Przewozy - opiekunka Ci doradzi

30 kwietnia 2017 13:29 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

No prawie dziewiczą.....raz ją gdzieś miałam. Natomiast jedna jest nówka sztuka. Tu kupiona. Co prawda to torba na zakupy ale też w nią coś można zapakować......:-)

Jak już ją raz miałaś, to nie dziewica. 
30 kwietnia 2017 13:30 / 4 osobom podoba się ten post
Tam gdzie słońce niedochodzi.......
30 kwietnia 2017 13:31 / 5 osobom podoba się ten post
Ellax2

Jak już ją raz miałaś, to nie dziewica. :bezradny:

Może jak ją tak do końca nie zapakowała , tak aby , aby po wierzchu to może i za dziewicę uchodzić ....no nieee ?
30 kwietnia 2017 13:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dobrze wiedzieć. Trzeba się upominać o kwit.
30 kwietnia 2017 13:49 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Dobrze wiedzieć. Trzeba się upominać o kwit.

Ja mam nadbagaż za każdym razem i pytam przy ważeniu, ile płacę. Nigdy nie chcieli. Boją się, że mam jakieś trefne pieniądze czy co? 
30 kwietnia 2017 13:59 / 4 osobom podoba się ten post
Jadam jak wróbelek........:lol3 
30 kwietnia 2017 14:02 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Jadam jak wróbelek........:lol3 

Tyle , ile waży ?.....Niee...to chyba któryś inny ptaszek jada tyle , ile waży ....wróbelek malutko żre .
30 kwietnia 2017 14:14 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Dobrze wiedzieć. Trzeba się upominać o kwit.

Ja też sawsze mam nadbagaż,bo wiadomo ciuchów full,dres na wyjście dres na rower,och dużo by wymieniać,szpilki klapki trampki itp,majtek sporo,i jest nadbagaż bo jak zimno to te gacie z cholewami,ale jakoś nie chcą ani kasy ani kwita nie dają,firmowy bus więc nie mają wyjścia,najwyżej coś się na kolanach postawi jak kiedyś dziewczyna z wystawki wiozła gitarę i niestety na kolanach musiała trzymać.Szkoda mi jej było bo oparta o gryf tyle godz,ale ona mówiła oj tam nie daleko,no tak bagatela 1500km
30 kwietnia 2017 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
Nie mów że siedziała obok Ciebie
30 kwietnia 2017 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Nie mów że siedziała obok Ciebie:-)

Siedziała nieco dalej od niego . Nie chciał by wszyscy wiedzieli , że to on jest fandatorem tego bębna ....Musi jakiś płochliwy , czy cooo ...
30 kwietnia 2017 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
A to może miał ten flet poprzeczny,a on jest długi
30 kwietnia 2017 14:36 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Siedziała nieco dalej od niego . Nie chciał by wszyscy wiedzieli , że to on jest fandatorem tego bębna ....Musi jakiś płochliwy , czy cooo ...

Powinien siedzieć z nią. Wszyscy by wiedzieli, że nie ma głuchych jajek. Jest się czym pochwalić.....
30 kwietnia 2017 16:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dostala m wolne od 13 i dopiero wróciłam. Zagladam do tematu bo się rozwinał. Myślałam, że jakies namiary a tu taaaaki spam łobuziaki 
30 kwietnia 2017 16:56 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Dostala m wolne od 13 i dopiero wróciłam. Zagladam do tematu bo się rozwinał. Myślałam, że jakies namiary a tu taaaaki spam łobuziaki :zaskoczenie1:

Bo tu jest jeden taki specjalista od spamu.....wszystko przez niego
17 maja 2017 10:49
Szukam przewoznika na Wschód Polski / nie na dzis/ dokładnie Olsztyn z Offenburg. Ten z którym jechałam drogi i 26 godz.