piszą o tym , że oczy im się kręcą naokoło głowy ? czy ne piszą o tym jak muszą doprowadzać chałupy do jako takiego stanu , żeby można było pracować bez odruchów wymiotnych ? - piszą i to nie raz i nie sto ! ....Dla Magdy jest to na pewno wyzwanie , ale już pokazała nam w zeszłym roku ( ? ) , że jak nie pasowała jej sztela , było dla niej za ciężko to spier...niczyła z niej aż się kurzyło . Po kiego grzyba jakieś tam rady w stylu " uciekaj " ? przecież Magda nie jest dzieckiem , czy jakąś świeżynką a takie " porady " albo docinki odstraszą i ją i następne dziewczyny od pisania prawdy na forum , bo po co się wyżalać ? ..... Jeszcze nie gadałam z Magdą na " żywo " , żeby było jasne ....... Magda pisz ......tylko już kuźwa nie chudnij , bo mnie zaraz szlag trafi :pomponiara:

no !!!!!!! 
ja też nie dpuszczam babki do kuchni  za nic w świecie!!!!!!!
moja babka zjada dżemor, który miał pleśń!!!!! jak jej smakuje to czemu nie 
01 maja 2016 09:05 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

W domu za siedzenie nie płacą  a w D tak:)
Magdzie zdecydowała tak a nie inaczej,widac jej pasuje.Osobiscie ambicji Siłaczki nie mam,jesli chodzi o pracę w D.Nieraz pisałam,że wole mniej zarobić a się nie narobic i miec spokój.To czy pracujemy na trudnej szteli czy uciekamy to wybór każdej z nas.Niemniej jednak ,żadne,nawet bardzo duże pieniądze nie sa warte naszego zdrowia.Ale też kazda z nas ma inne priorytety,inne potrzeby,inne spojrzenie na całość.Nie czytamy na blogu Magdzie użalanek ,to raczej opowieśc o tym z czym się styka w domku Baby Jagi.Więc ja radzić nie będę niczego,będę sobie podczytywała i podziwiała,że jej się chce:)

Co do wychwalijek pod niebiosa, nie uważam,zeby miały być czymś złym o ile nie są wydumaną fantazją:):):):):)
Tak to juz w tej robocie jest,jednej trafiają sie galery drugiej wczasy.Zależy jaki los w tej loterii wyciągniesz:):):)

No właśnie w domu mi za siedzenie nie płacą a wymagania mają. A to pierogi... czy jakieś inne wymyślne potrawy..
A tu siedze od rana przy kompie  a babuszka jeszcze wyleguje się. Trza będzie siłą wyciągać z wyrka...
01 maja 2016 09:11 / 8 osobom podoba się ten post
To może już nie radźmy Magdzie, bo ona tego nie potrzebuje ( chyba ) a jak będzie chciała to poprosi. Czekajmy teraz na jej wpisy, bo sytuację ma ciekawą. Coś mi się wydaje, że sobie świetnie poradzi. Pisz Magdzie, pisz "ku" nauce dla innych
01 maja 2016 09:14 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

W domu za siedzenie nie płacą  a w D tak:)
Magdzie zdecydowała tak a nie inaczej,widac jej pasuje.Osobiscie ambicji Siłaczki nie mam,jesli chodzi o pracę w D.Nieraz pisałam,że wole mniej zarobić a się nie narobic i miec spokój.To czy pracujemy na trudnej szteli czy uciekamy to wybór każdej z nas.Niemniej jednak ,żadne,nawet bardzo duże pieniądze nie sa warte naszego zdrowia.Ale też kazda z nas ma inne priorytety,inne potrzeby,inne spojrzenie na całość.Nie czytamy na blogu Magdzie użalanek ,to raczej opowieśc o tym z czym się styka w domku Baby Jagi.Więc ja radzić nie będę niczego,będę sobie podczytywała i podziwiała,że jej się chce:)

Co do wychwalijek pod niebiosa, nie uważam,zeby miały być czymś złym o ile nie są wydumaną fantazją:):):):):)
Tak to juz w tej robocie jest,jednej trafiają sie galery drugiej wczasy.Zależy jaki los w tej loterii wyciągniesz:):):)

Zgadzam sie z Tobą,ja również wolę mniej zarobić a zdrowie oszczędzić,bo za żadne pieniądze nowego kręgosłupa nie kupię,ja napisałam że horror ma Magda ale skoro jej tak odpowiada to czemu nie ,nie potępiam nie neguje,inne dziewczyny wybierają przebierają inne są tam gdzie są,każda z nas jest na tyle mądra że wie co robi W niektorych domach są bardziej wymagający w innych mniej z tym też bywa róznie,ja jakoś miałam ostatnio szczęście że jest kobitka do sprzątania,choć może czasem z nudów sama bym to zrobiła ale mi nie zapłacą, a kobitka nie małą kasę bierze za to.Ja uważam że nic nie musimy,jedynie możemy.A każda z nas wie co do jej obowiązków należy.
01 maja 2016 09:38 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Zgadzam sie z Tobą,ja również wolę mniej zarobić a zdrowie oszczędzić,bo za żadne pieniądze nowego kręgosłupa nie kupię,ja napisałam że horror ma Magda ale skoro jej tak odpowiada to czemu nie ,nie potępiam nie neguje,inne dziewczyny wybierają przebierają inne są tam gdzie są,każda z nas jest na tyle mądra że wie co robi W niektorych domach są bardziej wymagający w innych mniej z tym też bywa róznie,ja jakoś miałam ostatnio szczęście że jest kobitka do sprzątania,choć może czasem z nudów sama bym to zrobiła ale mi nie zapłacą, a kobitka nie małą kasę bierze za to.Ja uważam że nic nie musimy,jedynie możemy.A każda z nas wie co do jej obowiązków należy.

A dlaczego niby jak dobra kasa to zdrowie sie traci chyba przy wydawaniu w Polsce. Gdyby ta sztela trafiła na mnie to bym albo pojechała do domu albo została i tłukła kase.Nigdy nie opisuje co zastaje bo jestem tam czasowo  Jeśli zapraszm kogoś do domu czy zatrudniam kogoś nie chę zeby biegał i opowiadał jakie mam firany i meble. Ja też nigdy tego nie robię. Uważam ,że są różni ludzie i różne upodobania mają. Jeśli to nie  moj dom niech sobie urzadzają i żyją po swojemu. 

Mamy taka paczke (kobitek) od bardzo dawna,  miedzy nami jest koleżanka ktorą nazywamy fotografem. Gdzie nie pojdzie zapamieta wszystko ze szczegółami nawet kolor tapicerki. I filiżankę w kwiatki. Opowiada to wszystkim i wysłuchuje komentarzy. Zawsze jej ukrócam wywód ,że nie przystoi wynosic takich informacji z cudzego domu. Czy każdy może wyrazic swoja opinię ?

Magdzie da sobie  radę w co nie wątpię, narobi się jesli poczucie estetyki weżmie góre bez wzgledu na to czy zapłacą czy nie.

Magdzie czy Cie uraziłam ?